דרוש מתכון מישהי קיבלה את חוברת המתכונים החינמית מארגון אילה של השפית נחמי אוחנה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את המתכון שאת מחפשת הוא מופיע בחוברת המתכונים הדיגיטלית שנשלחה במייל, אפשר להעלות לכאן?
היה סוג של שידור חי בסוף המיזם החינמי ומי שהתחברה לשידור מקבלת אחר-כך את החוברת למייל במתנה

אבל איך קיבלת למייל?
אני הקשבתי לכל המיזן כולל לשידור חי
ולא קיבלתי
שלחתי להם מייל
ולא נענתי

saralulu

משתמש מקצוען
אבל איך קיבלת למייל?
אני הקשבתי לכל המיזן כולל לשידור חי
ולא קיבלתי
שלחתי להם מייל
ולא נענתי
ביקשתי ושלחו לי. (הייתי במיזם של המתכונים לפני הרבה זמן, הם חזרו על המיזם הזה כמה פעמים ובבירור מולם במייל - ההקלטות השידור החי והמתכונים הכל חזר על עצמו...)
אם היית בשידור החי את זכאית לקבל
אם תגידי לאן לשלוח
אשלח לך בשמחה :)

A160161162

משתמש צעיר
מצורף קובץ מתכונים (גודל A5) המכיל: תבשילים, מרקים, קציצות, סלטים, ממרחים, קינוחים ועוד.

למי שיש מתכונים בריאים וטעימים, ורוצה לזכות את הרבים, שישלח (למייל המצורף בקובץ) ונוסיף בלנ"ד.

אשמח לדעת האם המתכונים מצאו חן בעינכם. (כי על טעם וריח אין להתווכח).

קבצים מצורפים

• קובץ מתכונים.pdf
    4.8 MB · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:

אפרתעודאחת

משתמש חדש
אשמח לעזור באישי

מצורף קובץ מתכונים (גודל A5) המכיל: תבשילים, מרקים, קציצות, סלטים, ממרחים, קינוחים ועוד.

למי שיש מתכונים בריאים וטעימים, ורוצה לזכות את הרבים, שישלח (למייל המצורף בקובץ) ונוסיף בלנ"ד.

אשמח לדעת האם המתכונים מצאו חן בעינכם. (כי על טעם וריח אין להתווכח).
ואווווווווווו כל הכבוד לך!! ה' יברך אותך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה