עזרה באקסל מי יודע לעזור

פפפפפפפפ

משתמש חדש
יש לי תוכנת הגרלה שעשוי בתכנת אקסל האם יש מי שיודע אם זה מנחש אקראי או לפי איזה נוסחה קבועה שתלויה אולי גם בנתוני מספרים

קבצים מצורפים

• הגרלה (1).xlsx
    KB 11.6 · צפיות: 31

פפפפפפפפ

משתמש חדש
פירוש ?
אם זה אקראי לגמרי או שיש תבנית קבועה מראש של תוצאות מבולבלות שנראות אקראיות
ואם זה אקראי לגמרי איך זה פועל ?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
פירוש ?
אם זה אקראי לגמרי או שיש תבנית קבועה מראש של תוצאות מבולבלות שנראות אקראיות
ואם זה אקראי לגמרי איך זה פועל ?
רנדומלי לחלוטין בטווח מוגדר
ע"י נוסחת אקסל שככל הנראה עובדת על בסיס הזמן של המחשב

פפפפפפפפ

משתמש חדש
ראשית תודה
שנית אני לא מבין באקסל כלל וכלל ולכן אני מבקש הסבר בעברית קלה זה חשוב לי מאד לצורך עריכת הגרלות במוסד החינוכי שבו אני מנהל
נאמר לי ע"י ר שאם זה אקראי לגמרי בלי שום תבנית קבועה מראש [אפילו של אחד למליון] אז זה טוב ואם לא אז זה לא טוב [הלכתית כמובן לערוך בזה הגרלות]
שוב תודה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
ראשית תודה
שנית אני לא מבין באקסל כלל וכלל ולכן אני מבקש הסבר בעברית קלה זה חשוב לי מאד לצורך עריכת הגרלות במוסד החינוכי שבו אני מנהל
נאמר לי ע"י ר שאם זה אקראי לגמרי בלי שום תבנית קבועה מראש [אפילו של אחד למליון] אז זה טוב ואם לא אז זה לא טוב [הלכתית כמובן לערוך בזה הגרלות]
שוב תודה
מחזיר מספר רנדומלי(אקראי) בטווח מוגדר על בסיס נוסחה שמחשבת על פי אלפיות השניה של העדכון כך שלא מעשי לנחש מראש מה יהיה השבריר שניה המדויק של העדכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה