מיקסר!!

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עומדת לפני קניית מיקסר
אשמח לשמוע המלצות על חברה, דגם גודל וכו'...

אני אופה בערך פעם פעמים בשבוע בעיקר בצקים.
(אם יש אפשרות ל - 2 קילו קמח בפעם זה עדיף)

טווח המחירים בין 1500 - 2000
אם יש יותר זולים וטובים אז כמובן עדיף.

יש לי מג'מיקס כך שלא ניראה לי אני צריכה אביזרים נילווים...

פתוחה להכל...!!
תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:

אידינע

משתמש מקצוען
קודם תגדירי את הצרכים שלך:
בעיקר בצקים או הקצפה?
כמות לפעם אחת?
אביזרים נילווים?
כובד המכשיר מהווה שיקול?
טווח מחירים?

סיבוב ראשון

משתמש פעיל
לי היה קנווד פשוט שהלך די מהר וכשהבאתי לתיקון אמרו לי שא"א לשים יותר מ3/4 חבילת קמח זה הורס את המנוע.
קניתי בוש עם קערת מתכת יכול ללוש עד קרוב לשתי קילו ולהקציף 12 ביצים ואפילו יותר. מאד מרוצה.

שירי הופמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קנווד,
לי יש 1200 וואט
מעולה מעולה מעולה
לאחותי יש את הבוש-לא ממיס מרגרינה ולא טוב לקרמים.

ממליצה בחום!
עולה באזור ה1300 אם אני לא טועה

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לי היה קנווד פשוט שהלך די מהר וכשהבאתי לתיקון אמרו לי שא"א לשים יותר מ3/4 חבילת קמח זה הורס את המנוע.
קניתי בוש עם קערת מתכת יכול ללוש עד קרוב לשתי קילו ולהקציף 12 ביצים ואפילו יותר. מאד מרוצה.
את יכולה לרשום דגם?

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי מיקסר מייג'ור של קנווד, שאני מאד נהנית ממנו. (חלקים נוחים. מתנקה בקלות. הקצפה מעולה. הקערה יכולה לשמש כקערת ערבוב.)
עלה בזמנו במבצע 1000 ש"ח.

אממה- אי אפשר להכין בו יותר מקילו ורבע- וחצי קמח.

המתכון שלי לחלות הוא 2.5 קילו קמח כך שאני מכינה חצי כמות באופן קבוע, ולאחרונה התחלתי לחשוב מה יהיה כשהמשפחה בעז"ה תגדל ואני ארצה להכין כמויות יותר גדולות,

האם רק המיקסר של בוש הוא הפתרון?
כי למיטב ידיעתי הניקוי שלו פשוט סיוט.

גילול

משתמש מקצוען
גם לי יש קנווד ומרוצה מאד
אבל אם עיקר השימוש שלך זה לבצקים בכמות גדולה, לא הייתי ממליצה. זה לא הצד החזק שלו...

יש מיקסר מקצועי בשם דאבו,
יקר - בסביבות 3,500
אבל לש עד 4 ק"ג בלי להתעייף .
אם את משתמשת הרבה- כדאי לך לחשוב עליו ברצינות.

סחלבים

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול:
האם אתן יודעות
היכן בירושלים
מתקנים מיקסרים?

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לי יש בוש ואני מרוצה ממנו מאד. אופה גם 2.5 ק"ג בצק, ומקציפה גם 15 ביצים - יוצא מעולה!

לגבי הנקיון - לא הבנתי מה הבעיה. נכון שיש את המוט באמצע, אבל הקערה מספיק רחבה וזה ממש לא מפריע.
לי הצורה שלו הרבה יותר נוחה לשימוש משאר המיקסרים.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שמתי בדיוק השבוע מתמי צורף שבוש נקראה כללית יותר חזק, בעיקר לבצקים. יותר קשה לנקות אותו.
קנווד בעיקר טוב לקצפות פחות חזק אבל קל יותר לתחזוק.
היא אמרה שהרוב מעדיפים קנווד בגלל ענין הנקיון.

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי עם הקנווד קשה ההקצפה והלישה של כמויות קטנות!
מרגישה שזה לא מגיע לתחתית הקערה!

וואו צודקת. פעם זה לא היה לי ככה לדעתי. כיום בכמויות קטנות של בצק אני עוצרת ולשה קצת ביד כדי לאחד אותו. ובכמויות קטנות של הקצפה אני לוחצת עם היד כלפי מטה את המיקסר.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש קיצנאייד
מיקסר פשוט מעולההה!!
אפשר ללוש עד 1 ק"ג קמח כל פעם (ולא לנסות להתחכם ולשים יותר כי אני כבר ניסיתי :eek:)
מקציף מעולה, לש מצוין, קל לניקוי.
ממליצה בחום!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
לי יש קנווד מיג'ור, לא מוצלח לבצקים.
בדרך כלל נשאר קצת בצק בתחתית הקערה ואני צריכה ללוש אותו פנימה לבד.
מה גם, שאי אפשר ללוש יותר מקילו בבת אחת.
לגבי הקצפה אני לא ממש יודעת כי בקושי יוצא לי להקציף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה