רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וראית שיפור?

היא עוד לא הגיעה, מחכה בקוצר רוח כבר :)
אבל יש אחת שנגמרה מהמלאי, ממליצה עליה בכל פה
שיוני מהותי, התארכו ביותר מפי 2 וחצי, שמתי פה קישור https://www.ladymakeup.com/shop/eve..._that_stimulates_eyelash_growth.html#comments
בגלל שההיא נגמרת ברגע מהמלאי, החלטתי לנסות משהו נוסף

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היא עוד לא הגיעה, מחכה בקוצר רוח כבר :)
אבל יש אחת שנגמרה מהמלאי, ממליצה עליה בכל פה
שיוני מהותי, התארכו ביותר מפי 2 וחצי, שמתי פה קישור https://www.ladymakeup.com/shop/eve..._that_stimulates_eyelash_growth.html#comments
בגלל שההיא נגמרת ברגע מהמלאי, החלטתי לנסות משהו נוסף
אשמח שתעדכני כשמגיעה.
מענין אותי מאד אם היא טובה.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שמה פה קישורים לכל מה שקניתי והייתי מרוצה

יש כמה מוצרים פה שה לא במלאי, את יכולה לבקש שיעדכנו כשיחזרו...
איך התאמת לפנים שלך? או שקנית מה שאת מכירה כבר?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך התאמת לפנים שלך? או שקנית מה שאת מכירה כבר?
תלוי מה, תדייקי
נקודה נוספת שאני חייבת לציין
אין לי נפילות מסיבה פשוטה
אני גם מאפרת, כך שתמיד תהיינה לי נשים בגוון הספציפי שלא התאים לפניי, (אני בהירה מאודדד, במספרים הכי בהירים)

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תלוי מה, תדייקי
נקודה נוספת שאני חייבת לציין
אין לי נפילות מסיבה פשוטה
אני גם מאפרת, כך שתמיד תהיינה לי נשים בגוון הספציפי שלא התאים לפניי, (אני בהירה מאודדד, במספרים הכי בהירים)
לא שאלתי על משהו ספציפי אלא בגדול כי קנית מלא דברים משם

פשוש

משתמש מקצוען
יש לי מייקאפ של רבלון 200
מישהי ממליצה על מייקאפ טוב ותואם?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא שאלתי על משהו ספציפי אלא בגדול כי קנית מלא דברים משם
אז ככה
קרמים וכו', קניתי לפי מה שקראתי בכל מוצר, כלומר לפי הגיל
(וגם טעיתי, קניתי גם מוצרים לגיל 50+ ו-60+, אבל לא נראה לי שמזיק, כי בעצם בגילאים הללו, העור נוטה ליובש, אז כשהפנים שלי ממש יבשות-אני משתמשת בהם)
איפור,
פריימר קניתי מהמלצה של מאפרת יויטיוברית שהתחשק לי לנסות
גוונים, לקחתי את הכי בהירים, כאמור, אני מאוד בהירה
המוצר שמאריך ומשקם ריסים-אין כזה בארץ, באתר סטרוברי, למשל, מדובר במוצר יקר באופן מחריד (https://www.strawberrynet.com/he-il...0Wear%20Zero%20Smudge&isUTF=y&sort=lowerprice)
לכן, "ליפול" עם 30 שקלים לא היה נראה לי מפחיד מידי
גם בסקירות של לקוחות ראיתי המלצות נלהבות, באמת פיקפקתי בה, אבל בסוף גיליתי שהיא באמת עושה עבודה
ועוד עבודה רצינית!
בגדול, בגלל המחירים הזולים, אין נפילות רציניות

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שימו לב שלא כל מה שמתאים לאחת מתאים לאחרת
אני הזמנתי מוצר בעקבות המלצה פה והתאכזבתי
הצלליות שממליצים לא פיגמנטיות על כל אחת.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שימו לב שלא כל מה שמתאים לאחת מתאים לאחרת
אני הזמנתי מוצר בעקבות המלצה פה והתאכזבתי
הצלליות שממליצים לא פיגמנטיות על כל אחת.
זה נכון, לגבי כל איפור
גם היקרים כמו אסתי לאודר
יש כאלו שהפנים שלהן לא "מחזיקות" איפור מכל מיני סיבות (עור שמן, עור יבש וכו')
תגדירי פיגמנטיות?
כלומר, הצבע נופל לך? או בהנחה כבר הגוון לא עשיר?

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הצבע לא מחזיק מעמד אחרי כמה שעות והוא פחות נתפס על העור ואיפור איכותי מחזיק עלי מעמד
יכול להיות שלאחרות כן רק מציינת שכל אחת תבדוק ותקרא את התגובות

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@photos by h
תוכלי להמליץ לי על קרמי יום ולילה לעור מעורב?
אני מתקרבת לגיל 40, אז משהו מתאים.
תודה!

אני לא בגיל, אבל יש ללוריאל קרמים מדהימים שפה בארץ עולים כמעט פי 3 או 4...
הסידרה הזו https://www.ladymakeup.com/shop/search.html?query=revitalift
מושלמת ממש, יכולה להראות לך באתר שנקרא זול מאוד, תעשי השוואה https://www.bosmetic.co.il/module/iqitsearch/searchiqit?s=revitalift

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הצבע לא מחזיק מעמד אחרי כמה שעות והוא פחות נתפס על העור ואיפור איכותי מחזיק עלי מעמד
יכול להיות שלאחרות כן רק מציינת שכל אחת תבדוק ותקרא את התגובות
ניסית לשים לפני פריימר לעיניים? קונסילר? כי הם אמורים להחזיק את הצבע חזק שלא יפול

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

miri1000

משתמש רשום
שמה פה קישורים לכל מה שקניתי והייתי מרוצה

יש כמה מוצרים פה שה לא במלאי, את יכולה לבקש שיעדכנו כשיחזרו...

תודה על ההשקעה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה