מכנס קצר או ארוך?

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש בכלל מילה כזו?
למה שלא נלבש מכנסיים?
ראיתם מישהו מרכיב על עיניו משקף? מישהו גוזר במספר?

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
[h=1][/h] אין כזו מילה והמילה מכנס אינה תקנית
אני אישית אוהבת יותר להשתמש במילה מכנס מאשר מכנסיים.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אדם הלובש מכנסיים לובש מכנס לרגל ימין ומכנס לרגל שמאל, מה שמרכיב יחדיו מכנסיים, בעבר היה מאד מקובל להרכיב משקף אחד על עין אחת, (מונוקל בלע''ז) ולשאלתך, אי אפשר לגזור במספר אחד, המקסימום שאפשר - לחתוך בסכין, אך כדי שניתן יהיה לגזור במספר, מוכרחים להשתמש במספר השני יחד איתו, לכן לעולם לא נשמע על מישהו שגזר במספר אלא רק במספריים!

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מטאלי;n4965896:
ולשאלתך, אי אפשר לגזור במספר אחד, המקסימום שאפשר - לחתוך בסכין, אך כדי שניתן יהיה לגזור במספר, מוכרחים להשתמש במספר השני יחד איתו, לכן לעולם לא נשמע על מישהו שגזר במספר אלא רק במספריים!

ומאותה סיבה גם לא תמצא אף אחד שלובש מכנס אחד בלבד אלא רק מכנסיים...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כשהוא מתלבש, וכבר הלביש מכנס של רגל ימין ועדיין לא לבש מכנס של רגל שמאל ... הוא לבוש במכנס:p:rolleyes:;)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
הזכרתם לי אנקדוטה....

במהלך שיעורי אנגלית של כיתה ד' (לפני מאתים שנה בערך...) המורה בחנה את אחת הבנות על רשימת המילים המתחילות באות G.
איך אומרים ג'ירפה? ג'ירף
איך אומרים גיטרה? גיטר
איך אומרים משקפים? משקף....

לענייננו, לא נראה לי שאלו מילים תקניות.

חני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה