דיון מישהו יודע למה מיקרוסופט דיזיינר לא פתוח בנטפרי?

משהו מעצבן בנטפרי...
שהרבה מחוללי תמונות
חסומים
מילא מידג'רני הבנתי למה חסום (יש בעיה עם הדיסקורד)
אבל מיקרוסופט דיזיינר
ככל הידוע לי
לא עובד על צ'אט ודיסקורד
אז אם למישהו יש מידע איך פותרים את זה
אשמח לדעת

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יצא לי כמה פעמים שיצאו לי תמונות לא צנועות :confused: במייקרוסופט דיזיינר. (זה קרה לי בעבר ופעמים בודדות אבל עדיין... יכול להיות שבגלל זה..
ואגב, אפילו שאצלי פתוח רוב התמונות אפשר לראות אותן ולאחר שמנסים פורמט שונה וכו' התמונות נחסמות...
(אני באתרוג)

ברור שמחוללים יכולים ליצור תוכן לא מתאים, אבל לזה בדיוק יש את הפתרון של נטפרי שבו כל תמונה נשלחת קודם לבדיקה (ואי אפשר לראות אותה) ורק אחר כך אם היא בסדר היא משחוררת ואפשר לראות אותה
כמו שיש בכל שאר המחוללים שפתוחים בנטפרי
למה אין את זה ?
בנוגע לאתרוג זה שונה לגמרי
וידוע שהם מקלים יותר מנטפרי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למה אין את זה ?
באחד מהמחוללים התמונות היו חוזרות מה-API בתור תוכן קובץ התמונה ולא בתור קישור לתמונה, אחרי תקופה קצרה זה נחסם. כדי לקבל תשובה מדויקת לשאלה שלך תצטרך לפנות לנטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה