אופיס 365 מילה ראשונה מודגשת בוורד

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אץ אם את יודעת לשחק טוב ובוורד, אפשר לעשות זאת עם מאקרו, אבל יש משלים לוורד שיש בו פונקציות לכותרות משתנות, מילה ראשונה מודגשת, לחוןתחת מילה ראשונה וכו', אבל זה לא לקובץ ענק.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לי תוסף לעיצוב פיסקאות [הדגשת מילה ראשונה, כניסה בשורה שניה, מרכוז שורה אחרונה] מתאים גם למסמכים גדולים.
ראה באתר שלי במדריכים ובקטלוג.

כך נראה הסרגל בוורד
צפה בקובץ המצורף 345768

וכך נראה חלון ההגדרות
צפה בקובץ המצורף 345769

עולה 120 ש"ח
10 אחוז הנחה לבאים דרך פרוג.

קבצים מצורפים

• סרגל עיצוב פיסקאות.png
    KB 9.8 · צפיות: 38
  • הגדרות עיצוב פיסקאות.png
    KB 21.6 · צפיות: 32

Yisrael

משתמש פעיל
הצורה הכי פשוטה זה לחפש עם תווים כלליים את: ^13* (אחרי הכוכבית יש רווח) ולהחליף בעיצוב מודגש. יעבוד על כל הפסקאות מלבד הפסקה הראשונה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;2487796:
הצורה הכי פשוטה זה לחפש עם תווים כלליים את: ^13* (אחרי הכוכבית יש רווח) ולהחליף בעיצוב מודגש. יעבוד על כל הפסקאות מלבד הפסקה הראשונה.

מוסיף שאלה: ואם יש לי באמצע הקובץ הרבה כותרות בסגנון אחר שהן בעצם פסקאות, ואני מעוניין שההחלפה תפסח עליהן?

עין טב

משתמש פעיל
נכתב ע"י חגי פאהן;2487867:
מוסיף שאלה: ואם יש לי באמצע הקובץ הרבה כותרות בסגנון אחר שהן בעצם פסקאות, ואני מעוניין שההחלפה תפסח עליהן?

אפשר להגדיר בחיפוש תחת קטגוריית עיצוב, עיצוב המוציא את הכותרות מכלל החיפוש (כגון ישור לימין, גופן מסויים וכו')

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י חגי פאהן;2487867:

נכתב ע"י עין טב;2487887:
אפשר להגדיר בחיפוש תחת קטגוריית עיצוב, עיצוב המוציא את הכותרות מכלל החיפוש (כגון ישור לימין, גופן מסויים וכו')

לא צריך לחפש עיצוב שונה בשביל להגדיר על פיו את החיפוש, אפשר להגדיר את הסגנון עצמו שהוא יחפש.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אוריויל;2488884:
יש כאן באתר מאקרו שכבר העלו שעושה את העבודה. חפש וירווח לך.
כמו"כ מצאתי פעם סרגל שמתווסף לוורד שיש בו את זה וכן עוד דברים, ראה כאן:
https://sites.google.com/site/wordaccessories/home

האם יכול להיות שמאקרו זה מוחק את כל המקרואים שיש בוורד? כי כולם נמחקו לי באותו שבוע שהורדתי את זה, אם כי לא שמתי לב אם זה היה באותו יום אם לאו.

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא ידוע לי. אבל תבדוק ברשימות המאקרו האם הם נמחקו משם, או שהסרגל הזה רק גרם להשעייה שלהם, ורק צריך לסמן "וי" ולהפעיל אותם מחדש.
אם תרצה, יש ברשותי את המייל של המפתח של סרגל זה, ואוכל להעביר לך אותו [גם אני התייעצתי אתו, והוא מאד נחמד].

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם שם, ב"הצג פקודות מאקרו", ראית שמסומן "כל המסמכים והתבניות וכו"?
ב. אם גם זה לא עזר, תסתכל באפשרויות-סרגל כלים לגישה מהירה- פקודות מאקרו.
אם גם זה לא הועיל, אתן לך את המייל של המפתח של הסרגל. למרות שלמיטב זכרוני לי הוא לא עשה שום בעיות.
[אגב, אם יש לך מאקרו המועיל לעימוד, אשמח לקבלו...]

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אוריויל;2500804:
האם שם, ב"הצג פקודות מאקרו", ראית שמסומן "כל המסמכים והתבניות וכו"?
ב. אם גם זה לא עזר, תסתכל באפשרויות-סרגל כלים לגישה מהירה- פקודות מאקרו.
אם גם זה לא הועיל, אתן לך את המייל של המפתח של הסרגל. למרות שלמיטב זכרוני לי הוא לא עשה שום בעיות.
[אגב, אם יש לך מאקרו המועיל לעימוד, אשמח לקבלו...]

א. מסומן.
ב. הסתכלתי. ריק.
אשמח לקבל את המייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה