דרוש מידע מידע על ערעור לשיבוץ גני עיריית בני ברק

פלמונה

משתמש פעיל
איך ניתן לערער על שיבוץ בגני עיריית בני ברק
יש תאריכים מסוימים בהם ניתן ?
מה כתובת המייל?

תותים בלבן

משתמש פעיל
מכירה כמה מקרים מקרוב
ששיבצו את הילדה בגן מרוחק משמעותית ו/או משפחה קלאסית ששמו אותה בגן שרוב האוכלוסיה מודרנית ממש
שום פרוטקציה וקשרים שהפעילו לא עזר, כמו שהאבא של הילדה פשוט הלך פיזית למשרד העיריה
ופשוט הודיע להם בכנות ובתוקף שהוא לא זז מפה עד שלא מביאים לו אישור שהילדה שלו משובצת בגן הנבחר
וזה עבד!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני שלחתי מייל לפה ב-18.08 ותוך כמה שעות כתבו לי שבקשתי התקבלה.
6151#bbm.org.il‏
naee#bbm.org.il‏

שימי לב:

ערעורים מתקבלים אר ורק עד י"ח מנחם אב (22.08 ) לאחר תאריך זה לא יתקבלו ערעורים נוספים

ועדת ערר תדון על הבקשות ביום שלישי 27.08 ומיום רביעי ישלחו תשובות להורים

אין קבלת קהל במחלקת גני ילדים

פלמונה

משתמש פעיל
אני שלחתי מייל לפה ב-18.08 ותוך כמה שעות כתבו לי שבקשתי התקבלה.
6151#bbm.org.il‏
naee#bbm.org.il‏

שימי לב:

ערעורים מתקבלים אר ורק עד י"ח מנחם אב (22.08 ) לאחר תאריך זה לא יתקבלו ערעורים נוספים

ועדת ערר תדון על הבקשות ביום שלישי 27.08 ומיום רביעי ישלחו תשובות להורים

אין קבלת קהל במחלקת גני ילדים
תודה!
שלחתי למיילים הנ”ל, מקווה שיתקבל.
עזרת לי מאד

nanit

משתמש חדש
גם אותי שבצו בגן מרוחק ועם אוכלוסיה פחות מתאימה. הגשתי ערעור ולא התקבל.
האם ישנה אופציה ששמים ילדה מעל המותר ? ושיש שינוי בשיבוץ לאחר תחילת שנה?
אשמח לכל המלצה מה באמת עובד
תודה

סתםם

משתמש פעיל
יש מצב של הורים שלא הודיעו אבל בסוף שולחים לגני עמותה
פשוט לשאול את הגננת שאתם מעונינים בה האם כל הילדות הגיעו ואולי התפנה מקום
מכירה גננת שהתפנה לה היום מקום (התחילה בשישי)
וסתם כך שמעתי השנה (אולי כל שנה רק השנה אני מכירה הרבה ) ששובצו בגן מרוחק לא הבנתי למה עושים כך הרי גם אמור להיות קרוב לא?
אם יש שלוש גנים ברחוב למה לשבץ ילדה במרחק חצי שעה הליכה מהבית?
אולי משהו ידע להסביר לנו את התעלומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה