דרוש מידע מישהו קיבל תשובות לגבי שיבוץ בגן עירייה בירושלים?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sara s1

משתמש מקצוען
אמרו שיהיו תשובות ב30/5 ובינתיים אני לא רואה שום אזכור על כך.

sara s1

משתמש מקצוען
מקפיצה.
רמות א׳ בירושלים יש מישהו שקיבל שיבוץ?
בחלק מהשכונות אני יודעת שכבר שיבצו. מה נסגר עם השכונה הזאת שהיא האחרונה כל פעם??

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקפיצה.
איך זה יתכן שעדיין לא פורסם שיבוץ???

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אנחנו עוד לא קיבלנו. בבית וגן

גלי אבן

משתמש פעיל
קיבלתי שיבוץ עכשיו [!] שיבצו את הבן שלי לגן שנמצא במתחם של הפרויקט של 360 , מישהי מכירה את הגן? את הגננת?

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הגיוני שעוד לא קיבלתי הודעה מהגן על פתיחת השנה?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברמות ג', אין מבנה לגן בנים.
לא בטוח שיפתחו שנה ביום א'.

גלי אבן

משתמש פעיל
אחותי נכון לאתמול בשעה 5 לא קיבלה שיבוץ.
קיבלת יותר מאוחר?
קיבלתי בשעה שש וחצי בערב , כרגע דיברתי עם אחראית השיבוץ בערייה.אמרה ששנה''ל נפחת כרגיל ביום ראשון ב 8 בבוקר , אין אפשרות לערער רק להגיע היום לעירייה עד שעה 1 בצהריים [על הטופס המקוון הם לא מסתכלים] . היא אפילו לא יודעת מי הגננת כי הגננת בעצמה קיבלה רק אתמול בלילה שיבוץ. כאוס מטורף הולך שם .נקווה שיהיה בסדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה