המדריך היומי מישהו יודע איך מסירים תוכנה של סינון נתיב?

פינגווינית

משתמש פעיל
יש לנו סטיק עם סינון של נטפרי אבל התוכנה של נתיב לא נותנת לו להתחבר, ומובילה אותי כל םעם להודעה: שגיאת פרטיות
מה עושים?

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יש שגיאת פרטיות זה אומר אתה צריך להתקין את תעודת האבטחה של נטפרH, לא קשUר לנתיב - נט פרי ונתיב יכולים לעבוד על אותו מחשב מניסיון

וקדי להוריד את נתיב צריך ליצור קשר עם רות הלקוחות שלהם
אולי יש גםאופציה דרך האתר ENATIV.COM

בהצלחה!

אמיליה

משתמש מקצוען
יש לנתיב שירות לקוחות מצוין
והרבה בעיות שתליתי במחשב, התבררו כפתירות באמצעות צוות התמיכה שלכם
ממליצה לנסות לפני ההסרה

פינגווינית

משתמש פעיל
אם יש שגיאת פרטיות זה אומר אתה צריך להתקין את תעודת האבטחה של נטפרH, לא קשUר לנתיב - נט פרי ונתיב יכולים לעבוד על אותו מחשב מניסיון

וקדי להוריד את נתיב צריך ליצור קשר עם רות הלקוחות שלהם
אולי יש גםאופציה דרך האתר ENATIV.COM

בהצלחה!
הורדתי תעודה ועדיין לא פתר את הבעיה ולהסיר את נתיב עולה 100 שח, ולא בדיוק בא לי לשלם על זה
איך עבד אצלך נא פרי ונתיב ביחד?

2bsmile

משתמש פעיל
גם לי פעם התעודת אבטחה לא עזרה במחשב עם נתיב ונטפרי ביחד- תשאירי פניה באתר של נתיב הם יחזרו אלייך ויטפלו בזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה