מיספור כותרות בווארד בצורה אוטומטית - מי יודע?

לאה ל

משתמש פעיל
אני צריכה למספר כותרות בקובץ ווארד בצורה כדלהלן, האם יש אפשרות לעשות זאת בצורה אוטומטית - לא ידנית, דהיינו שלא אצטרך לעבור כותרת כותרת ולמספר?

תודה רבה!

<א> איה שפסי?
עומד לו תנחום מול הדיר הפרוץ, בוהה ואינו מאמין, היתכן?! האם עיני אינן מטעות אותי?! איה שפסי כבשי היקר?! מי הגנב הנאלח שפרץ לדיר באישון לילה וגנב לי את שפסי, שפסי אייכה?! בכה תנחום ויללותיו מתגברים והולכים, אייכה?! מי השפל שגזל אותך ממני? הוסיף בקול בוכים...

<ב> תנחום איש תם
להווי ידו כי תנחום מיודענו, יהודי פשוט היה, עובד ד' בתמימות, לפרנסתו היה תנחום מגדל כבשים, מוכר את צמרם ומשתכר כדי מחייתו בדוחק, מלא אמונה ובטחון היה תנחום זה, תמים במעשיו וכל משאו ומתנו באמונה. בכבשיו היה משקיע את כל כולו, הוא היה מטפח אותם ומטפל בהם באהבה אין קץ ואף היה קורא להם בשם פרטי לכל אחד ואחד.

<ג> תנחום והכבשים
הכבשים מצדם החזירו לו באהבה אין סופית ובכל בוקר בכניסתו לדיר היו הכבשים מקבלים את פניו בפעיות נרגשות, ואף הוא מחבקם ומלטפם באהבה וממלא מחסורם כל טוב.

<ד> הגניבה בדיר
באותו בוקר נשוא סיפורנו, מיהר תנחום אחר תפילת שחרית במתינות כמידי בוקר אל הדיר, להוציא את כבשיו האוהבים אל המרעה, והנה שוד ושבר, פרצה קטנה נראתה בקיר הדיר, שדרכו ככל הנראה זחל לו השפל וגנב לו את שפסי, שאר הכבשים גם הם היו נראים עצובים, מנסים עדיין להירגע מהטראומה שהשאיר עליהם הזר שחדר אליהם הלילה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אפשר.
את יודעת לעבוד עם 'סגנונות' בוורד? בחלון העיצוב של הסגנון הנבחר, בוחרים 'עיצוב' ואז 'מספור'. וכל הכותרות שמוגדרות לאותו סגנון - מתמספרות לפי הסדר.
(אם את לא מכירה את הסגנונות, כתבי ואעלה הסבר מפורט).

לאה ל

משתמש פעיל
נכתב ע"י רותי קפלר;2446587:
אפשר.
את יודעת לעבוד עם 'סגנונות' בוורד? בחלון העיצוב של הסגנון הנבחר, בוחרים 'עיצוב' ואז 'מספור'. וכל הכותרות שמוגדרות לאותו סגנון - מתמספרות לפי הסדר.
(אם את לא מכירה את הסגנונות, כתבי ואעלה הסבר מפורט).

תודה רבה!

אנסה, נראה לי שאני יודעת, בכל אופן אם לא אצליח אדע כי יש למי לפנות, מי כעמך ישראל!

לאה ל

משתמש פעיל
בס"ד
אל כבוד העוזרים שליטא
אני צריכה למספר כותרות בקובץ ווארד בצורה כדלהלן, האם יש אפשרות לעשות זאת בצורה אוטומטית - לא ידנית, דהיינו שלא אצטרך לעבור כותרת כותרת ולמספר?, וראו עכשיו גם מה שכתבתי להלן אחרי דוגמא זאת.
<א> איה שפסי?
עומד לו תנחום מול הדיר הפרוץ, בוהה ואינו מאמין, היתכן?! האם עיני אינן מטעות אותי?! איה שפסי כבשי היקר?! מי הגנב הנאלח שפרץ לדיר באישון לילה וגנב לי את שפסי, שפסי אייכה?! בכה תנחום ויללותיו מתגברים והולכים, אייכה?! מי השפל שגזל אותך ממני? הוסיף בקול בוכים...

<ב> תנחום איש תם
להווי ידו כי תנחום מיודענו, יהודי פשוט היה, עובד ד' בתמימות, לפרנסתו היה תנחום מגדל כבשים, מוכר את צמרם ומשתכר כדי מחייתו בדוחק, מלא אמונה ובטחון היה תנחום זה, תמים במעשיו וכל משאו ומתנו באמונה. בכבשיו היה משקיע את כל כולו, הוא היה מטפח אותם ומטפל בהם באהבה אין קץ ואף היה קורא להם בשם פרטי לכל אחד ואחד.

<ג> תנחום והכבשים
הכבשים מצדם החזירו לו באהבה אין סופית ובכל בוקר בכניסתו לדיר היו הכבשים מקבלים את פניו בפעיות נרגשות, ואף הוא מחבקם ומלטפם באהבה וממלא מחסורם כל טוב.

<ד> הגניבה בדיר
באותו בוקר נשוא סיפורנו, מיהר תנחום אחר תפילת שחרית במתינות כמידי בוקר אל הדיר, להוציא את כבשיו האוהבים אל המרעה, והנה שוד ושבר, פרצה קטנה נראתה בקיר הדיר, שדרכו ככל הנראה זחל לו השפל וגנב לו את שפסי, שאר הכבשים גם הם היו נראים עצובים, מנסים עדיין להירגע מהטראומה שהשאיר עליהם הזר שחדר אליהם הלילה.

והנה העירה לי אחת שניתן למספר ע"י סגנונות, וזה מה שיצא לי, השאלה אם מעמד ע"י תוכנת תג יוכל להופכם בצורה אוטומטית למיספור של אותיות כשאלו "<>" נמצאים מלפנים ומלאחור, ושיהיו בגופן 12 בעוד כל הכותרת היא בגופן 11?:
1. איה שפסי?

2. תנחום איש תם

3. תנחום והכבשים

4. הגניבה בדיר

תודה רבה לכולם ולרותי קפלר בפרט

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
להפוך למספור של אותיות, ודאי אפשר. זה באפשרויות המספור - אפשר לבחור מספרים, אותיות, איי בי סי או מה שרוצים, ולהגדיר איך המספור ייראה.

לגבי סגנון שונה למספור - הייתי מנסה לקבוע סגנון חדש, שייקרא 'מספור', ולהגדיר אותו שהוא מגיע תמיד לפני הסגנון של 'כותרת'.

את המספור לתת לסגנון 'מספור' ולא לסגנון 'כותרת'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה