מיואשת, חייבת שתעזרו לי!- דיאטות....

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י מצליחה;n5105859:
שמעתי אתמול את שיחת הועידה.
משום מה זה מרגיש לי ממש טרנדי (כמו הרבלייף), כמה שניסו לאמר שם שזה לא טרנדי כי החברה הזו בשוק כבר 27 שנה וכו' וכו'.
(גם בהרבלייף אומרים את זה).
איך, למען ה', עד עכשיו לא שמעתי על זה?
אם זה הפתרון לכל השמנים (לא שהבנתי איך זה מוריד במשקל...), אז למה עד עכשיו לא שמעתי מזה??? (ותאמינו לי ששמעתי הרבה הרבה דברים שקשורים לדיאטה).
בקיצור, זה בעצם פירמידה וצריך לבדוק טוב טוב מה עומד מאחורה....
גמר חתימה טובה!

גם לי היה זמן שהרגשתי כך, אבל אצלי אנחנו פשוט מרגישים בבית מה זה עושה. זה גם הגיוני וגם עובד. אז ממש אין לי שאלות יותר.
החברה קיימת 47 שנה (השם הזה הוחלף בשנים האחרונות), המוצר קיים 27 שנה בעשרות מדינות בעולם, ורק לפני 5 שנים הגיע לארץ.
זה משווק בשיווק רשתי מכיוון שזה מצריך ליווי והרוקח/המוכר בחנות טבע לא ייתן את הליווי הזה...
זה לא גורם ישירות להרזיה אבל זה מכניס את הגוף בלי כל מאמץ לאורח חיים בריא, כמו שאביגיל הסבירה באריכות.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ביקשו למעלה שאפרט יותר מניסיוני.
בעלי עבר ניתוח מורכב בקיץ לאחר המתנה של כמה חודשים. אשה יקרה ששמעה ממני על כך לפני חמישה חודשים המליצה לי על המוצר בשביל בעלי, להכין את הגוף לניתוח ולהתאוששות קלה, ולרפא מה שהיה צריך לרפא. רכשנו את זה מיד.
אני הבנתי את ההיגיון שבדבר והתחלתי לקחת גם לעצמי, בלי לדעת מה זה יכול לעשות. לאט-לאט (ממש לא מיד...) התחלנו להרגיש תוצאות: קודם כול אחרי כמה שבועות שמנו לב שלבעלי עברו החולשות הפיזיות שהיו לו והצורך הרב במנוחה. פשוט חלף...
אח"כ פתאום התעורר בי רצון ללכת לדיאטנית של קופ"ח, אחרי חודשים/שנים שאני חושבת שאני צריכה לעשות את זה אבל לא הייתי במקום ליישם את זה. כעת זה הגיע למעשה, הגוף שלי רצה מזון בריא.
זה השפיע בעוד הרבה מערכות, למשל העצירות של בעלי שהייתה מציקה לו הרבה - חלפה, הפסיקה נשירת השיער ועוד ועוד.
וכן בעניין התזונה כפי שכתבתי: לי תמיד היה צורך במתוק ובטעמים חזקים, ממש להמתיק את השוקו עד הגבול האחרון לפני שזה כבר מדיי מתוק. וכמובן המון שוקולדים ושות'. הממתק שהכי אהבתי היה במבה ממולא בנוגט, שזה שני טעמים חזקים, גם פוּל נתרן וגם פוּל סוכר...
פתאום שמתי לב שאני לא יכולה לחשוב אפילו על הממתק המגעיל הזה.
כבר אין משיכה למתוק.
כשחברה הגישה לי 2 קוביות שוקולד חלב ממולא משובח כזה, אמרתי לה שאין לי חשק, זה מדיייייייי, מדיי מתוק. טוב השתכנעתי לטעום, אבל זה ממש מרגש אותי כל פעם מחדש שחזרה התקשורת שלי עם הגוף שלי, הוא מאותת לי אם הוא רעב או לא ומתי הוא כבר שבע, כל מיני מנגנונים שלא עבדו בגלל הרגלי האכילה הלקויים (שאני חושבת שרוב האוכלוסייה לוקה בהם...)
אבל מה שהיה הכי מדהים בתקופה הזו שאחרי שזה איזן את הגוף זה איזן גם את הנפש (כולנו יודעים שגוף ונפש הולכים בד בבד אבל הרבה פעמים חושבים שזה רק בתאוריה:)) כל התקופה חששתי מאוד מהמתח שהיה קיים ממילא, יעלה לשחקים לקראת הניתוח (והיה ממה להיות במתח!) ובאורח פלא ככל שהניתוח התקרב הלכנו ונעשינו רגועים יותר. אין לנו הסבר אחר מלבד האיזון שחל בזכות הדבר המדהים הזה.
אני לא רוצה להכביד יותר, אבל גם ההתאוששות מהניתוח הייתה ממש ממש קלה.
ובכלל החיים השתנו...
מי שרוצה לשמוע עוד מוזמן להתקשר אליי: 054-8441706. בשאלות ספציפיות שאני לא יודעת לענות אני מעלה את אביגיל האחות לשיחת ועידה.
שתהיה שנה בריאה ומזינה לכולם!

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני יכולה לספר עוד מהניסיון שלי עם בן משפחה קרוב, נער שלא נגע בפירות וירקות והתחיל לקחת את המוצר בשביל גדילה. אחרי כמה שבועות בעלי שאל אותו אם זה משפיע (בעלי התכוון לעניין הגדילה, אבל גדילה לא מושפעת כ"כ מהר) אז הוא ענה שהוא מרגיש יותר מרוכז (יש לו הפרעת קשב). מאז הוא לא לוקח את הריטלין.
בנוסף הוא התחיל לאכול כל מיני מאכלים בריאים שקודם לא היה מסוגל לגעת בהם, וגם פירות וירקות נכנסים לאט לאט לתפריט.

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י פלמוניה;n5105792:
האוכל שלו טעים:)
הוא טוען שאחרי שמתרגלים-
הדג עצמו סלמון לדוגמא טעים,
כן. טעים כמו שהוא, זה דג משובח ועודף הרטבים סתם מטשטש את זה
הירקות, מוצרי החלב- הכל טעים מאד גם בלי תוספת של המוני תבלינים וטעמים נלווים
משמים למי שרגיל לריגושים באוכל ולכן קשה לו עם הדיאטה
אני רואה את התוצאה במבחן הזמן
הוא סבל מבעיות שמתלוות לעודף משקל
וכיום, כאדם מבוגר, בגיל בו מרבית חבריו שהיו בריאים ועליזים כשהוא סבל מהבעיות האלו נוטלים תרופות
הוא במצב פיזי מדהים והדבר היחיד שהוא לוקח זה מעט תוספי תזונה
תבלינים- ישנם תבלינים שאינם בריאים וישנם כאלו שכן
בודאי שכל שהתזונה טבעית ופחות מעובדת היא בריאה יותר
ולמי שרגיל- גם טעימה.
טעם הוא הרגל נרכש לטוב ולמוטב

המטבח שלי הוא די דומה אבל מותאם לילדים
הם בטוחים שאמא שלהם בשלנית המאה:)
אבל אני מאד מקפידה על חומרי גלם משובחים ויקרים
וכן על שולחן ערוך יפה, כל מנה נראית טוב יותר בצלחת יפה.
אנחנו מדברים וצוחקים הרבה בזמן הארוחה, זהו זמן חוויתי.
יכולה לאמר לך שילדי בריאים במיוחד ב"ה אפילו צינון נדיר אצלינו ממש.

איזה שינוי מקסים!
ואגב, פסח הוא ההוכחה שאפשר להוציא מאכלים מעולים בלי להשתמש בחומרי גלם מעובדים ובתבלינים.

אהבתי שכתבת שאת משתמשת בחומרי גלם יקרים ומשובחים. אכן, אין מה לעשות, שינוי תזונתי זה דבר יקר וצריך לקחת את זה בחשבון.

אסתי-בראון

להיות אמא מחוברת
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הקשבתי גם אני לשיחה.
מצאתי את עצמי מסכימה עם חלק גדול מהתכנים, כמו הגורמים שמשפיעים על התזונה בימינו, ועל חשיבותם של צריכת ירקות ופירות בתפריט בצורה יומיומית אינטנסיבית. ועל הסטרס המקיף אותנו.
אבל...
איכשהו, לא נראה לי שזאת הדרך שבה רוצה הבורא להנהיג את עולמו. שנצרוך קפסולות במקום אוכל. זה פשוט מרגיש לי לא נכון.
אולי כמשהו זמני לצורך ריפוי, עד שהגוף עולה על דרך המלך, יש לזה מקום, אבל כאורח חיים ובמקום אוכל???

להקב"ה נראה לכם היתה בעיה להכין לנו כזאת קפסולה מן הטבע ושנצרוך אותה פעם או פעמים ביום ובכך תסתכם הדאגה שלנו לתזונה?
אנחנו אומרים בברכת המזון "הזן את העולם... בטובו בחן, בחסד וברחמים".
ומסבירים: מה זה חן? יופי, גיוון, צבעוניות, מגוון של מרקמים, צורות וטעמים. וברא בו אילנות טובים ליהנות בהם בני אדם. והמראה החיצוני כמו גם הטעמים השונים הם אלו שמביאים את ההנאה.
ולקחת את כל החן והחסד והרחמים האלו ולתמצת אותם בתוך קפסולה או שתיים שלוקחים כמו תרופה, נראה לי לא הגיוני.

נכון, עצוב שזה כך אבל בני האדם קלקלו והשחיתו את דרכם, זנחו את הפירות והירקות לטובת מוצרים תעשייתיים ומעובדים, מזון מהיר, שומנים שעברו תהליכי הידרוגנציה מזיקים, אבל האם זאת הדרך לתיקון?
ואולי הדרך היא פשוט לעמוד ולחתוך את הפירות והירקות, להתפעם מנפלאות הבריאה, לברך את ה' בברכות מגוונות בורא פרי העץ, ובורא פרי האדמה, וגם, לעבוד ולהתגבר על התאוות.
ושוב, אני לא שוללת מכל וכל וייתכן שכשמדובר במקרים של ריפוי כשהגוף כבר כל כך חולה וחלש, זאת דרך נפלאה להביא לו מזור.
אבל אני מתנגדת לזה כאורח חיים.
הרגע קיבלתי כזה חשק לקום מהמחשב ולחתוך לי סלט ע-נ-ק-י!!!

מצליחה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסתר;n5105995:
הקשבתי גם אני לשיחה.
מצאתי את עצמי מסכימה עם חלק גדול מהתכנים, כמו הגורמים שמשפיעים על התזונה בימינו, ועל חשיבותם של צריכת ירקות ופירות בתפריט בצורה יומיומית אינטנסיבית. ועל הסטרס המקיף אותנו.
אבל...
איכשהו, לא נראה לי שזאת הדרך שבה רוצה הבורא להנהיג את עולמו. שנצרוך קפסולות במקום אוכל. זה פשוט מרגיש לי לא נכון.
אולי כמשהו זמני לצורך ריפוי, עד שהגוף עולה על דרך המלך, יש לזה מקום, אבל כאורח חיים ובמקום אוכל???

להקב"ה נראה לכם היתה בעיה להכין לנו כזאת קפסולה מן הטבע ושנצרוך אותה פעם או פעמים ביום ובכך תסתכם הדאגה שלנו לתזונה?
אנחנו אומרים בברכת המזון "הזן את העולם... בטובו בחן, בחסד וברחמים".
ומסבירים: מה זה חן? יופי, גיוון, צבעוניות, מגוון של מרקמים, צורות וטעמים. וברא בו אילנות טובים ליהנות בהם בני אדם. והמראה החיצוני כמו גם הטעמים השונים הם אלו שמביאים את ההנאה.
ולקחת את כל החן והחסד והרחמים האלו ולתמצת אותם בתוך קפסולה או שתיים שלוקחים כמו תרופה, נראה לי לא הגיוני.

נכון, עצוב שזה כך אבל בני האדם קלקלו והשחיתו את דרכם, זנחו את הפירות והירקות לטובת מוצרים תעשייתיים ומעובדים, מזון מהיר, שומנים שעברו תהליכי הידרוגנציה מזיקים, אבל האם זאת הדרך לתיקון?
ואולי הדרך היא פשוט לעמוד ולחתוך את הפירות והירקות, להתפעם מנפלאות הבריאה, לברך את ה' בברכות מגוונות בורא פרי העץ, ובורא פרי האדמה, וגם, לעבוד ולהתגבר על התאוות.
ושוב, אני לא שוללת מכל וכל וייתכן שכשמדובר במקרים של ריפוי כשהגוף כבר כל כך חולה וחלש, זאת דרך נפלאה להביא לו מזור.
אבל אני מתנגדת לזה כאורח חיים.
הרגע קיבלתי כזה חשק לקום מהמחשב ולחתוך לי סלט ע-נ-ק-י!!!

וואו!!!
כל מילה בסלע!

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה לא במקום פירות וירקות.
זו השלמה.
מכיוון שהפירות והירקות של היום לא איכותיים כמו שאביגיל הסבירה וכן כמעט לא מעשי לצרוך את הכמות שנדרשת בתקופה כמו שלנו - אז כן צריך השלמה.
יעידו כל המחלות הכרוניות וכל הבעיות הרפואיות שאין אחד שזה לא פוסח עליו.
היום תוחלת החיים ארוכה ואיכות החיים ירודה מאוד.
אז למי שאוכל בריא זו השלמה.
ולמי שלא מצליח לאכול בריא ואין לו כזה חשק לעשות סלט ע-נ-ק-י והג'אנק פוד יותר זמין לו והגוף כבר מורגל למעגל הזה - בשבילו זה ממש הצלת חיים!

ואה, הזכרתי לי. שכחתי לציין!
בעבר הייתה לי בעיה עם פירות, לא אהבתי לאכול פירות, וזה ממש הפריע לי העניין הזה.
והיום אחרי שהגוף התחיל לקבל מזון בריא בדרך הפשוטה הזו - פירות הפכו להיות הכיף שלי!
תודה לקל!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אסתר את צודקת
גם אני חושבת כמוך שזה אמור להיות זמני
אבל תהליך שלוקח זמן
וביננו יותר קל לצרוך קפסולות מלאכול כל יום מנות מושלמות של פירות וירקות
לכן ההצעה לתת לגוף את החסרים הדרושים לו להשלמת התהליך נשמעת טוב
ואז ממילא הגוף יתרגל לרצות עוד ועוד פירות וירקות מן הטבע ונוכל להוריד בהדרגה את צריכה הקפסולות

הבעיה שלי היא צורת השיווק והמחיר
לא רוצה להתחיב ל4 חודשים
לא רוצה לקנות את כל הסוגים
תנו לי להחליט אחד אחד
אולי אני אוכלת המון פירות וחסר לי רק ירקות? או להפך אינלי בעה עם השלמה של ירקות ויש לי חוסר בפירות?

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הבעיה שאין היום פירות וירקות באיכות שהגוף שלנו צריך, בפרט לא בארץ עם כל הריסוסים.
ישראל היא שיאנית הריסוסים בעולם.
ובשביל אורך חיי המדף קוטפים את הפירות והירקות לפני הבשלות כשאין עדיין את כל הוויטמינים והמינרלים בפרי.
בעצם יש הכול בהקלטה, אני סתם חוזרת...

אחרי שנהניתי כ"כ מהמוצר רציתי לספר עליו לכמה שיותר אנשים והצטרפתי כזכיינית של החברה.
מי שרוצה להזמין מוזמן ליצור אתי קשר.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> 054-8441706
אנחנו נותנים תמיכה לאורך כל הדרך.
אביגיל האחות זמינה לנו, היא מקסימה ומקצועית וזה נפלא.

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גליון, כמה שאלות:

ירדת במשקל מאז שהתחלת לקחת את הקפסולות?
את לוקחת גם את השייקים?
אם אני מזמינה דרכך, את מלווה אותי או אביגיל?
יש עוד חומר כתוב בנושא? אולי אולי הקלטות של שיחות קודמות?
אם תוכלי לאיית לי את שם החברה, כדי שאערוך חיפוש ברשת (לא הצלחתי לזהות בשיחה את השם הלועזי)

תודה מראש

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כן, אני יורדת במשקל כל הזמן.
אני לוקחת גם את השייקים וזה הכיף של החיים שלי.
אני המלווה הצמודה שלך, ואביגיל משמשת בתפקיד מדריכה ואפשר תמיד לדבר אתה, את או אני או שתינו יחד.
תני לי כתובת מייל ואשלח לך חומרים נוספים.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בקשר למשקל היה מעניין שבשלב מסוים החלטנו בעלי ואני להישקל.
בכללי אני לא צמודה למשקל, אני מרגישה ורואה שאני יורדת וזה מספיק לי.
כשנשקלנו, די בתחילת הדרך, היה מעניין שאחרי שבוע חזרנו להישקל, וראינו שאני ירדתי קילו ובעלי עלה קילו.
הוא בתת משקל ואני בעודף. השייק עוזר לאנשים שבתת משקל לעלות במשקל, ולשמנים לרדת (לוקחים אותו במקום ארוחה ולא בתוספת).
הגוף לוקח את ההזנה הטובה הזו ועושה אתה את המקסימום שהוא יכול במה שהגוף הספציפי הזה צריך. החל בדברים יומיומיים וכלה בזיהומים ובמחלות.

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שריתי גוט;n5105782:
מה זאת אומרת שומרים 3 חודשים ואז כל החיים רזים?

מספר החודשים קשור למספר הק"ג שרוצים לרדת
במקרה שלי זה יצא 3 חודשים
יש לו ספר ,שם רשום בדיוק איך לחשב..
אם פועלים לפי שיטתו ,כאשר מגיעים למשקל היעד ומקפידים על 3 דברים מסוימים אז אפשר לחזור לאכול מה שרוצים.

שונמית

משתמש פעיל
אפשר להביע את דעתי על הכיוונים שהדיון הזה התפתח לו?

קודם כל אוכל בריא יכול וצריך להיות טעים ומאוד.
אני משתמשת במגוון עשבי תיבול, בשרים, דגים, תבלינים, מוצרים טריים למשל מיץ לימון טרי וכדו'
אני לא לוקחת את עניין המזון לכיוון קיצוני וכן משתמשת בשמן, ברטבים, באבקת מרק ובשאר מרעין בישין.
כשיש בבית אוכל מזין ומגוון, שפע פירות וירקות ואוכלים מזון מאוזן מבחינת כל אבות המזון אז גם חריגות קטנות לא כל כך נוראיות.

דבר שני, יש הבדל בין מזון בריא לדיאטטי וללא משמין.
וגם בבריא יש רמות, יש לי חברה שמנביטה לבד שעועית כדי שתהיה יותר בריאה ואחת אחרת שאם היא אכלה היום ירק היא אכלה בריא.
בעייני, אם כבר עושים שינוי בגלל משקל וכדו' כדאי לעשות אותו בריא ולא לצרוך רק אב מזון מסויים.
הגוף שלנו זקוק לכל חומרי הבנייה שלו= אבות המזון ובמינונים הגיוניים אבל זה כבר נושא אחר.

אני לא מאמינה בשיטות בזק, בלא לאכול אב מזון מסויים כלל ולו לתקופה של שבוע בלבד.
זה מזיק, זה הורס.
אין תרופות פלא, אין פתרונות קסמים.
לא קיימת קפסולה שאם לוקחים אותה מבריאים, פשוט אין.
הדרך היחידה היא לשמור על מה שנכנס לפה, הגוף לא משקר ורואים כמה אוכלים.
ואגב, מה שיורד מהר עולה מהר מאוד בחזרה, ואז הגוף שכבר התרגל לעבוד עם פחות אנרגיה ופתאום מקבל יותר מפסיק לנצל את כל האנרגיה ומצטבר שומן וזו הסיבה שדיאטות חוזרות קשות יותר.

ואם אבות המזון הם חומרי הבנייה של הגוף שלנו, אז פעילות גופנית היא תכנית העבודה לפועלים לאן לפנות, איפה לבנות והיכן להרוס.
ירידה במשקל ובהיקפים= מאזן קלורי שלילי= הוצאת יותר אנרגיה (פעילות גופנית) ו/או הכנסת פחות אנרגיה (שמירה על מה שנכנס לפה)

ללי מן

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
קחו קצת דרבון...;) מוקדש באהבה ובהערכה למתמודדות...

קבצים מצורפים

• דיאטה.jpg
    דיאטה.jpg
    KB 70.9 · צפיות: 80

חרמון

משתמש מקצוען
מוזר לי שאף אחת לא אמרה את הרעיון הזה.
השיטה של דינה דושינסקי- שיטת הלחמניות כל שלש שעות,
עזר לי מאד!

צלר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
שום דיאטנית ושום קבוצה ושום התעמלות לא מורידים במשקל!
זה אך ורק לסתום את הפה!!!
ולהחליט שאת הולכת על זה לבד, בכל הכח, ורק את אחראית על עצמך!

העצות לעמוד בזה (מניסיון אישי) הן:

1. לעשות לעצמך טבלה גדולה (אם אפשר לתלות במקום שכולם רואים זה עוד יותר טוב)
ולתת לעצמך בכל יום ציון לפי מה שהכנסת לפה - זה מאד מעודד ועוזר להתגבר ולהיות עקבית.

2. אם בא לך משהו מתוק - את יכולה לפרגן לעצמך קצת וממש לא חייבת להתגבר לגמרי.
אבל לפני שאת מכניסה לפה תחשבי טוב טוב: מה הכמות הכי קטנה שתוכל לספק את הצורך שלך עכשיו?
אם אכלת קוביה או שתיים ועצרת זה ממש לא נורא!
ובשום אופן לא להרגיש שאם התחלת לאכול משהו נכשלת ועכשיו אפשר להמשיך בלי גבולות...

3. לאכול 3 או 4 ארוחות מסודרות, וביניהן לצום!! או לאכול בין הארוחות רק פירות וירקות.

4. לאכול חלבונים, פירות וירקות, כמה שאת רוצה, בלי הגבלה. (לדאוג שיהיה מהם בבית בשפע...)
לשמור רק מהפחמימות - כי זה מה שמשמין, וברגע שאת יכולה לאכול חופשי משאר הדברים זה יותר קל.
אם בא לך לכרסם משהו, תקחי גזר או תפוח או כל דבר שהוא לא פחמימות...

5. לשתות הרבה כל הזמן, ובעיקר מים.

6. לא להשקיע בקמח מלא וכל השטויות האלו...
אולי זה קצת יותר בריא, אבל זה משמין אותו דבר, ורק נותן 'הרגשה' שאת בדיאטה, ושכאילו לאכול מזה יותר...
ממש לא נכון
אני עושה דיאטה של שרה רז
מי שעומדת בכללים שלה ולא מזגזגת רואה תטצאות על השבוע הראשון
ואוכלים ומתפנקים בדיאטה הזאת ולא צריל לסתום את הפה
אני כבר חודשיים וחצי בדיאטה הזאת וירדתי 9 קילו

מב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מבינה למה כל הזמן מדברים על אוכל
דיאטה ובכלל אורח חיים בריא מחולק ל3
אוכל כושר ושינה שצריך לעשות אותם כל אחד 30% ואז מתאזנים ויורדים במשקל
קראתי פעם שחסר משהו בגוף הוא מאותת ולפעמים מתרגמים את זה שצריכים משהו מתוק
או שהאוכל זה רגשי ובא לפצות על משהו אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה