כללי מישהו קנה את החבילת גרפיקה ב1500$

yeodafig

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מישהו יכול להסביר על מה מדובר

האם זה שווה

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
מדובר באלפי קבצי גרפיקה מוכנים חלק שייך למנהל משרד פרסום בארהב שסגר את משרד ועשה הסבת מקצוע יש לו אישור מעורך דין שכל הקבצים שייכים אילו מבחינת חוקית ויש לו הסכמות מהלקוחות שלו בעבר לעשות עשימוש חוזר עם הקבצים

בנוסף הוא מוכר קבצים מגרפיקאי גדוול בארהב עם חוזה מכירה מסודר שיש לו הרשות למכור האלה כל הקבצים שלו

במבחינת כלכלית גם מבחינת הכסף גם מבחינת הזמן זה שווה היום עשיתי חישוב מבין 10 אתרים הגדולים שמוכרים תמונות אתר היחיד שיש להם אותו מחיר זה bigstock וכשההבדל ברור כשכאן מדובר בקבצים פתוחים ומוכנים לשימוש וכשביגסטוק צריכים להתחיל לחפש ולהוריד ולזכור להוריד את המכסה היומית ולהתחיל לעצב מחדש הכל אז גם מבחינת זמן יש פה חיסכון

הבהרה מתבקשת בגלל האשכול שהיה כאן בשבוע שעבר כל הנ"ל כתבתי אחרי בירור ואין לי שום קשר אישי איתו ואני לא סוכן שלו ולא מקדם מכירות וכו וכו

רובייט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
לדעתי זה כמו לקנות חתול בשק, אם אתם לא יודעים בוודאות שאכן יש קבצים ששווים את המחיר הזה

פוינטס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא נכנס אם מותר או לא, שוה או לא

אבל זה בטוח, שיותר שווה לבנות לבד את הכל מהתחלה ולצעוד בדרך כל גרפיקאי, כל עבודה חושבים, יוצרים, משנים, ו... סוגרים, ולאט לאט עולים שלב שלב ומגיעים למקומות של כל הגרפיקאים המקצועיים, והוותיקים.

זה הרבה יותר שוה, כיפי, מספק, ומקצועי, לבנות הכל לבד וכו' מלקחת איזה עיצוב שגרפיקאי עבד ע"ז והשתשמש בטכניקות שלו ובסגנון שלו, ש - א. אתה לא יודע מה ואיך הוא בדיוק עשה זאת, ו- ב. זה כבר "גרפיקה משומשת, זה כבר היה בשוק, וכבר לא יצירה שלך.... ואידך זיל וגמור.

ושוב איננו ממליץ ולא - לא ממליץ, רק משתף בתחושות שלי ;)

מהצד

משתמש רשום
עיצוב גרפי
1 רוב הדברים שלו הם מאותו אלמנטים
2 לקחת בחשבון שאם התחלת לדבר איתו מלקנות הוא כבר לא ירד ממך כ"כ מהר הוא מתקשר כמה פעמים ביום ומכל מיני טלפונים לשדל לקנות
3 הוא אומר שהוא מוכר את זה ל20 אנשים

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מהצד;2013934:
1 רוב הדברים שלו הם מאותו אלמנטים
2 לקחת בחשבון שאם התחלת לדבר איתו מלקנות הוא כבר לא ירד ממך כ"כ מהר הוא מתקשר כמה פעמים ביום ומכל מיני טלפונים לשדל לקנות
3 הוא אומר שהוא מוכר את זה ל20 אנשים

איתי דיבר פעם אחת, אח"כ התעניין מה קורה, וזהו. לא מציק בכלל.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אם יש לך חוש לעיצובים קלאסיים (חסידי בלע"ז),
ויש לך 1500$ מיותרים - רוץ לקנות.
כי לרמה של העיצובים, לא כל אחד יכול להגיע.

אלעי

משתמש רשום
אני קניתי, מי שמעונין לבדוק במה מדובר מוזמן........

052-712-62-72

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
מי שקונה את החבילה הזאת או שהוא עצלן או שהוא פראייר!!!!
עוד מישהו חושב כמוני???

אהרן ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני קניתי לפני שבוע ולא גומר להשתמש עם זה
זה כיף

כי כמעט כל גרפיקאי לא רוצה להיות גרפיקאי לשלטים וברכות חסידיים כולם רוצים להגיע לפרסומאי וחבל להשקיע כל הראש לאיזה שער שמשלמים על זה הרבה פחות מפרסומת ויתר עבודה אז במקום להשקיע כל הזמן בלבנות דברים כלו אני מתעסק בקריאייטיב ועיצוב שיווקי ואם מישהו מבקש משהו חסידי אני גם מרוויח מזה

תודה

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י kosta770;2014632:
מי שקונה את החבילה הזאת או שהוא עצלן או שהוא פראייר!!!!
עוד מישהו חושב כמוני???

לא מסכימה בכלל!
גם מי שקונה בשאטרסטוק הוא כזה??

אתה יכול לקחת ממנו דברים להתבסס עליהם ולהוציא רמה של פי ככמה וכמה- ויבואו אליך כי תוכל לשדרג לרמות שאין בשוק עדיין, ואת כל העבודה שחורה משהוא כבר עשה בשבילך---

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא רכשתי מסיבה אחרת.
אבל בדבר הזה, יש 2 מצבים.
1. זה יכול לעצור את החשיבה.
2. זי יכול להקפיץ את החשיבה פי כמה. (להתחיל לחשוב מרמה יותר גבוהה)

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י אהרן ליברמן;2015060:
אני קניתי לפני שבוע ולא גומר להשתמש עם זה
זה כיף

כי כמעט כל גרפיקאי לא רוצה להיות גרפיקאי לשלטים וברכות חסידיים כולם רוצים להגיע לפרסומאי וחבל להשקיע כל הראש לאיזה שער שמשלמים על זה הרבה פחות מפרסומת ויתר עבודה אז במקום להשקיע כל הזמן בלבנות דברים כלו אני מתעסק בקריאייטיב ועיצוב שיווקי ואם מישהו מבקש משהו חסידי אני גם מרוויח מזה

תודה

קנית את החבילה המורחבת או הקטנה

אהרן ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בשנה שעברה הקטנה השנה הגדולה

yeodafig

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מה זה גדולה? מה זה קטנה?

נכתב ע"י אהרן ליברמן;2015796:
בשנה שעברה הקטנה השנה הגדולה

אשמח להחכים

1500$ זה הגדולה או הקטנה

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זאת הקטנה.
הגדולה עולה 7000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה