מכרזים על דירות- איך זה עובד?

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קרוב משפחה שלח לי הצעה למכרזים על דירות מכונס נכסים / ירושות וכו'... של 'קבוצת בסדנו'.
אשמח לדעת:
א. איך עובד המכרז- מה זה דורש ממני?
ב. סיכויים מול סיכונים.

תודה!

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בחרתי לשאול פה לפני שאני פונה לבסדנו.
מקווה שזה בסדר. ;)
אשמח למענה ממי שברר על הנושא בעבר.
@מקצועי בלבד תוכלי להסביר מה עומד מאחורי מכרזים כאלה?
תודה!

A052

משתמש סופר מקצוען
מאחורי המכרזים עומדים בדר"כ זוג גרושים, שביהמ"ש מחייב למכור את הדירה כדי לתת את החלק ששייך לבן הזוג השני.
הרבה פעמים אחרי שמגיעה הצעה אחד מבני הזוג קונה בעצמו את הדירה במחיר הזה כדי לא להפסיד.
וכך יש גם מקרים של בעלי חוב שהדירה עוקלה.

מה שכתבתי זה כללי ואין לי מושג מה בסדנו משיגים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בחרתי לשאול פה לפני שאני פונה לבסדנו.
מקווה שזה בסדר. ;)
אשמח למענה ממי שברר על הנושא בעבר.
@מקצועי בלבד תוכלי להסביר מה עומד מאחורי מכרזים כאלה?
תודה!
כל מכרז וכל נכס צריך בדיקה בפני עצמו מה הסיכויים והסיכונים שלו.
באופן עקרוני, מציעים הצעה וצריך להפקיד צ'ק בגובה 10% מההצעה, שפודים אותו אם זוכים במכרז, וזה נועד להראות רצינות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה