דרוש מידע מישהו יודע למה זה קורה?

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לא מוצאת את פורום מערכת אתר אז אני מעלה לכאן...
הרבה פעמים אני לא מקבלת התראות מנושאים במעקב הבעיה אצלי או באתר? @ניהול האתר @פרוג

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הוא נסגר

התראות במייל או באתר? אם באתר ברשימת ההתראות כן יש התראה?
בפעמון אני נכנסת למה חדש ורואה שיש כמה במעקב שלי ששלחו בהם עוד הודעות(יש את הסימון של העין עליהם) אבל בפעמון למלעה לא מופיע כלום..

למה סגרו את פורום מערכת אתר?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יתכן שכבר היתה לך התראה על תגובה חדשה באשכול ופיספסת אותה.
עד שלא תיכנסי שוב לאשכול, מבחינתו הוא כבר הודיע לך על תוכן חדש.
זה סיבה אחת, והסיבה השניה שלפעמים באשכולות רבי עמודים כנראה כבד למערכת לשלוח לכל מי שאי פעם כתב שם, ולכן יש שמתפספסים פעם אחת, ואז ממילא עד שלא יכנסו לאשכול הם בהגדרה של הסיבה הראשונה - שכתבתם.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יתכן שכבר היתה לך התראה על תגובה חדשה באשכול ופיספסת אותה.
עד שלא תיכנסי שוב לאשכול, מבחינתו הוא כבר הודיע לך על תוכן חדש.
זה סיבה אחת, והסיבה השניה שלפעמים באשכולות רבי עמודים כנראה כבד למערכת לשלוח לכל מי שאי פעם כתב שם, ולכן יש שמתפספסים פעם אחת, ואז ממילא עד שלא יכנסו לאשכול הם בהגדרה של הסיבה הראשונה - שכתבתם.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה