עזרה מידע על רכב 8 או 9 מקומות (שלנו הלך לעולמו בנסיבות טרגיות (תאונת דרכים)

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היה לנו מאזדה MPV שנת 98 של 8 מקומות והיינו מאוד מרוצים, תיקוני בלאי רגילות, כנראה שנקנה שוב כזה

אך בודקים אפשרויות נוספות, בנתיים אני רואה שרוב הרכבים המשפחתיים הם 7 מקומות, מה יש בכל אופן של 8 או 9 מקומות

במחירים של 5000-10000 ש"ח

תודה על כל תגובה

ותודה לד' שהפח נשבר ואנחנו נמלטנו

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ולמי שיש חוות דעת על טיוטה פרויה אשמח לשמוע
תודה תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הMPV לא דורש תחנת דלק ניידת מאחור?
לא לוקח הרבה יותר מהאחרים, ונותן 8 מקומות שבשבילנו מאוד קריטי, מאוד נח, ומחיר מצוין, ומקסימום שלמנו בפריסה שנתית של דלק עוד כמה מאות שקלים (אולי מי שנוסע הרבה בעירוני אז יוצא יותר יקר, אנחנו נוסעים על פי רוב - בינעירוני)
אך בודקים אפשרויות נוספות גם בגלל השאלה שלך
תודה

איילת מטילת

משתמש מקצוען
לנו היה
MPV ועכשיו (7 שנים ) יש לנו טויוטה סיאנה 8 מקומות אוטו מאוד מאוד נוח אין לי מושג לגבי דלק ומחיר..........

dafnat

משתמש מקצוען
לי יש טויוטה פריוויה שנת 96. חוץ מהדלק שהוא שותה (רכב ישן, וגדול) אני די מרוצה. כמעט אין תיקונים (בהתחשב בגיל הרכב) הוא גדול ומרווח. בעיקרון יש 8 מקומות אבל בקלות נכנסים גם 9 ו- 10 (עם ילדים, לא מבוגרים). הבגז' די גדול. חסרון נוסף שקשור לגיל הרכב- כל חצי שנה טסט.

• תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש טויוטה פריוויה שנת 96. חוץ מהדלק שהוא שותה (רכב ישן, וגדול) אני די מרוצה. כמעט אין תיקונים (בהתחשב בגיל הרכב) הוא גדול ומרווח. בעיקרון יש 8 מקומות אבל בקלות נכנסים גם 9 ו- 10 (עם ילדים, לא מבוגרים). הבגז' די גדול. חסרון נוסף שקשור לגיל הרכב- כל חצי שנה טסט.
כל חצי שנה טסט, לא כל כך מפריע לי זה סה"כ כמה מאות שקלים למוסכניק שיעביר את זה, כמה שותה בדלק ? ואיך הפלסטיקה ?
תודה

dafnat

משתמש מקצוען
אני נוסעת כל יום כפר סבא ב"ב הלוך חזור לפעמים פעמיים ביום. כל שבוע ממלאה 400 ש' דלק.
למה הכוונה פלסטיקה?

• תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני נוסעת כל יום כפר סבא ב"ב הלוך חזור לפעמים פעמיים ביום. כל שבוע ממלאה 400 ש' דלק.
למה הכוונה פלסטיקה?
כמה ק"מ לליטר דלק ?
פלסטיקה, כל החלקים הפנימיים מהתריסים במזגן ועד לכל הכפתורים והידיות למינהם...
יש רכבים שכל הזמן נשבר חלקים ויש כאלה שפחות, כמובן שתלוי במשתמשים והילדים, ועדיין זה תלוי בסוג רכב...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת דוקא 8 ובמחיר נמוך, הסיאנה מתאים לאדמור שלנו, ולא בשבילנו

dafnat

משתמש מקצוען
מבחינת פלסטיקה- סביר מאוד יחסית לגיל, לרמת השימוש היומיומית ולמס' הילדים הקטנים (והלא ממש זהירים) שנוסעים יום יום. חוץ מהתריסים של המזגן - נראה לי שהכל תקין. אנחנו קנינו כשהתריסים כבר היו שבורים, אז לא יודעת איך זה קרה.

• תודה

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
למה לא לחשוב על ג'מפי,
יש 9 מקומות ולא לוקח הרבה דלק.
רק לשים לב,
בדגמים החדשים יש גם בנפח 1.6
שומר נפשו ירחק !

• תודה

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא הבנתי מה זה בקלות נכנסים זאת אומרת שאתם מכניסים ילדים מעבר למותר ומה עם ונשמרתם מאד לנפשותיכים לפחות על תכתבו את זה פה למען לא יעשו אחרים כמוכם ממש מזעזע

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה