דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

טאלי

משתמש מקצוען
מעניין שמעתי ההפך

ראית לכמה שעות מדובר? 6 שעות ביום....

באמת מי שעובדת 8/9 שעות ביום 7000 זה בדיחה.....
ראיתי את ה6 שעות
ועדיין
המקובל *למתחילה* היא לקבל 1000 לשעה
ז"א עובדת 7 שעות ,אז 7000 אלף
אבל לקבל סכום כזה אחרי 3 שנים זה לא סביר ..
גם אם זה 6 שעות

טאלי

משתמש מקצוען
ועוד בוסית שלא שמחה בקלות להעלות , כן ?!
ואני עורכת:
היא הייתה יחסית סוכנת קטנה והאפשרויות שלה לא ככ גדולות
אבלהיא ידעה שהשוק משלםהרבה יותר מזה , ולכן זה היה כך
אבל בגדול , זה +- התמחור
כן נו

עם ניסיון של שנה על 6 שע' ;קיבלתי 8,250...

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כמו שציינתי קודם מדובר על משרה של 6 שעות ביום לא משרה מלאה!!!

עוד נקודה ששמעתי במהלך הברור שלי
באזור ירושלים השכר נמוך יותר מאזור המרכז

האם אתן מאזור המרכז? אם כן זה מסביר את ההפרשים אני מאזור ירושלים

כי אני בררתי אצל אנשים שמכירים טוב את התחום (2 חברים טובים שלנו שהם בעצמם סוכנים ומעסיקים עובדים + 3 חברות שעובדות בתחום אצל סוכנים שונים..)
וכולם אמרו לי לדרוש את זה (ובחוזה כבר כתוב תנאי העלת שכר)

אוהב. ישראל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אני רק מציינת שבשירות לקוחות בחברות ביטוח על פי רוב השכר גבוה הרבה יותר.
יותר מאשר מיישבת תביעות?
למה לעבוד בחברות ביטוח ?
הרבה יותר שעות מלעבוד אצל סוכן ביטוח פרטי , והרבה הרבה פחות שכר ,
באיזה סוג עבודה מדובר?
תכל'ס מה עדיף, מיישבת תביעות או שירות לקוחות [לא מכירות, שיחות נכנסות/מיילים]

חגיתי

משתמש מקצוען
כתבתי ,פיננסי ופנסיוני
מקבלים יותר , מה לעשות
היה איתי מישהו שמרוויח 15K במשרד , ניסיון של 3 שנים , שזה לא הרבה בכלל.
כמה מקבלים על תחום של בריאות חיים פנסיה באזור המרכז למשרה של 7 שעות?
והאם יש סוכנים שמקלים בלי נסיון?
לי יש כרגע נסיון באלמנטרי
ונמאס לי סופית
האם מישהו מכירה משרה מהבית בתחום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה