מכירת ספר תורני! האפשרי?!

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הר"ר @בן מיכאל, אם ראית, אז אנא תענה... ;) [צפה בקובץ המצורף 685805ATTACH=full]685801[/ATTACH]
לא נעים לי לשווק את עצמי..., וברור כמובן שמדובר בהגזמה גדולה.
מה שכן, אירגנתי כמה כנסים בנושאי מחקר תורני, ראה למשל כאן, ופירסמתי כמה מאמרים בבמות שונות. כמו כן, לפרנסתי אני מתעסק בכתיבת מבואות למכונים השונים, מה שגם הוא מבית מדרשו של המחקר התורני.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נראה לי שאם העורכים הנכבדים דמתא היו מסתובבים עם תגי זיהוי בכנסים של הרב @בן מיכאל היית מכיר את רובם ככולם...
1. אני חייב לציין שהרעיון שלך כל כך לא רע, לך תדע, עד הכנס הבא משפחת דיקמן ידאגו לכך...
2. אינני מכיר אותו משם, למרות שאולי עלי להצטער על כך...
3 ועיקר. הרב @טראכטער חזר ב"ה למחוזותינו! נשמח לקבל חוות דעתך על כנושאים מהזמן האחרון.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1. אני חייב לציין שהרעיון שלך כל כך לא רע, לך תדע, עד הכנס הבא משפחת דיקמן ידאגו לכך...
2. אינני מכיר אותו משם, למרות שאולי עלי להצטער על כך...
3 ועיקר. הרב @טראכטער חזר ב"ה למחוזותינו! נשמח לקבל חוות דעתך על כנושאים מהזמן האחרון.
הכנס הבא יהיה וירטואלי אי"ה, אם לא יהיה איזה נס...

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז עוד יותר הגיוני שהדיקמנים יהיו אחראים לכך...
אגב, אני שמח להבין מכך שהכנס הקודם בזום אכן הצליח!
אשמח מאד אם מישהו יצליח לעשות איזה שיתוף פעולה איתם, אולי הרב @מוישה יוכל לסייע...
ב"ה היו כשלוש מאות איש.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז עוד יותר הגיוני שהדיקמנים יהיו אחראים לכך...
צר לי לאכזב, אך מבחינת בעלי האתר [וככל שלא יפתח בפרוג קורס לעורכים תורניים] הפורום הזה הוא סוג של בן חורג. ואכמ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה