כללי מישהו/י יכול לעזור לי עם כלי ה-gradient mesh?אני נתקעת במשהו

חוהלה

משתמש חדש
יש לי תמונה שאותה אני רוצה ליצור באילוסטרייטור בעזרת כלי ה gradient mesh
לצורך כך אני יוצרת מלבן ללא צבע מילוי - מגדירה אותו כ gradient mesh ואז אוטומטית הוא צובע לי משום מה את המלבן בלבן ואז כשאני באה לדגום צבעים מהתמונה זה דוגם לי רק את הצבע הלבן של המלבן
מה אני עושה כדי שהמלבן ישאר ללא צבע מילוי כאשר אני מגדירה אותו gradient mesh???

369369

משתמש צעיר
בכלי המש אין אפשרות שלא יהיה צבע
אלא הוא נצבע אוטומט בצבע חזית ומשנים צבע ע"י דגימה לכל נקודה
לכן כשמציירים מתמונה אחרת אז התמונה צריכה להיות בשכבה אחת ללחוץ פעמיים על השכבה ולהשאיר וי רק בtemplet
ואת המש יוצרים בשכבה נפרדדת וכדי שיראו במהלך העבודה רק קווי מתאר לחצי crl+y

חוהלה

משתמש חדש
זה מה שעשיתי אבל זה דוגם לי צבע לבן במקום את הצבע שלהתמונה בגלל שהמלבן נצבע בלבן

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תסגרי את העין של שכבת המש (עם ctrl) כך שישארו רק קוי הרשת, אח"כ תתחילי לדגום מהשכבה שמתחתה.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נראה לי שהדגימה מהתמונה צריכה להעשות עם שיפט לאחר בחירת נקודה מהמש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה