מידע שימושי מישהו יודע איך ממירים קובץ שמע (CDA) לMP3?

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
מישהו יודע איך ממירים קובץ שמע (CDA) לMP3?
בצורה הכי הכי פשוטה, אם אפשר במדיה פלייר זה הכי טוב,
כי אני חלשה בלהבין דברים טכנולוגיים (בלשון המעטה :) )

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
במדיה פלייר:
כשאת מכניסה דיסק שמע יש סמל (בתצוגה המוקטנת של המדיה פלייר) למעלה, להעתיק מתקליטור.
הוא מעתיקלתוך המוסיקה שלי לתוך תיקיה בשם 'אמן לא ידוע'.
בהצלחה.

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הוא מעתיק לתיקיה בשם 'אמן לא ידוע', רק אם לא הוגדר שם האמן.

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם העתקת את הקובץ מהתקליטור, הוא לא כלום 1 ק"ב.
את צריכה להפעיל מהתקליטור עצמו.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
כתבתי שאני חלשה, ולא בצחוק,
מה שהדרכתם אותי זה איך להחליף את הסיומת מ CDA. לMP3.?
(אני צריכה להעתיק תיקית מוסיקה מהמחשב לנגן, ומשום מה הקבצים לא נגררים לי לתוך רשימת ההשמעה שכתוב עליה "גרור פריטים לכאן". ראיתי שאת קבצי הMP3 הוא דוקא כן גורר, לכן רציתי לדעת איך אני משנה סיומת,
אבל יכול להיות שכל זה היה מיותר, פשוט הייתי צריכה לשאול: איך אני מעתיקה קובץ CDA לנגן, ומה יכולה להיות הסיבה שאני לא מצליחה עשות את זה בהעתק-הדבק?
סליחה על החפירות, אבל אני תקועה בענייני טכנולוגיה איפשהוא לפני כמה עשורים (אני יודעת איך מפעילים ווקמן) :)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם יש תלך תיקייה עם קבצי CDA, זה בעתם אומר שאין שם כלום, כי קבצי CDA במחשב הם ריקים מתוכן לחלוטין. את חייבת להשיג את התקליטור המקורי.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
סליחה על ההקפצה
למעשה, תקליטור שיש בו כאלה קבצים/קיצורים, איך מעתיקים לנגן?

dafnat

משתמש מקצוען
מעתיקים קודם מהדיסק למחשב:
מכניסים את הדיסק לכונן. המחשב פותח באופן אוטומטי את המדיה פלייר, ואם לא, אז לוחצים דבל קליק על כונן התקליטורים במחשב שלי וזה נפתח.
במדיה פלייר יש בצד ימין "העתק מתקליטור" לוחצים על זה והוא מעתיק לספרית מוסיקה בתקיה "אומן לא ידוע".
חשוב לבדוקשמוגדר לו להמיר לMP3 כי לפעמים ממיר ל- WMA. מגדירים את זה ב"הגדרות העתקה מתקליטור" או משהו כזה.
אח"כ פשוט גוררים לכונן של הנגן

partner

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
במדיה פלייר:
כשאת מכניסה דיסק שמע יש סמל (בתצוגה המוקטנת של המדיה פלייר) למעלה, להעתיק מתקליטור.
הוא מעתיקלתוך המוסיקה שלי לתוך תיקיה בשם 'אמן לא ידוע'.
בהצלחה.

איזה גרסה של מדיה פלייר?

ש ו

משתמש חדש
נכון,
אך לפעמים צריך לסדר זאת קודם בהגדרות של מדיה פלייר.
ודבר נוסף, לא תמיד מדיה פלייר היא התוכנה שהמחשב פותח דרכה באופן אוטומטי את קבצי השמע ולכן יש אפשרות של פתיחה באמצעות ושם לבחור את מדיה פלייר כתוכנת ההפעלה של קובץ השמע הנבחר או להבדיל לסדר בהגדרות של המחשב שמדיה פלייר תהיה תוכנית ברירת המחדל לפתיחת קבצי שמע
בהצלחה

ש ו

משתמש חדש
אגב,
עזר לי מאוד השרשור הנ"ל
נתקעתי עם קבצי CDA ולא חשבתי מעצמי על הרעיון של העתקה דרך מדיה פלייר תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה