מי משתמש בראוטר שלי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איך אני בודק מי מחובר לראוטר שלי בבזק?

תודה רבה

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ישנו כפתור קטן [בחלק מן הראוטרים] בצידו של הראוטר, כתוב עליו wifi. לחיצה [ארוכה] עליו תביא לכם את השקט.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
לא הבנתם.... :)

הראוטר שלי מוגן בסיסמא
אבל אני רוצה לדעת אם מישהו בכל אופן הצליח לעלות על זה
אני לא יחליף כל יום סיסמא - אני עדיין לא פרנואיד...

אני יודע שאפשר להכנס לקישור הזה: http://10.0.0.138
ולהתעסק בהגדרות אבל אני לא מבין בזה כ"כ

נ.ב - לא יעזור לנתק את הוויפי כי יש לי גם מחשבים ניידים בבית שמחוברים לראוטר

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1716013:
לא הבנתם.... :)

הראוטר שלי מוגן בסיסמא
אבל אני רוצה לדעת אם מישהו בכל אופן הצליח לעלות על זה
אני לא יחליף כל יום סיסמא - אני עדיין לא פרנואיד...

אני יודע שאפשר להכנס לקישור הזה: http://10.0.0.138
ולהתעסק בהגדרות אבל אני לא מבין בזה כ"כ

נ.ב - לא יעזור לנתק את הוויפי כי יש לי גם מחשבים ניידים בבית שמחוברים לראוטר

מה הדגם של הראוטר

רבה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תעשה קוד חזק ורציני, וכך תדע שלא יפריעו לך.
בהצלחה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כל קוד הוא פריץ השאלה היא רק בכמה מאמץ.
תעשה קוד שהוא אותיות ומספרים והכי חשוב הצפנת wpa או wpa2 בדגש על לא לעשות wpe.
לפרוץ כזה קוד דורש הרבה ידע ומשהו כמו 8 שעות חישוב של מחשב.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רמה פלוס;1715977:
ישנו כפתור קטן [בחלק מן הראוטרים] בצידו של הראוטר, כתוב עליו wifi. לחיצה [ארוכה] עליו תביא לכם את השקט.

לחצתי עליו, איך אני יודעת שזה באמת מכובה?
אין לידו שום נורה :confused:

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י אפרת 10;1716966:
לחצתי עליו, איך אני יודעת שזה באמת מכובה?
אין לידו שום נורה :confused:

הכי קל זה לבדוק אם יש קליטה דרך מחשב או מכשיר שקולט וויפי, בהנחה שאין לך כרטיס רשת אלחוטי במחשב אז צריך לבדוק דרך ההגדרות של הראוטר.
איזה ראוטר זה?

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י 3 פינות;1716860:
כל קוד הוא פריץ השאלה היא רק בכמה מאמץ.
תעשה קוד שהוא אותיות ומספרים והכי חשוב הצפנת wpa או wpa2 בדגש על לא לעשות wpe.
לפרוץ כזה קוד דורש הרבה ידע ומשהו כמו 8 שעות חישוב של מחשב.

לא כל קוד הוא פריץ.
wep לוקח 10 דקות ולא משנה מה הסיסמא
wpa/wpa2 לקוח למעבד 8 ליבות לבדוק 2400 סיסמאות בשניה שזה מאוד לאט במונחים של פריצת סיסמאות
כך שסיסמא שמורכבת מכל מאותיות גדולות קטנות מספרים וסימנים בעלת 8 תוים זמן הפריצה שיקח הוא 18 מליון שנה

הבעיה היא שרוב האנשים שמים את המספר פלאפון הכשר שלהם בתור סיסמא
כך שזמן הפריצה יורד לשעה אחת בלבד

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3 פינות;1716974:
הכי קל זה לבדוק אם יש קליטה דרך מחשב או מכשיר שקולט וויפי, בהנחה שאין לך כרטיס רשת אלחוטי במחשב אז צריך לבדוק דרך ההגדרות של הראוטר.
איזה ראוטר זה?

של בזק- WIRELESS

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י עשרים ושתים;1716999:
לא כל קוד הוא פריץ.
wep לוקח 10 דקות ולא משנה מה הסיסמא
wpa/wpa2 לקוח למעבד 8 ליבות לבדוק 2400 סיסמאות בשניה שזה מאוד לאט במונחים של פריצת סיסמאות
כך שסיסמא שמורכבת מכל מאותיות גדולות קטנות מספרים וסימנים בעלת 8 תוים זמן הפריצה שיקח הוא 18 מליון שנה

הבעיה היא שרוב האנשים שמים את המספר פלאפון הכשר שלהם בתור סיסמא
כך שזמן הפריצה יורד לשעה אחת בלבד

נניח שיש באיזור החמישים תוים אפשריים אז סיסמא בעלת 8 תוים זה 39062500000000 צירופים אפשריים (50 בחזקת 8)
כשנחלק את זה ל2400 חישובים לשנייה הגענו ל516 שנים....
הנקודה היא שעובדים אם רשימות מילים מוכנות ולא מנסים סתם צירופים, אם אתה באמת עושה צירוף בלי קשר אז זה קשה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה