עזרה מילוי לכרית הנקה - איפה

יפית 100

משתמש פעיל
מחפשת לקנות מילוי לכרית הנקה - עיגולי קלקר
איפה אפשר להשיג בבני ברק?
(מחוץ לבני ברק יש לי כתובות)
תודה!

חיה37

משתמש רשום
מעוניינת לשמוע מהי הכתובת מחוץ לבני ברק, והאם יש למישהו מושג לגבי העלות

מממ.........

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה!
מישהי יודעת איפה קונים מילוי באזור בית שמש או אשדוד?

ללושקה

משתמש מקצוען

SRADT

משתמש פעיל
מישהי קנתה באלי אקספרס אולי?
@פנינה ריימונד יצא לך לראות?
אני לא רוצה את הכדורי קלקר הרגילים כי הבנתי שהם פחות טבים.
הבנתי שיש כדורים שונים שיותר טובים.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מישהי קנתה באלי אקספרס אולי?
@פנינה ריימונד יצא לך לראות?
אני לא רוצה את הכדורי קלקר הרגילים כי הבנתי שהם פחות טבים.
הבנתי שיש כדורים שונים שיותר טובים.
איך זה אמור להיראות?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רק אומרת שאם הכרית גמישה, מאד קשה למלא לבד.
קניתי כמות יחסית גדולה לכרית שקצת הידלדלה, ומלאתי ומלאתי ומלאתי ומלאתי ומלאתי, ולא הצלחתי להגיע לתוצאה הרצויה.
הבית התמלא כדורים שלקח לי יובלים להתפטר מהם.
לבסוף הבנתי מהחנות "פופים" כמדומני שהם ממלאים במכשיר כי זה בלתי אפשרי.

אל תגידו לא אמרנו כי אמרנו :)

SRADT

משתמש פעיל
רק אומרת שאם הכרית גמישה, מאד קשה למלא לבד.
קניתי כמות יחסית גדולה לכרית שקצת הידלדלה, ומלאתי ומלאתי ומלאתי ומלאתי ומלאתי, ולא הצלחתי להגיע לתוצאה הרצויה.
הבית התמלא כדורים שלקח לי יובלים להתפטר מהם.
לבסוף הבנתי מהחנות "פופים" כמדומני שהם ממלאים במכשיר כי זה בלתי אפשרי.

אל תגידו לא אמרנו כי אמרנו :)
תודה :)
האמת שכבר מילאת כמה פעמים כרית, כי רוקנתי בשביל לכבס.
אבל אולי תחכימי אותי, האם את מרוצה מהמילוי שקנית? או שיש לך מסקנות איזה מילוי הכי טוב?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה :)
האמת שכבר מילאת כמה פעמים כרית, כי רוקנתי בשביל לכבס.
אבל אולי תחכימי אותי, האם את מרוצה מהמילוי שקנית? או שיש לך מסקנות איזה מילוי הכי טוב?
המילוי המקורי.
הכדורים המעצבנים שנדבקים לחיים, ואפשר למצוא אותם אחרי 2 פסחים מטיילים בחורים ובסדקים.
בכל אופן אחרי הנסיון הכושל העברתי את הכרית יחד עם הכדורים, שעשו רושם מצויין לאי מי שנזקק להם.

SRADT

משתמש פעיל
המילוי המקורי.
הכדורים המעצבנים שנדבקים לחיים, ואפשר למצוא אותם אחרי 2 פסחים מטיילים בחורים ובסדקים.
בכל אופן אחרי הנסיון הכושל העברתי את הכרית יחד עם הכדורים, שעשו רושם מצויין לאי מי שנזקק להם.
איפה קנית? כמה עלה?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איפה קנית? כמה עלה?
קניתי מגיסתי שקנתה היכן שהוא בקנין אילון או ליד.
כשחיפשתי הגעתי לחנות בשם פופים בביתר
זו פרסומת שלהם.
unnamed.jpg

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה