דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שידרוגים

משתמש מקצוען
לכי תקימי גמח ענק
צריך זמן
וכסף להתחלה
אם היה כ"כ קל להקים
היו הרבה גמחים כאלה
זה מה שאני אומרת לעצמי
זה כנראה דורש השקעה משוגעת ואנשים משוגעים
ולכן אני רוצה שיתאגדו כמה מתנדבים - אנשים שמתמצאים בזה ושעוסקים בזה
ושזה יהיה תחת עמותה קיימת - משהו בסדר גודל גדול (קופת העיר...)

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני מבינה שזה לא הגיוני ושאני פאטתית וחולמת על איזה אידיליה
אבל לא מצליחה להבין למה זה לא הגיוני?
כי זה לא הגיוני כלכלית. לאף אחד מן הנוגעים בדבר
גם מלכ"ר פועל לפי הגיון כלכלי.

bnoya

משתמש מקצוען
א. אל תקני בגדים מבדים שמוציאים צבע
ב. תיצמדי להוראות הכביסה לגבי מעלות, תוכנית עדינה, סל"ד 700 לכל היותר.
תכבסי, תתלי ותגהצי הפוך.
נצמדת. בגד אחד התכווץ ברמה מזעזעת אחרי כביסה עדינה. אחד נפרם כולו. וזוכתי על שניהם כך שהבעיה לא היתה בכביסה לא נכונה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נצמדת. בגד אחד התכווץ ברמה מזעזעת אחרי כביסה עדינה. אחד נפרם כולו. וזוכתי על שניהם כך שהבעיה לא היתה בכביסה לא נכונה
:(
אז טוב שזיכו אותך עליהם.
אבל בואי נגיד ש-80% מהסחורה שלהם עוברת כביסה בהצלחה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כי זה בזמן מוגבל ולאנשים מסוימים
אני רוצה שזה יהיה כמו חנות רגילה מלאי ענק תמיד פתוח וכו'
טוב. פרויקט שאפתני מאד. אבל אני לא מתנגדת שיקום....
את מבינה שאם זה מבצע של פעמיים בשנה עוד אנשים מסוגלים להקדיש לזה את הזמן.
אבל אין הרבה אנשים שפנויים חיים שלמים בשביל לנהל עסק מטורף שדורש את כל זמנם ומרצם למטרות חסד בלבד.
(המכירה לקהילה ומשנת יוסף שקמו בתחילה ללא מטרת רווח היום הם בהחלט עם רווחים, בעיני זה עדיין חסד אבל המחירים מאד דומים לסופרים זולים אחרים, כלומר הוזלה של כח קניה גדול לא יותר מזה)

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תלמדי אותי איך זה נשמר לך כי זה אחד הדברים המתסכלים אצלם. גם לשלם יקר גם איכות לא משו. החזרתי להם בקיץ שעבר פעמיים בגדים שנהרסו אחרי כביסה אחת ואני יודעת לכבס....
מסכימה,
תמיד הכביסה ראשונה אצלי עם יד על הלב. (ותאמיני לי אני מכבסת הכי עדין שאפשר...)
למדתי לקנות מידה אחת יותר בשמלות כי תמיד מתקווץ.
וכשהתלוננתי פעם אחת על חולצה, חזר עלי אחרי חודשיים באותו צורה שקפלתי ,אפילו לא תטרחו לבדוק...:mad:
אבל מה אפשר לעשות, הצרכנים די שבויים בידים שלהם.

שידרוגים

משתמש מקצוען
טוב. פרויקט שאפתני מאד. אבל אני לא מתנגדת שיקום....
את מבינה שאם זה מבצע של פעמיים בשנה עוד אנשים מסוגלים להקדיש לזה את הזמן.
אבל אין הרבה אנשים שפנויים חיים שלמים בשביל לנהל עסק מטורף שדורש את כל זמנם ומרצם למטרות חסד בלבד.
(המכירה לקהילה ומשנת יוסף שקמו בתחילה ללא מטרת רווח היום הם בהחלט עם רווחים, בעיני זה עדיין חסד אבל המחירים מאד דומים לסופרים זולים אחרים, כלומר הוזלה של כח קניה גדול לא יותר מזה)
מה שאני רוצה זה בדיוק על אותו משקל אבל - ביגוד
ושישאר שלא למטרת רווח
ומשכרת חדשית של שכר מינימום לאלה שמתעסקים עם זה - זה עדיין נקרא ללא הוצאות רווח מבחינתי.

א קיצער
לא רוצה לנקוב בשמות
אבל חנות בגדים שנמכרה בהתחלה רק דרך קטלוגים שהופצו במייל, וקניתי שם ונהניתי מאד, הכפילה פי4 את מחירי הבגדים שלה, נכון, הכל התייקר אבל לא פי 4 , ויש להם נקודות חלוקה ששם יש תצוגה של הפריטים או משהו כזה. היא נכנסה לשוק, ואז לוקחת מחירים "נורמליים". אז אני מחפשת שיעשו את זה וישארו במחיר מינימלי לכיסוי ההוצאות וזהו.)

אבל באמת שאין לי טיפת הבנה במכירות וכו'
מתמצאת קצת בייצור בסין.

efshar

משתמש פעיל
תלמדי אותי איך זה נשמר לך כי זה אחד הדברים המתסכלים אצלם. גם לשלם יקר גם איכות לא משו. החזרתי להם בקיץ שעבר פעמיים בגדים שנהרסו אחרי כביסה אחת ואני יודעת לכבס....

א. אל תקני בגדים מבדים שמוציאים צבע
ב. תיצמדי להוראות הכביסה לגבי מעלות, תוכנית עדינה, סל"ד 700 לכל היותר.
תכבסי, תתלי ותגהצי הפוך.
ענתה לך את מה שאני עושה...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ומשכרת חדשית של שכר מינימום לאלה שמתעסקים עם זה
ז"א שתצטרכי להעסיק רק בני עשירים שעובדים בהתנדבות בשביל המצווה
כי אנשים שצריכים לפרנס בית לא יסכימו. בטח לא בתקופה מרובת הוצאות שכזו.
או בני נוער שרוצים דמי כיס בבין הזמנים ואז אולי ההורים שלהם לא יסכימו.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הסטים המשפחתיים הם אבות הבעיה.
סטים לא עוברים בירושה כי בעונה הבאה אין חלקים להשלים לגדולים. סטים לא באים במשלוחים מעונה קודמת של האחות הגדולה עם הרכב גילאי אחר. סטים כמעט אי אפשר למצוא בחנויות עודפים ובסופי עונות. בטח שלא מוצאים אותם בחנויות יד שנייה.
ואגב: זו אופנה ייחודית למגזר. במקומות אחרים מלבישים סטים רק לתאומים.

הגבהנו אליהם את הרף ואת רמת החיים לרמות של שלמות פרקפקציונרית, בתוך שנות שובע אקראיות או מדומות, או מחקיינות קהילתית וסביבתית מופקרת, והיום אנחנו משלמים את הריביות.
כמו שקרה עם הבוגבו וצי מרכבות היוקרה לפעוטות. פעם היו מקורות מימון בלתי-ליגאליים ממשרד הבריאות. מקורות המימון עזבו - הסטנדרט והמשכנתא לעגלה נשארו איתנו. אבל עשו חסד ואל תסיטו את הנושא לשאלת כן בוגבו - לא בוגבו.

היחידים שמסוגלים לעצור את מבחן ההתרסקות הזה, אלה החסידויות הגדולות שיודעות להנהיג תקנות מחייבות בתחום השמחות והאירועים ואפילו בענף הדיור, מה זה בשבילם לפתור הפקעת מחירים או הוצאות מופקעות בהלבשה סדירה.
באתר של ליוולו - יש מעט עודפים ויש הרבה מידות (אין לי נסיון איתם)
צריך לשים לב שבדרך כלל מה שנשאר זה גזרות בעייתיות, צרות מאוד, פתח צוואר גדול או קטן ובלי לא רוכסן. ולכן כדאי ללכת פיזית לחנות ולהביא את הילדים למדוד או בגד לדוגמא ולהשוות אותו אחד לאחד.

צצבי

משתמש רשום
בענין הגמח של הבגדים יש את המכירה של מלבושי כבוד
לא התנסיתי בעצמי (עדיין לא בריקריטריונים) אבל שמעתי וראיתי בגדים מעולים ויפים בשקלים ממש
אם אפשר יהיה להרחיב את זה ליותר משפחות (עם פחות ילדים) וביותר זמנים יועיל מאד
ובהקשר לעלית המחירים הסבירה לאחותי מוכרת אחת שכל עלות היבוא עלתה עכשיו בכמה עשרות אחוזים וזה מתבטא אצל הצרכן לשם הדוגמא היא סיפרה שהיא שילמה 8K דולר על מטוס אחד של סחורה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
סטים לא עוברים בירושה כי בעונה הבאה אין חלקים להשלים לגדולים. סטים לא באים במשלוחים מעונה קודמת של האחות הגדולה עם הרכב גילאי אחר. סטים כמעט אי אפשר למצוא בחנויות עודפים ובסופי עונות. בטח שלא מוצאים אותם בחנויות יד שנייה.
ואגב: זו אופנה ייחודית למגזר. במקומות אחרים מלבישים סטים רק לתאומים.

הגבהנו אליהם את הרף ואת רמת החיים לרמות של שלמות פרקפקציונרית, בתוך שנות שובע אקראיות או מדומות, או מחקיינות קהילתית וסביבתית מופקרת, והיום אנחנו משלמים את הריביות.
כמו שקרה עם הבוגבו וצי מרכבות היוקרה לפעוטות. פעם היו מקורות מימון בלתי-ליגאליים ממשרד הבריאות. מקורות המימון עזבו - הסטנדרט והמשכנתא לעגלה נשארו איתנו. אבל עשו חסד ואל תסיטו את הנושא לשאלת כן בוגבו - לא בוגבו.

היחידים שמסוגלים לעצור את מבחן ההתרסקות הזה, אלה החסידויות הגדולות שיודעות להנהיג תקנות מחייבות בתחום השמחות והאירועים ואפילו בענף הדיור, מה זה בשבילם לפתור הפקעת מחירים או הוצאות מופקעות בהלבשה סדירה.
וכאן נכנסת שאלת הבחירה האישית
האם להתאבד על הדברים הנ"ל או להחליט שאין לי משאבים לבזבז על סט לחמישה או בוגבו.
ומשאבים אין כוונתי רק כסף אלא גם זמן וכוחות.
הציפיה מגורם שלישי לנהל בחירות אנושיות לחלוטין שאינן הלכתיות ועוד בדרך של כפיה כמו תקנות היא ציפיה לא מציאותית.
זו תפיסה שמרחיקה ממנו שוב ושוב את אחד העקרונות ביהדות- בחירה חופשית שניתנה לנו מאת הקב"ה.
וכשאין בחירה, גם מתנערים מאחריות.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ז"א שתצטרכי להעסיק רק בני עשירים שעובדים בהתנדבות בשביל המצווה
כי אנשים שצריכים לפרנס בית לא יסכימו. בטח לא בתקופה מרובת הוצאות שכזו.
או בני נוער שרוצים דמי כיס בבין הזמנים ואז אולי ההורים שלהם לא יסכימו.
איך יראו הבגדים שמישהי שמתפרנסת שכר מינימום עצבה?
מה הסכוי שהם יגיעו בעונה כשהרכז הלוגיסטי עם כישורים של קופאי?
אפשר להמשיך הלאה והלאה אבל למי יש זמן.....

efshar

משתמש פעיל
סטים לא עוברים בירושה כי בעונה הבאה אין חלקים להשלים לגדולים
בעונה אחת קנינו סט מהמם (בתחילת עונה, לארוע) והיה לנו חבל שלגדולה לא יהיה שנה הבאה, אז בסוף-סוף עונה- כשהיה 70% קנינו לה את השמלה הזו במידה יותר גדולה לשנה הבאה
(לא נכנסת לענין של סטים, שגם לדעתי לפעמים מטורף)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה