נספח לאתגר פלינדרום • נספח לאתגר 52

סתםםם

משתמש פעיל
חלום על מחול
Default_A_serene_boy_reclines_in_a_plush_velvety_bed_surrounde_2 (1).jpg

efrat1

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני מעירה

וזה גם לא טוב???
אולי כל מה שהיה צריך זה להוריד את ה-
יכולתם לתקן בדיוק כמו שתיקנתם לנוף ופון
היה כתוב בהתחלה משהו אחר לא מתאים
ההיפך של פעוט שבוי זה "יובש טועף"

נתוש1212

משתמש מקצוען
תקשיבו רגע משהו, כולנו רוצים להנות ושהיצירה הכי טובה שתזכה. מן ההגינות שכולנו כן גם היוצרים נעבור על היצירות של כולם וניתן ציונים גם אחד לשני. אני בטוח שהרוב עושים זאת אך ראיתי לנכון להציף את זה, כי יוצרי ה AI הם המבינים הגדולים בתחום וראוי ורצוי שהם יתנו את הציון, תנו אחד לשני! אני תמיד עובר אחרי שסיימתי להעלות את שלי ונותן הצבעה ליצירות הטובות. זה מועיל לכולנו

יצירות מדהימות העליתם!! כבוד!

סתםםם

משתמש פעיל
איך אפשר לתת לי אפשרות לעריכה?
פשוט העליתי בטעות תמונה חסומה...
תודה רבה!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
צרו תמונה שמשלבת שתי מילים שונות שמורכבות מאותן אותיות רק בצורה הפוכה לדוג׳ 'חמש-שמח' או 'עמוד-דומע'.
חייבים דווקא 2 מילים?
יש הרבה יצירות שלא עומדות בכלל הזה...

ומה לגבי 'אבא בא' וכדו' שהפלינדרום הוא בשתי המילים אבל שתי המילים אינן מורכבות מאותן האותיות?

• תודה
Reactions: scw

scw

משתמש פעיל
יוצרי ai
חייבים דווקא 2 מילים?
יש הרבה יצירות שלא עומדות בכלל הזה...

ומה לגבי 'אבא בא' וכדו' שהפלינדרום הוא בשתי המילים אבל שתי המילים אינן מורכבות מאותן האותיות?
האמת שלא חשבתי שיש כ״כ הרבה משפטים פלינדרומיים, אז את עיקר הנושא כיוונתי לשתי מילים שנכתבות הפוך גם בלי שהן יתחברו למשפט אחד מתהפך, אבל הכנסתי גם את הרעיון הפלינדרומי כמשתתף באתגר ונראה שאהבו את זה מאד והביאו יצירות מדהימות,
שורה תחתונה גם ׳אבא בא׳ עונה על האתגר מתוקף היותו משפט שנקרא משני הצדדים.

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@scw את/ה מנהל/ת האתגר הנוכחי?
כי אם כן למה ההודעה שלי נמחקה?
היה כתוב שהיא לא עומדת בכללים ואני באמת לא מבינה באילו כללים היא לא עמדה?

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה