דרוש מידע מי מספק לכם תשתית ורשת??

ביילי

משתמש פעיל
ברצוני לעבור חברה,
אני מבררת לגבי קו טלפון, ואינטרנט?
מאיזה חברה אתם מרוצים?

צבייון

משתמש מקצוען
אני עברתי לפני חודש מאנטרנט של בזק וחסימה של נתיב לנסטיק של 019 וחסימה של נטפרי המחיר הוא שליש בערך ורמת המהירות והשירות הוא מצוין ויש הבדל גדול מאד בין נתיב ונטפרי ממש שמים וארץ לטובת נטפרי.

sim

משתמש פעיל
אני עברתי לפני חודש מאנטרנט של בזק וחסימה של נתיב לנסטיק של 019 וחסימה של נטפרי המחיר הוא שליש בערך ורמת המהירות והשירות הוא מצוין ויש הבדל גדול מאד בין נתיב ונטפרי ממש שמים וארץ לטובת נטפרי.
כמה את משלמת עכשיו?
ולמה סטיק ולא ראוטר? זה מוזיל עוד?
אשמח למידע כי אני רוצה גם לעבור

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היתרונות של חיבור קווי

יציבות ונפח גלישה בלתי מוגבל.

חסרון:

מחיר, ניידות

החסרונות בחיבור סלולרי

1. בניגוד לחיבור קווי, החיבור הסלולרי מתומחר לפי חבילות מוגבלות. בהיגמר החבילה, החיבור לאינטרנט מפסיק לעבוד או נהיה איטי בצורה קיצונית.
  2. חיבור סלולרי תלוי ברמת הקליטה באזורכם. כאשר ישנם קשיי קליטה, מהירות הגלישה יורדת משמעותית, ונעשה קשה לעבוד איתו.
  3. גם כאשר רמת הקליטה מלאה, חיבור סלולרי בדרך כלל איטי יותר מאשר הקווי (כאשר יש באזור פריסה של רשת דור 4 של הספק הסלולרי איתו אתם עובדים והמודם הסלולרי/נטסטיק תומך בתדרי דור 4, אז המהירות עשויה להיות דומה מאד לחיבור קווי ולפעמים אף מעבר בהתאם לקליטה של הרשת).
היתרונות בחיבור סלולרי

1. נייד אתכם בכל מקום, יכול להיות מאד נוח כאשר אתם משתמשים במחשב נייד.
  2. זול. המחירים של חיבור כזה יחסית לחיבור קווי זולים בהרבה.
  3. אינכם זקוקים לתשתית בזק ומודם בבית. טוב ליחידות דיור שאין בהם אופציה לקו בזק, כמו כן יש כאלו שיעדיפו לוותר על מכשיר המודם בבית.

sim

משתמש פעיל
תודה
מי יכול לתת לי מחירים?
ואיך אפשר לעבור?
עם מי מדברים?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

צבייון

משתמש מקצוען
כמה את משלמת עכשיו?
ולמה סטיק ולא ראוטר? זה מוזיל עוד?
אשמח למידע כי אני רוצה גם לעבור
עכשיו אנחנו משלמים סה"כ 55שקלים על האנטרנט והסינון של נטפרי ביחד לפני זה שלמתי יותר ממאה שקל על הראוטר וכ-50 שקלים על הסינון ונתיב חוסמים הרבה יותר, המעלה בסטיק שאפשר להתחבר בכל מקום שלוקחים מחשב ולא רק בבית כמו"כ יש מעלה נוספת בסטיק מבחינת הילדים שאין להם גישה לאנטרנט.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מינוס גדול בסטיק - יש הרבה מקומות שהקליטה בהם לא טובה, ובנוסף יש הרבה שמתקמצנים וקונים דגם זול, ולכן יש איטיות

cofix

משתמש פעיל
למי יש המלצה על סוכן עבור סים של נטפרי ? באזור המרכז
כמו"כ מה המחיר לסים לחודש ?
ואם יש לי סים רגיל של פרטנר האם אני יכול לשים חסימת נטפרי ?
תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נתיב-45
הוטנט-30
בזק למעלה מ100

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה