למסירה מידע:שירות חדש של הדואר(הפנית חבילות ליעד נבחר)? או שרק עכשיו נתקלתי בו??

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
קיבלתי היום מייל מהדואר כי ישנה חבילה בדרך אלי, ובאם אני רוצה לשנות את יעד המסירה בהתאם לרצוני (סניף דואר\מרכז מסירה) אני יכולה לבצע זאת דרך הלינק כאן: לינק.
זהו שירות חדש או שרק עכשיו נתקלתי בו? בטוחה שהוא שימושי ביותר לכולנו. מהיום נוכל תמיד לסמן את החבילות שלנו לתחנת מסירה מסויימת\נוחה\נגישה ללא חשש שהוא יגיע לאיזה נקודת מסירה זנוחה או סניף דואר עם תורים ארוכים (ראו אשכולות שונים שנפתחים חדשים לבקרים על נושאים אלו). אז שמחתי לפחות להעביר את המידע.

upload_2019-5-7_10-19-10.png

קבצים מצורפים

• upload_2019-5-7_10-15-15.png
    upload_2019-5-7_10-15-15.png
    KB 105 · צפיות: 36

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נראה שימושי מאוד!
אני קיבלתי חבילה לעיר אחרת ורק אחרי ששיגעתי אותם בצ'אט העבירו לעיר שלי אתמול קיבלתי אותה.
אז מעניי לאיזה חבילות יש את השירות הזה...

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קיבלתי היום מייל מהדואר כי ישנה חבילה בדרך אלי, ובאם אני רוצה לשנות את יעד המסירה בהתאם לרצוני (סניף דואר\מרכז מסירה) אני יכולה לבצע זאת דרך הלינק כאן: לינק.
זהו שירות חדש או שרק עכשיו נתקלתי בו? בטוחה שהוא שימושי ביותר לכולנו. מהיום נוכל תמיד לסמן את החבילות שלנו לתחנת מסירה מסויימת\נוחה\נגישה ללא חשש שהוא יגיע לאיזה נקודת מסירה זנוחה או סניף דואר עם תורים ארוכים (ראו אשכולות שונים שנפתחים חדשים לבקרים על נושאים אלו). אז שמחתי לפחות להעביר את המידע.

צפה בקובץ המצורף 475902
גם אני קיבלתי וחשבתי שזה בעיקבות הנושאים שנפתחו פה עליהם אולי קצת חששו
נראה שימושי מאוד!
אני קיבלתי חבילה לעיר אחרת ורק אחרי ששיגעתי אותם בצ'אט העבירו לעיר שלי אתמול קיבלתי אותה.
אז מעניי לאיזה חבילות יש את השירות הזה...
אצלי זה היה חבילה מנקסט

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@mini mouse תודה רבה!

רק השבוע הייתי צריכה לשנות מיקום של שני משלוחים שהגיע לסניף דואר במרחק חצי שעת נסיעה:confused:.

נערך לאחרונה ב:

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
תודה!
למה הוא רושם שמספר הטלפון אינו תואם את מספר הפריט?
ניסיתי בכמה חבילות והוא אינו מזהה את מספר הטלפון.
דורש טלפון עם SMS? או שעובר גם בכשרים?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני חושבת שהוא דורש טלפון עם SMS
אני בטלפון טיפש לא מקבלת בכלל התראות מהדואר , והוא לא יודע לשייך את ההודעה אלי.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהוא דורש טלפון עם SMS
אני בטלפון טיפש לא מקבלת בכלל התראות מהדואר , והוא לא יודע לשייך את ההודעה אלי.
כמו הרבה מאוד שירותים של הדואר, שנתמכים רק בטלפון תומך SMS. :(
כל האתרים הממשלתיים, הבנקים, ועוד, ידעו להסתדר גם עם הודעה קולית או מייל או פתרונות אחרים. רק הדואר לא יודע ולא טורח לעשות את זה.

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
תודה!
האמת אצלי שמתי בעת ההזמנה (מנקסט) מספר טלפון עם SMS. לא יודעת איך זה עם טלפון רגיל.

מאיפה יש לדואר את כתובת המייל?
זה מופיע על ההזמנה?
גם שאלה טובה. יתכן ומופיע על ההזמנה (שוב, נקסט - אין לי כרגע אריזה ישנה כדי להסתכל עליה). או שעכשיו עולה בדעתי שיש לי חשבון ב my post של הדואר (שירות שימושי חינמי נוסף ששומר את כל פרטי החבילות שהיו רשומות על שמי, המייל שלי, ומספר הטלפון שלי - הנ"ל עם SMS). אז אולי המידע הוא משם, וכל מי שיהיה לו חשבון שם עם טלפון כשר זה כן יעבוד לו??

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
האמת אצלי שמתי בעת ההזמנה (מנקסט) מספר טלפון עם SMS. לא יודעת איך זה עם טלפון רגיל.

גם שאלה טובה. יתכן ומופיע על ההזמנה (שוב, נקסט - אין לי כרגע אריזה ישנה כדי להסתכל עליה). או שעכשיו עולה בדעתי שיש לי חשבון ב my post של הדואר (שירות שימושי חינמי נוסף ששומר את כל פרטי החבילות שהיו רשומות על שמי, המייל שלי, ומספר הטלפון שלי - הנ"ל עם SMS). אז אולי המידע הוא משם, וכל מי שיהיה לו חשבון שם עם טלפון כשר זה כן יעבוד לו??
יש לי חשבון שם. לא עובד עם טלפון כשר.

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לי יש חשבון בדואר והוצרכתי לשנות כתובת היה מענה תוך יום שהחבילה עברה ונמצאת בסניף שבחרתי

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
נייסיתי עכשיו, הווא לא מזהה את הטלפון (כשר)
פתחתי חשבון נוסף ב my post עם מספר כשר והוא נוצר ללא בעיות. כרגע אין לי חבילות על המספר הזה אז לא יכולה לבדוק את הנקודה הספציפית הזו אבל לכאורה יש מצב שמעכשיו זה יעבוד לא?
עריכה: ראיתי שכתבו לפני שזה לא פתר את הבעיה. אז נותר לי רק להצטער שחבל שזה מגבלות השירות של הדואר!!

י. מחיר למשתכן

מימון אטרקטיבי לזוכי מחיר למשתכן
מנוי פרימיום
דחוף האם למישהו/י יש מושג
החבילה שלי קטנה ובמקרה רגיל אם היא יכולה להיכנס בתוך התיבה אז לא מעבירים אותה לסניף דואר
השאלה אם אני משנה מיקום מסירה אז בררת המחדל תהיה רק לסניף או שעדיין אם זה קטן זה יבוא עד התיבה
(אוי לי מייצרי אוי לי מיוצרי....)

גלינג

משתמש סופר מקצוען
דחוף האם למישהו/י יש מושג
החבילה שלי קטנה ובמקרה רגיל אם היא יכולה להיכנס בתוך התיבה אז לא מעבירים אותה לסניף דואר
השאלה אם אני משנה מיקום מסירה אז בררת המחדל תהיה רק לסניף או שעדיין אם זה קטן זה יבוא עד התיבה
(אוי לי מייצרי אוי לי מיוצרי....)
חבילות הנכנסות לתוך התיבה לפעמים מגיעות לתיבה ולפעמים למרכז חלוקה.
מה שכן באפשרויות הבחירה קיימות רק 4 מרכזי מסירה ראשיים.
ולכך אנו ממתינים עד שיגיע לממ"ס הקרוב אלינו/לתיבת הדואר.

LEVAVOT

משתמש פעיל
בחבילות קטנטנות מה שקרה אצלי זה שלא התייחסו למה שביקשתי בהפניה, אלא לפי החלטת הדוור- אם הוא החליט שלא נכנס לתיבה שמו את זה בסניף הרגיל שאליו אנחנו משויכים, ולא לסניף שביקשתי.

mset

משתמש פעיל
אצלי כבר שנים שכל חבילה מאליאקספרס מקבל את השירות הנ"ל להפניית דואר

י. מחיר למשתכן

מימון אטרקטיבי לזוכי מחיר למשתכן
מנוי פרימיום
תודה
אז למעיישה אני לא יפסיד מלשנות מיקום גם אחרי השינוי אם "לדעתו" זה יכול להיכנס בתיבה אכן כך יעשה?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה