כללי מי צייר את התמונה הזאת?

simba

משתמש רשום
ואיך אני משיגה את הצייר?
תודה

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 217 · צפיות: 9

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מאוד מעניין.
היה להם אתר פעם: allartdirect.com
וכנראה שזה לא היה רווחי והם כבר לא מתחזקים את זה.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צייר ידוע בשם אלקסנדר, בסוף רחוב ר' עקיבא בבני ברק (קרוב לז'בוטינסקי) מוכרים את הציורים האלו ויש לו שם קשר כל שהוא לצייר

גם באתר זה אמור להיות מידע http://www.alexandergallery.biz/about.html

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא מגלריית אלכסנדר?

אופס---
תפסת לי.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי זה של לוין: http://www.artlevin.com/gallery3.html
אם לא יש לו גם בסגנון...

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם אני זוכר טוב נראה לי שראיתי את התמונה הזאת באיזשהו עיתון, כשכתוב לצידות שהוא מתוך לוח ערכים.
(כבר כתבו כאן שגלריית אלכסנדר לא מוכר את התמונות לערכים אלא נותן להם רשות להשתמש בהם, ולכן באמת מעניין איך שעיתונים למיניהם מכניסים תמונות מתוך הלוח, וכלל לא לוקחים בחשבון את 'אלכסנדר')

אבי

משתמש רשום
עימוד ספרים
ידוע לי על אחד שהשתמש באחד מהתמונות של גלריית אלכסנדר ללא רשות וקיבל תביעת ענק על כמה אלפי דולרים....
ראו הוזהרתם! בידוע הוא שגלרייה זו מקפידה מאד על הפרת זכויות יוצרים.

yrzys

משתמש רשום
הם מוכרים את התמונות בסביבות 120-150$ לתמונה
תתקשרי לטלפון שמופיע באתר ששמו למעלה
הם מדברים עברית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה