דרוש מידע מכבי שלי - יש עוד מה לשלם אם ההטבות ירדו?

גלידה

משתמש מקצוען
מי יכולה לכתוב לי מה אני יכולה להרויח אחרי הלידה, בעיקר כתוספת יותר מהמגן זהב
תודה רבה

אחת צפונית

משתמש מקצוען
לדעתי הטוב ביותר שתלכי למזכירות של הסניף לשמוע דברים מדויקים
מה שאני יוכלה לומר לך שכל האביזרי הנקה נמכרים בבחת מרקחת של הקופה בהנחה
דולה החזר עד גובב של 1500 מזה 75% החזר
אין החזר על יועצות הנקה

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שוה לך לא רק ללידה
אם את בעלת משקפיים או עדשות (פחות מ- 7- אם זה מעל עדיף לך להשתמש בזכאות של מכבי זהב!)
מכבי שלי נותן לך זכאות של 50% הנחה בכל רכישה של מוצר אופטי למשך שלוש שנים עד תקרה של 2000 ש"ח ז"א את משתתפת ב1000 ש"ח ומכבי זהב ב1000 ש"ח
כנ"ל טיפולי שיניים שממש שווה דרך מכבי שלי.
ולא אני לא חברה בקופת חולים מכבי... ואין לי אחוזים.....

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
משקפיים- עם מכבי שלי יצאתי יותר זול באופטיקה שלא בסל ממילא לא השתמשתי בהנחה
והרופאי שיניים עשו 10 טיפולים במקום 1 אצל רופא רגיל יצאתי כמעט אותו מחיר עם סבל רב יותר וזממממממממן רב שהתבזבז
ממילא לא יצא לי בכלל שווה ועברתי קופה

נותקה

משתמש פעיל
שוה לך לא רק ללידה
אם את בעלת משקפיים או עדשות (פחות מ- 7- אם זה מעל עדיף לך להשתמש בזכאות של מכבי זהב!)
מכבי שלי נותן לך זכאות של 50% הנחה בכל רכישה של מוצר אופטי למשך שלוש שנים עד תקרה של 2000 ש"ח ז"א את משתתפת ב1000 ש"ח ומכבי זהב ב1000 ש"ח
רק תעשו חשבון כמה עולה הביטוח הזה בחודש
וכבר לא בטוח ששווה כל ההנחות שלהם
תעשו חישוב כמה אתם משלמים וכמה אתם מקבלים
אולי כבר עדיף להיות עם הביטוח המינמלי בלי לשלם כלום
הרי בכל מקרה כשיש איזה טיפול רציני הם עושים מאוד הרבה תשלומים
אז מקסימום אם חלילה יצטרכו לשלם איזה סכום גדול זה יהיה בערך כמו להתחיל לשלם את הסכום שהם רוצים בשביל מכבי שלי
כמובן שיש הרבה פעמים שזה כן שווה, זה רק נקודה למחשבה.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
שוה לך לא רק ללידה

אני במכבי שלי
ולגבי המשקפיים אפי' אחרי ה-50% זה יותר יקר מחנויות רגילות
וטיפולי שיניים דרכם זה הרבה יותר יקר מרופא פרטי (שלא לדבר על התורות הארוכים)

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לגבי משקפיים
ברור שזה יותר יקר הם נותנים 50% מחהמחיר מחירון!!

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וטיפולי שיניים דרכם זה הרבה יותר יקר מרופא פרטי (שלא לדבר על התורות הארוכים)
ממש לא, אני חסכתי כ-5000 ₪ דרך מכבי שלי,
רוב הטיפולים עולים 22 שקלים בלבד !!
הרבה יותר זול מהקופות המתחרות...
(לגבי ילדים אכן אין צורך להיות במכבי שלי ומספיק להיות במכבי זהב).

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני בררתי את הנושא מול מכבי.
שורה תחתונה שווה לך רק אם את הולכת לבית החלמה.

לגבי טיפולי שיניים אני ממש לא ממליצה עליהם.
תורות ארוכים ורופאים סנדלרים. (אני נדפקתי כמה פעמים)

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מאוד מרוצה מהרופא שיניים שלי במכבי

הוא עדין ומקצועי

ומחירים ממש זולים לעומת פרטי

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה!
גם אני ממש מבררת על הנושא
עדיין במכבי שלי
ועוד לא מצאתי משו אחד שהוא נותן תוספת לעומת הזהב

גם בנושא אחרון שבדקתי לגבי החזר על ייעוץ אצל רופא מומחה (רופא פרטי)
זהב ומכבי שלי מחזירים אותו דבר
וממש מעט... באופן מתסכל...

גלידה

משתמש מקצוען
היה לי חשוב לדעת בעיקר לגבי לידה,
משקפיים ושיניים לא אקטואלי כרגע. דולה גם לא.
הבראה - הייתי מקבלת במגן זהב, אולי לא את כל הסכום, אבל גם התוספת התשלום החודשית למכבי שלי עולה יותר.
אביזירי הנקה - מדובר גם במשאבות? ובאמת יותר זול שם? ומה ח. הנקה?
בקיצור מי ילדה לאחרונה ויכולה לספר לי שהגיעה להחזרים של 2000 ש"ח?

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמה נותנים החזר על בית החלמה?
זה משנה איזה מס' לידה?

מתוך האתר:
מספר ימי ההבראה משתנה בהתאם לסוג הלידה: בלידת ילד ראשון, שני ושלישי יינתן החזר על 3 ימי הבראה במסגרת צ'ק כיסוי הריון ולידה. בלידת ילד רביעי ואילך יינתן החזר על ימי הבראה במסגרת מכבי זהב ותוספת ימי הבראה במסגרת מכבי שלי.

3 ימי הבראה לאחר לידה – עד 400 ש"ח ללילה. למימוש עד חודשיים מהלידה, כבר מהלידה הראשונה. ימי ההבראה לא צריכים להיות רצופים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה