עזרה מישהו יודע לקרוא את זה?

צנונית

משתמש מקצוען
מדובר במשהו מדאיג?

קבצים מצורפים

• בדיקות דם.jpg
    בדיקות דם.jpg
    KB 26.2 · צפיות: 221

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אפשר ללחוץ על הקישוריות ולראות מה בדיוק אומר כל ערך.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה קצת מגוחך לשאול ככה בלי שאף אחד יודע מצב רפואי וכדו,
יש מיקרים שבהם הערכים זה בסדר שהם נמוכים או גבוהים
אם את/ה תחת מעקב ששל רפא הוא מקבל אליו את התוצאות ואם יש משהו חריג בד"כ הם יוצרים קשר עם המטופל
אבל בכל מקרה תלחצי על המונח ושם נותנים לך הסבר מפורט מה כל דבר אומר ומה הערך התקין....

ניחוחות

משתמש מקצוען
מנסיון שלי לא כדאי להלחץ וברור שלא ללחוץ על הקישוריות שרק ידאגו אותך במושגים שלא תביני. פעם רופא אמר לי להסתכל רק על המוגלובין מה שגם זה לא סטיות רציניות

צנונית

משתמש מקצוען
מדובר על בדיקת דם שגרתית לתינוק בגיל שנה. לא בעקבות מקרה או משהו.
ב"ה תינוק בריא

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הערכים שונים המנורמה -חובה להתייעץ עם רופא

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי פשוט מאד לגשת לרופא ילדים ולקבל פיענוח
אנחנו עוד לא רופאים.......
העיקר שיגיד שהכל טוב ואין סיבה לדאוג

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ההמוטוקריט קצת נמוך, אבל זה לא נראה משהו משמעותי.
הפלטלייס קצת גבוה. זה יכול להיות תוצאה של אנמיה קלה יכול להיות שערך שכזה לא משמעותי.
(לא מכירה את הערכים כלפי מעלה, רק כלפי מטה...)
מומלץ לשאול את הרופא המטפל אם יש לזה משמעות כול שהיא.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני לא רופאה. ממה שאני יודעת, הערכים מצביעים על אנמיה קלה, שזה קצת לא מסתדר לי עם התוצאה של ההמוגלובין שהזכרת, שהיא תקינה לחלוטין לתינוק בן שנה.
כדאי להתיעץ עם הרופא, אבל ודאי שאין מה לדאוג ב"ה.

צנונית

משתמש מקצוען
תודה על התגובות
לא חשבתי שמישהו כאן עם תואר דוקטור
אבל כיון שאת הבדיקות קיבלתי עכשיו, ורופא יש לי רק מחר, רציתי לדעת אם זה משהו מלחיץ כדי להקדים את התור.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה על התגובות
לא חשבתי שמישהו כאן עם תואר דוקטור
אבל כיון שאת הבדיקות קיבלתי עכשיו, ורופא יש לי רק מחר, רציתי לדעת אם זה משהו מלחיץ כדי להקדים את התור.
לא מלחץ ברמה של להקדים את התור, ממש לא.
ואפשר לישון טוב הלילה. זה בלכאורה לא משהו רציני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה