מי מתמצא בחוקים של לשכת התעסוקה?

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
אני חותמת אבטלה, והיום הציעו לי עבודה.
שלחתי קורות חיים וחזרו אלי בטלפון.
התנאים נשמעים בסדר חוץ מהשכר שהוא נמוך יותר ממה שקבלתי בעבודה הקודמת.
השאלה שלי אם יקבלו את התרוץ הזה ויתנו לי להמשיך לחתום?.
כי האמת שאין לי חשק להתחיל עכשיו עבודה חדשה לפחות עד אחרי פסח...
ועוד שאלה, אני צריכה ללכת לראיון בשביל לסרב לעבודה, או שמספיק מה ששמעתי בטלפון?
תודה רבה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
את לא חייבת ללכת לראיון.
אבל את יכולה למצוא סיבה אחרת שלא מתאימה לך כביכול -
למשל שעות העבודה.
אם את חדשה באבטלה יש להם סבלנות.
רק אם עוברת תקופה ארוכה הסבלנות פוקעת---

liga

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עד כמה שאני יודעת (אני לא בטוחה במאה אחוז)
את חייבת ללכת לרעיון
והם צריכים להיות אלא שלא ירצו אותך
בגלל שהשעות לא מתאימות וכו וכו...

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
שתי תגובות סותרות...:confused:
מי יודע בודאות?

ועוד שאלה יש לי בינתיים, נגיד שאני אומר שהסיבה לסירוב שלי היא השעות. אבל בעצם כשדברתי עם המעסיק התלהבתי מהשעות כי הן היו מצוינות בשבילי, השאלה אם הם בקשר עם המעסיק או שהם סומכים עלי שמה שאני אומרת נכון?

לאה גרין

משתמש רשום
חברה שלי גם חותמת אבטלה והפקיד די עשה לה ת'מוות. ומציע לה כל מיני עבודות שלא קשורות אליה משום צומת. והתעצבן עליה כשניסיתה לומר לו שזה לא מתאים לה.

עכשיו בכלל הוא שלח אותה למשרה של שרות לקוחות וכשהיא אמרה למעסיק שהיא לא יכולה לעבוד אחרי צהריים (אמא לילדים קטנים) - הוא שלל לה את הזכאות לאבטלה.

משהו יודע מה החוקים בזה? מה היא יכולה לעשות באמת? מותר לו לשלול לה את האבטלה בגלל שהיא לא יכולה לעבוד עד 8 בערב???

bitcoin

משתמש פעיל
נכתב ע"י לאה גרין;2482933:
חברה שלי גם חותמת אבטלה והפקיד די עשה לה ת'מוות. ומציע לה כל מיני עבודות שלא קשורות אליה משום צומת. והתעצבן עליה כשניסיתה לומר לו שזה לא מתאים לה.

עכשיו בכלל הוא שלח אותה למשרה של שרות לקוחות וכשהיא אמרה למעסיק שהיא לא יכולה לעבוד אחרי צהריים (אמא לילדים קטנים) - הוא שלל לה את הזכאות לאבטלה.

משהו יודע מה החוקים בזה? מה היא יכולה לעשות באמת? מותר לו לשלול לה את האבטלה בגלל שהיא לא יכולה לעבוד עד 8 בערב???

עד כמה שידוע לי אמא עד 24 חודשים מהליידה יכולה לטעון שהיא מטפלת בילד שלה, ואי אפשר לערער אחרי טיעון כזה

MEIR 27

משתמש רשום
יש לי קצת ידע והרבה ניסיון ,זכותך לסרב ולעמוד על שלך ולמצוא את התירוץ המתאים ,לידה עד 12 חודש ,שעות, וכדומה, הם שמים שמה אנשים קשוחים בכוונה, שיודעים לצעוק ולקשקש הרבה ,וכשהם רואים אשה הם יודעים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים, דבר ראשון זה לבוא עם הבעל ולהיות קשוחים לפחות כמוהם ,תתייעצי עוד קצת עם המומחים בפורום בנוגע לכל התירוצים שאפשר להגיד, ברוב מוחץ של המקרים תקבלי את מלוא הזכאות שלך לאבטלה שזה 100 ימים בממוצע לפחות ,בהצלחה .

קפוצון

משתמש מקצוען
ללכת לראיון צריך , מה שכן בראיון את יכולה להגיד שעד אחרי פסח את מגיעה עם התינוק כי אין לך סידור אחר ואז המראיין ישלול אותך

את יכולה להגיד למראיין שאת מתלבטת בגלל מרחק/משכורת וכו' ולדחות את התשובה ואז או שהוא יתגמש או שאת תתגמשי..

לאה גרין

משתמש רשום
נכתב ע"י MEIR 27;2482935:
יש לי קצת ידע והרבה ניסיון ,זכותך לסרב ולעמוד על שלך ולמצוא את התירוץ המתאים ,לידה עד 12 חודש ,שעות, וכדומה, הם שמים שמה אנשים קשוחים בכוונה, שיודעים לצעוק ולקשקש הרבה ,וכשהם רואים אשה הם יודעים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים, דבר ראשון זה לבוא עם הבעל ולהיות קשוחים לפחות כמוהם ,תתייעצי עוד קצת עם המומחים בפורום בנוגע לכל התירוצים שאפשר להגיד, ברוב מוחץ של המקרים תקבלי את מלוא הזכאות שלך לאבטלה שזה 100 ימים בממוצע לפחות ,בהצלחה .

הפקיד טען שאחרי חודשיים הוא יכול להציע לה כל עבודה שהיא. ואם היא לא רוצה- אין בעיה הוא יכתוב לה סרוב.= שלילת זכויות.

בדקתי בשבילה בכל זכות ובאמת היה כתוב שם כך. היא בת 25 ואחרי חודשיים אפשר להציע לה כל עבודה גם אם זה לא בתחום המקצוע שלה (אבל זה נשמע לי הזוי למדי שאפשר לשלוח מתכנתת עם 5 שנות נסיון לשרות לקוחות:eek:)

היא עמדה על שלה ואמרה שהיא לא יכולה לעבוד בערב. והוא טען שזה לא סיבה מספקת. (התינוק שלה כבר יותר מבן שנה) והם שללו לא את הזכאות לדמי אבטלה. מה היא יכולה לעשות? היא אמרה לי שהיא התחילה להתעצבן והפקיד אמר לה שמקסימום היא יכולה להגיש ערר.

(לבוא עם בעלה היא לא כ"כ יכולה)

מי הם "המומחים בפורום?" אני די חדשה פה ולא כ"כ גולשת? מי כיול באמת לעזור לה?

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
מי יכול לענות בוודאות! האם צריך ללכת לראיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה