מי מכיר מנסיון משחה שמועילה לצלקות מתפרים ?

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המשחה של גרין / ברנשטיין לכויות
עובדת פלאים ממש !

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
המשחה של גרין / ברנשטיין לכויות
עובדת פלאים ממש !

לבת שלי שמנו את המשחה של גרין על תפר במצח זה שרף לה כמו אש.

איפה משיגים את המשחה של ברנשטיין או שולמן?

הודיה זהר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
שולמן במקור ברכסים- ליד חיפה
אני יודעת שמעבירים בכל הארץ

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
יש לגרוסברגר בביתר איזה משחה טובה

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
‏‏ללא שם-1 - עותק.jpg

עידו צברי

משתמש חדש
אני מצאתי באלי אקספרס משחת (מניעה וטיפול בצלקות | קלו-קוט ) Kelo-Cote , במחיר ממש הזוי!! בארץ זה עולה : בין 100 ל- 150 ש"ח ואפי' יותר. באלי אקספרס מצאתי ב: 3.97$ = 13.3 ש"ח . וזה אמיתי!! הזמנתי לבית והגיע תוך איזה שבועיים.. וזה החיסרון היחיד שצריך סבלנות, אבל הסבלנות משתלמת ; );) קישור למשחה באלי אקספרס : https://s.click.aliexpress.com/e/_An96ba . שמח לעזור , אם אתם צריכים המלצות על עוד מוצרים ממש זולים (מוצרים לאופניים , מעמד לתכשיטים , מצלמה זעירה(מצלמה נסתרת), פעמון אלחוטי לדלת , שעון מעורר ועוד ועוד.. במחירים הזולים ביותר, מאלי אקספרס).. אפשר לפנות אלי לאישי.//בפורום.. אשתדל לעזור כשיתאפשר. יום נעים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה