מיקסר מתפקד ככרטיס קול?

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מבין משהו:
אם יש לך את המוצר, אז אתה אמור לראות מה איכות התפקודים הקוליים המחשב כשאתה משתמש בו. האם הם שונים או זהים? יש דברים שלכאורה לא יעבדו בלי כרטיס קול, כך שהיית אמור לראות הבדל. ואתה יכול לברר אצל מי שמכר לך. אני פחות אוחז בתחום כרגע. אבל ממש לא נראה לי שיש אפשרות שזה ישמש במקום כרטיס קול.

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני לא מבין משהו:
אם יש לך את המוצר, אז אתה אמור לראות מה איכות התפקודים הקוליים המחשב כשאתה משתמש בו. האם הם שונים או זהים? יש דברים שלכאורה לא יעבדו בלי כרטיס קול, כך שהיית אמור לראות הבדל. ואתה יכול לברר אצל מי שמכר לך. אני פחות אוחז בתחום כרגע. אבל ממש לא נראה לי שיש אפשרות שזה ישמש במקום כרטיס קול.
קודם כל אין דבר כזה יש דברים שלא יעבדו. השמע יעבור השאלה באיזה אופן. על כל פנים שאלתי כבר מישהו וענה שאומנם יש לא פרי אמפים מצונים אבל המיקסר לא יכול להמיר טוב כמו כרטיס קול..

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קודם כל אין דבר כזה יש דברים שלא יעבדו. השמע יעבור השאלה באיזה אופן. על כל פנים שאלתי כבר מישהו וענה שאומנם יש לא פרי אמפים מצונים אבל המיקסר לא יכול להמיר טוב כמו כרטיס קול..
אשריך, תודה על החידוד והתיקון.
בדיוק היום התעניינתי גם אני בנושא וראיתי גם כאן מידע טוב:
ואולי גם כאן:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה