כללי מי משתמש בסקריפטים לעימוד ספרי קודש באינדיזיין

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רואה שאף אחד לא מתייחס!
תנסה בפורום תג, מאמין ששם ידעו לענות לך על הכל, וגם לעזור.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כנראה שהארבס עוד לא מכר מספיק.
הארבס, החברים רוצים לדעת איך עובד הסקריפט שלך.
יש המלצות?

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני עבדתי עם 2 ספרים אחד גדול למדי. מרוצה מאוד.

לא יודע בהשוואה לתג

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י gchw;124568:
אני עבדתי עם 2 ספרים אחד גדול למדי. מרוצה מאוד.

לא יודע בהשוואה לתג

תשמע

אני רוצה אם לא אכפת לך להסביר לנו יותר פרטים:

אני למשל לפני תג עימדתי באינדיזיין ספרי קודש, והיתה לי הרבה עבודה על עימוד פשוט, והיו כמה דברים שהיו לי איתם הרבה עבודה (מה שנעשה בתג בפליק) ואתן דוגמא:

מילים גדולות בתחילת פסקא

ששני טורים יגמרו בשוה, ושהמרווח בין השורות בשני הטורים יהיה שוה (כמה שזה מעצבן באינדיזיין)

טקסט ראשי בטור אחד והערות שוליים בשני טורים

כורת משתנת מפרק לפרק

טקסט רגיל בשני טורים, וכותרת טור אחד

האם אתה מבצע את כל זה ביעילות ובצורה טובה (סתם לשם מושג, אפשר להריץ בתג עימוד פשוט שיש לו קודים רק בתחילת פסקא שונה ולהגיע לכ200 עמודים בשעה קלה!!!)

וסתם דרך אגב יש אפשרות למה שנקרא בתג "רב טקסט", כמו שרואים בלינק שהבאתי למעלה?

בתודה

Harbs

משתמש רשום
אני אענה על השאלות אחד, אחד. ְ(בקצרה.)
נכתב ע"י yhk;124586:
תשמע

אני רוצה אם לא אכפת לך להסביר לנו יותר פרטים:

אני למשל לפני תג עימדתי באינדיזיין ספרי קודש, והיתה לי הרבה עבודה על עימוד פשוט, והיו כמה דברים שהיו לי איתם הרבה עבודה (מה שנעשה בתג בפליק) ואתן דוגמא:

מילים גדולות בתחילת פסקא

יש (DropWords). לדעתי באופן יותר פשוט ויעל.
נכתב ע"י yhk;124586:
ששני טורים יגמרו בשוה, ושהמרווח בין השורות בשני הטורים יהיה שוה (כמה שזה מעצבן באינדיזיין)
יש. (Column Flow)

נכתב ע"י yhk;124586:
טקסט ראשי בטור אחד והערות שוליים בשני טורים
אין פאופן אוטומטי (בנתיים). לעשות ידני זה לא כזה מסובך אבל...

סתם לדעת, יש plug-in חדש בשם Magneto Guides, שיעיל מאד לחבר שני טקסטים לעימוד רב טקסט (שאחד ישנה מקומו/גודלו ביחד עם השני) כאן:
http://www.rorohiko.com/magnetoguides.html
נכתב ע"י yhk;124586:
כורת משתנת מפרק לפרק
יש. (Running Headers)

נכתב ע"י yhk;124586:
טקסט רגיל בשני טורים, וכותרת טור אחד
יש. (Column Flow)
נכתב ע"י yhk;124586:
האם אתה מבצע את כל זה ביעילות ובצורה טובה (סתם לשם מושג, אפשר להריץ בתג עימוד פשוט שיש לו קודים רק בתחילת פסקא שונה ולהגיע לכ200 עמודים בשעה קלה!!!)
באינדיזיין אני יכול להריץ ספר בעימוד פשוט בפחות מחצי שעה. ואין צורך להשתיל קודים.
[EDIT] אני לא ממליץ לגמור עימוד בכזה מהירות, בגלל שתמיד להוציא ספר מושלם תמיד צריך שיפורים פה ושם, אבל בגדול אפשרי...

נכתב ע"י yhk;124586:
וסתם דרך אגב יש אפשרות למה שנקרא בתג "רב טקסט", כמו שרואים בלינק שהבאתי למעלה?

בתודה

באינדיזיין יש "רב טקסט" בלי הגבלות. יש כלים בתג לעזור ברב טקסט אבל אני לא יודע אם זה באמת יותר קל לעמד רב טקסט שם.

שבת שלום.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
והשאלה העיקרית האם יש לך קשר להאתר in tools או שקונים דרכך, והאם יש הנחה לחברי פרוג?

Harbs

משתמש רשום
קודם כל, לא היה לי הרשאות להגיב בפורום של תג. (כל ההגבלות האלו מאד מעצבן!!!) למה יש אנשים שם שחסומים בפורום עיצוב גרפי?!? זה שהר' ווייסמאן רוצה שפורום תג יהיה סגור, אני מבין, אבל למה לחסום הפורום של עיצוב גרפי?

בכל מקרה, in-tools זה אני. הקניה היא דרך האתר. אני מוכן לתת הנחה משמעותי לחברי פרוג לכל מי שקונה עד התערוכה. המחיר הרגיל לחבילת InSefer היא $249. לכל מי שקונה עד התערוכה יקבל החזר על $40 (שיעלה אחרי ההחזר $209. כדי לקבל ההחזר, תשלח אי מייל עם כותרת "prog" לכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ובתוך ההודאה תכניס המספר הקבלה מPayPal.

חוץ מהשאלות ששאלת, יש עוד הרבה פונקציות שאני לא אוכל לפרטם פה. יש ספרי הדרכה שתורגם לעברית ע"י חברינו "gchw". אני אמור לעמד אותם הצורה נורמלי, אבל נכון לעשיו כמעט ואין לי זמן. בנתיים אני מעלה הספרי הדרכה בפרומט וורד.

קבצים מצורפים

• HebrewManuals.zip
    2.4 MB · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה