מיזוג דואר מוורד לאאוטלוק

ליכט

משתמש צעיר
ראיתי שיש אפשרות לעשות מיזוג דואר מקובץ וורד ישירות לדואר אלקטרוני, אבל הקובץ המצורף הוא קובץ וורד, האם יש אפשרות להשתמש עם פונקציה זו, והקובץ יצורף כקובץ pdf ?

ליכט

משתמש צעיר
נכתב ע"י אביי;2015011:
ראיתי שיש אפשרות לעשות מיזוג דואר מקובץ וורד ישירות לדואר אלקטרוני, אבל הקובץ המצורף הוא קובץ וורד, האם יש אפשרות להשתמש עם פונקציה זו, והקובץ יצורף כקובץ pdf ?

אולי יועיל למישהו: הדרך לעשות זאת הוא ע"י תוסף האקרובט בוורד (התוסף מתווסף אוטומטית עם התקנת הגירסא המעודכנת של האקרובט).

Reuven83

משתמש רשום
באופיס החדש יש אפשרות שמירה כpdf לאאוטלוק. בדיוק כמו ששולחים וורד לאאוטלוק

ליכט

משתמש צעיר
נכתב ע"י Reuven83;2053575:
באופיס החדש יש אפשרות שמירה כpdf לאאוטלוק. בדיוק כמו ששולחים וורד לאאוטלוק

נכון, אבל אני מדבר על שליחה אוטומטית לכתובות דואר שונות ע"י אאוטלוק.

מנחם__כהן

משתמש חדש
אולי יועיל למישהו: הדרך לעשות זאת הוא ע"י תוסף האקרובט בוורד (התוסף מתווסף אוטומטית עם התקנת הגירסא המעודכנת של האקרובט).
תוכל בבקשה לכוון אותי איך מגיעים לתוסף הזה? יש לי אקרובט 9 מותקן ובוורד אני לא רואה אותו בתור תוסף

אריק 7474

משתמש חדש
יש למישהו מידע נוסף בעניין?

שלום, אני מחפש פתרון לבעיה כדלהלן:
אני מעוניין למזג נתונים במיזוג דואר בוורד, ולשלוח אותם אחכ לנמענים דרך האאוטלוק כמכתבים סגורים בקובץ PDF.

האם זה אפשרי? ואם כן, כיצד?

תודה.

אריק 7474

משתמש חדש
יש למישהו מידע נוסף בעניין?

שלום, אני מחפש פתרון לבעיה כדלהלן:
אני מעוניין למזג נתונים במיזוג דואר בוורד, ולשלוח אותם אחכ לנמענים דרך האאוטלוק כמכתבים סגורים בקובץ PDF.

האם זה אפשרי? ואם כן, כיצד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה