מיטת נוער - חדר ילדים - מי יכול לעשות לי סדר?

• פותח הנושא aser
  • פורסם בתאריך

aser

משתמש מקצוען
בוקר טוב ושבוע מבורך לכולםםםםם!!!

אני מבררת כעת על מיטת נוער לחדר ילדים,
אני רוצה מיטת רביעייה,

פניתי לכמה חנויות של רהיטים,
בכל חנות מציעים לי או "היירייזר" שעשוי ממתכת, בד"כ הם גם מייבאים את זה מהיצרן,
או שמציעים מיטה מעץ שנגר בונה,

ושמעתי היום על מיטות של "רפאל"
הבנתי שהמיטות של רפאל הן איכותיות מאד -- האמנם?? מישהי תוכל להמליץ לי?

ולגבי המיטות שכל חנות מציעה, מה יותר חזק? המיטות ממתכת או מיטות מעץ?

אשמח להסבר ולמידע.

תודה מאד!!!

נעליים

משתמש מקצוען
יש של קומפורט שהם היי רייזר אבל בצדדים הם עץ, ולנו במשפחה יש קחטן רביעייה ומאוד מרוצים (3 רביעיות)!

לאה גרין

משתמש רשום
להורים שלי יש אבעיה מברזל וקשה להם לסגור ולפתוח אותה, המיטות נתקעות אחת בשניה.

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני קניתי לפני פסח את המיטה המצ"ב.
מהממת במיוחד!
אם תרצי פרטים אשמח לענות לך בטל 053-3170390
היא נפתחת ל-4 מיטות שהמיטה הרביעית נסתרת
עץ מלא צביעה בתנור איכותי ומהם!!!!
המחיר ממש לא יקר!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מיטות חזקות במיוחד - י ש למועלם, ממאה שערים.
אצלי יש את מיטת הרביעייה שהיתה שלי כשהייתי ילדה - נראה חדש! (את המזרונים החלפנו).
הבסיס שלהם מתכת חזקה, מצופה בעץ מלא. (את המתכת לא רואים)

שלס

משתמש מקצוען
מיטות רפאל - מהיכרות של שלושים שנה אצל ההורים שלי, ועשר שנים אצלי בבית, הם אכן מיטות חזקות.

aser

משתמש מקצוען
מי יכול להכריע לי?

כל חנות אומרת משהו אחר,

כמה חנויות לא ממליצות על רביעייה ממתכת, אלא רק על מיטת רביעייה מעץ

וכמה דווקא אומרות שזה מאד יציב וחזק.

??

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
להורים שלי יש מיטת מועלם כבר 20+ שנה נשארה חזקה כמו חדשה-חוץ מהדיקט של הארגז שנשבר (ישנו עליו כמה שנים....)
אני עכשיו קניתי מיטת רפאל-הם מגיעים עם הקטלוג עד הבית (בתנאי שסוגרים איתם) והמיטה מגיעה תוך חודש
קניתי רפאל אחרי המלצות רבות ששמעתי
לדעתי החיסרון שלה שהיא קצת גבוהה וכמובן יקרה...

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
לנו יש מיטות של מועלם כבר 14 שנה, שרדו העברת דירה, ונראות כמו חדש, הפורמייקה לא התקלפה במאום, המזרונים גם לאחר 14 שנה נוחים מאד, בקיצור מומלץ מאד מאד.
ואגב, יש מועלם גם בבני ברק, בגן ורשא

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מיטת רביעיה מעץ, בד"כ מאד גבוהה ולא נוחה לישיבה, שימי לב!

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י לללי;n5058019:
מיטת רביעיה מעץ, בד"כ מאד גבוהה ולא נוחה לישיבה, שימי לב!

זה בדיוק אותו גובה של 3+ארגז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה