עזרה מי מגיע מלונדון לישראל?

• פותח הנושא cyp
  • פורסם בתאריך

cyp

משתמש מקצוען
צריכה להביא דחוף ריפוד של עגלה מלונדון, ממש דחוף, תקבלו את זה סגור באריזה מקורית תוכלו לפתוח לבדוק כרצונכם, מוכנה לשלם 100 שקלים, החבילה לא גדולה ומאוד קלה.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כל הזוגות הצעירים החוצניקים שחזרו לחג חוזרים לכאן תחילת שבוע הבא.

• תודה
Reactions: cyp

אמיליה

משתמש מקצוען
צריכה להביא דחוף ריפוד של עגלה מלונדון, ממש דחוף, תקבלו את זה סגור באריזה מקורית תוכלו לפתוח לבדוק כרצונכם, מוכנה לשלם 100 שקלים, החבילה לא גדולה ומאוד קלה.
מכירה משהי שמגיעה מחר.
היא שואלת מה משקל החבילה

• תודה
Reactions: cyp

cyp

משתמש מקצוען
מכירה משהי שמגיעה מחר.
היא שואלת מה משקל החבילה
וואי אני לא יודעת בדיוק אבל זה לא נראה לי יותר מ2 קילו, אני אנסה לבדוק, זה מאוד מאוד יעזור לי, מאיפה היא מגיעה? מאיזו שכונה?

cyp

משתמש מקצוען
בכל אופן אולי יש מישהו שמגיע מסטמפורד היל?

cyp

משתמש מקצוען
דחוף! מישהו יכול לעזור בעניין? מוכנה לשלם על המשלוח! זה חבילה מאוד קלה אבל יש לה קצת נפח, אפשר לדחוס או להצמיד עם ניילון נצמד, זה ריפוד לעגלת מאונטיין באגי,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה