כללי מישהו יכול לתת? | תמונות

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מישהו יכול להוסיף כאן תמונות של 'קלפים' אייכותיים המיועדים לתעודות וכיו"ב?
(כעין המצו"ב)
בתודה מראש

בבקשה לא להפר זכויות יוצרים
הנהלת האתר

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הצילומים מאייסטוק כשהם באיכות גרועה, וכשמוטבע עליהם סמל החברה, לא נראה לי שיש בזה הפרה של זכויות יוצרים.

אבל אין מה לעשות, זה הנהלה, והנהלה צריכים לכבד...

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשים קישור לאתר.אולי זה יעזור

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י יוססיי;208429:
הצילומים מאייסטוק כשהם באיכות גרועה, וכשמוטבע עליהם סמל
היה פה את הקבצים הוקטוריים המקוריים.
לא צילומים, לא באיכות גרועה, ולא עם סמל.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היה פה את הקבצים הוקטוריים המקוריים.
לא צילומים, לא באיכות גרועה, ולא עם סמל.

אולי בהודעה של שיפי, לא בהודעה שלי.
מצטער..
ו.. מאד נעלבתי :(

orli_dimri

משתמש פעיל
היו היה

פוס צודק, היו פה קבצים וקטוריים.
כנראה הנהלת האתר מחקה אותם או שהם נעלמו כך פתאום...

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י יוססיי;208703:
אולי בהודעה של שיפי, לא בהודעה שלי.
מצטער..
ו.. מאד נעלבתי :(

אני מצטער מאוד שנעלבת, ומקווה מאוד שלא מההודעה שלי.
הקובץ הוקטורי היה אכן בהודעה של שיפי, אבל גם התמונות שאתה העלית היו בעלי זכויות יוצרים.

נסה להבין את בעלי האתר שעלולים להיות חשופים לתביעות ולעיקולי שרתים גם בשל חשש קטן להפרת זכויות יוצרים, ואת הפחד שהם מגלים מכך, ובצדק.

בהצלחה.

שלדג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
צריך להזהר מאד בנושא הזה

נכתב ע"י פוס;208713:
נסה להבין את בעלי האתר שעלולים להיות חשופים לתביעות ולעיקולי שרתים

שלא לדבר על גזל...

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פוס;208713:
אני מצטער מאוד שנעלבת, ומקווה מאוד שלא מההודעה שלי.
הקובץ הוקטורי היה אכן בהודעה של שיפי, אבל גם התמונות שאתה העלית היו בעלי זכויות יוצרים.

נסה להבין את בעלי האתר שעלולים להיות חשופים לתביעות ולעיקולי שרתים גם בשל חשש קטן להפרת זכויות יוצרים, ואת הפחד שהם מגלים מכך, ובצדק.

בהצלחה.

קבלתי את המסר.
אלמד להבא.....
ד"א, מה עם כל מה שהעלו בכל יום שי?????? להם אין זכויות יוצרים????

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
בגלל שקיבלנו פידבקים חריפים מאוד.
נאלצנו למחוק אותם, ולשמור להבא מדברים כאלו.
ואין סיבה להיעלב. לא מעליבים אף אחד, אבל גם לא מוכנים לספוג את העליות האסטרונומיות של התביעות.

(ולעכשיו, אפשר לבקש משיפי באישי, שהיא תשלח לך במייל)

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ונתנו10;208803:
ואין סיבה להיעלב. לא מעליבים אף אחד, אבל גם לא מוכנים לספוג את העליות האסטרונומיות של התביעות.

(ולעכשיו, אפשר לבקש משיפי באישי, שהיא תשלח לך במייל)

אני לא אקבל תביעות?:confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה