מישהו יכול לכתוב כאן ההגדרות הנכונות לתוסף Adblock Plus (חוסם פרסומות)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה שפורום פרוג יפתח לי ללא כל הבאנרים והכתבות והמשבצות הקופצות למעלה ומהצדדים.
אלא שיהיה רק נטו, את רשימת הפורומים והאשכולות.
זה מאד מפריע לי העסק הרועש.

אני מבין שזה לא יפה לשאול כאן כזו שאלה, אבל מרוב שזה מציק לי אני שואל, ומקווה שיענו לי לגופה של שאלה.

נכון שיש שם אופציה של חוסם אלמנטים, שניתן לסמן מה רוצים לחסום, אבל שני חסרונות יש בשיטה זו:

1) כל פעם כשנכנסים מחדש, יש אלמנטים חדשים שצריך לחסום אותם. כך שנדרש תמיד לעבוד שוב ושוב עם זה.

2) ובעיקר - בכזה אופן לפעמים זה תופס חלק ממה שכן נצרך, כמו רשימת הנושאים (אשכולות). למשל, כשאני חוסם בעמוד הראשי משהו, ואני רואה שנחסם רק מה שרציתי, אבל אח"כ אני נכנס לפורום מסוים, ואז רשימת הנושאים מופיעה בצורה שגויה בגלל החסימה, ועד שלא אבטל אותה לא אראה את הנושאים.

מי שיש לו קצת ידע, יכול לכתוב מה צריך להכניס בהגדרות כדי שיחסם רק מה שצריך, ושזה יהיה יעיל.
אם יש כאן מישהו כזה, אודה לעזרתו.

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני מסתייג מפרוג, כי הם אומרים שזה מה שמחזיק אותם, וביקשו שלא לחסום

אבל זה רשימה של חסימות, כאשר מחליפים את הwww בכתובת האתר הרצוי
קוד:
www.co.il##.p-body-sidebar
www.co.il##.notice-content
www.co.il##.samItem

נערך לאחרונה ב:

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מסתייג מפרוג, כי הם אומרים שזה מה שמחזיק אותם, וביקשו שלא לחסום

אבל זה רשימה של חסימות, כאשר מחליפים את הwww בכתובת האתר הרצוי
קוד:
www.co.il##.p-body-sidebar
www.co.il##.notice-content
www.co.il##.samItem
זה הוריד את כל מה שיש בצד, אבל לא הוריד את מה שיש למעלה מעל רשימת הפורומים, ומה שיש למעלה זה בעיקר מה שמפריע.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• פרוג.png
    פרוג.png
    KB 908 · צפיות: 7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה