דרוש מידע מטרנה AR מכירים? איפה יש להשיג בכשרות טובה?

emk

משתמש צעיר
בסופר פראם, בהרבה סופרים אפילו קטנים, צריך לחפש.
יכול להיות שעם מרשם רופא זה יותר זול בסופר פראם \ בית מרקחת של הקופה
של חברת מטרנה לפימה שזכור לי זה כשרות טובה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בלי מרשם, קופסה של 400 גרם עולה 45-55 ש"ח.
עם מרשם - 40 ש"ח (מכבי).

יש גם קופסאות של 700 גרם, ואותן אי אפשר לקבל עם מרשם
היו כמה פעמים שהשגנו אותן במחיר כמו של מרשם (70 ש"ח, בזול ובגדול בדוידקה) או פחות (65 ש"ח, בבזאר שטראוס ביחזקאל, אבל הם הפסיקו להביא).

ההכשר - בדץ עדה חרדית. (כך בסופרפארמים בירושלים, ובבתי מרקחת של מכבי. יכול להיות שהרופא צריך לרשום במרשם, שמדובר על מהדרין.)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
שימו לב שהמטרנה הזו סמיכה יותר מהרגיל, צריך פיטמה מתאימה לבקבוק. (על פי ייעוצים פה בפורום, ניסינו פטמה מס' 2 של מאם, והיה מצויין).

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש אפשרות לתת פעם מטרנה רגילה ופעם AR? מדובר בריפלוקס קל,

אם לא צריך, לא נותנים AR.
אם כן צריך, למה לענות את התינוק עם מטרנה רגילה בין לבין? כדי שארוחה אחת תצרוב לו בגרון, ואחת לא?

(וגם אם הריפלוקס קל, החומצות שעולות בוושט, עלולות לפצוע אותה וחבל.)

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המטרנה הזאת עוזרת גם לריפלוקס שמתבטא רק בכאבים ולא בפליטות?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
המטרנה הזאת עוזרת גם לריפלוקס שמתבטא רק בכאבים ולא בפליטות?

כן.
המטרנה הזאת (וכך גם כל התמ"לים AR. יש גם לחברות האחרות. אבל מטרנה היא היחידה מהדרין) - נהיית סמיכה בקיבה, ולכן לא עולה בחזרה לוושט, ולא מכאיבה לתינוק.
הכאב בריפלוקס הוא מהצרבת שנוצרת כשהאוכל עולה, ולפעמים נוצרים פצעים ממש בוושט. ברגע שתכולת הקיבה סמיכה ולא עולה בגרון, הכאבים פוחתים עד נעלמים.

אפשר לשלב גם אוסטאופתיה + רפלקסולוגיה + כל מה שבא לכם להוציא עליו כסף.
וכמובן להחזיק את התינוק במאונך אחרי כל האכלה, לא לנדנד ולא לטלטל.

לא ממש מקורי

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
כן.
המטרנה הזאת (וכך גם כל התמ"לים AR. יש גם לחברות האחרות. אבל מטרנה היא היחידה מהדרין) - נהיית סמיכה בקיבה, ולכן לא עולה בחזרה לוושט, ולא מכאיבה לתינוק.
הכאב בריפלוקס הוא מהצרבת שנוצרת כשהאוכל עולה, ולפעמים נוצרים פצעים ממש בוושט. ברגע שתכולת הקיבה סמיכה ולא עולה בגרון, הכאבים פוחתים עד נעלמים.

מאד מתלבטת מה לעשות, לבת שלי יש ריפלוקס שמתבטא בהרבה פליטות וזהו, היא רגועה, עולה יפה במשקל, לא נראה שמכאיב לה וכו'
רופאה ותזונאית המליצו אם אני רוצה לשלב AR היא כבר בגיל שתוך חודש חודשיים נגמר הריפלוקס [לדברי הרופאה] וזה לא מי יודע מה מטריד את הבת שלי.... [לפחות ככה זה נראה]
השאלה היא אם בכלל להיכנס לזה או לסבול את הכביסות והפליטות עוד קצת ודי?
[ולגבי השאלה שלי למעלה על ארוחה כן ארוחה לא- הרופאה בהחלט לא שוללת אם התינוקת מתרגלת ל2 הטעמים]

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן.

תודה!

האמת שלא ממש בא לי להוציא כסף אלא אם זה באמת משהו שמוכח שעוזר... (פגית בת 4 חודשים, צורחת ללא הפסקה )

את יודעת להמליץ לי על אוסטאופת שיכול לעזור לזה? (עדיף באזור ירושלים)

לא ממש מקורי

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
האמת שלא ממש בא לי להוציא כסף אלא אם זה באמת משהו שמוכח שעוזר... (פגית בת 4 חודשים, צורחת ללא הפסקה )
שאלתי רופאה אם יש מה לעשות לריפלוקס... היא אמרה שהכל שטויות! [אולי היא סתם לא מאמינה]
ריפלוקס- זה חוסר בשלות של הסוגר של הוושת ככה שבלחצים של העיכול הוא נפתח, ככה שלא יודעת מה עוזר הרפסלוגויה וכו' [איך אפשר לזרז ולהבשיל את המערכת???]

אמרו לי שיש שיפור ענק בגיל 6 חודשים [לפגית- מתוקן]

אז למה לא מטרנה AR באמת?

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלתי רופאה אם יש מה לעשות לריפלוקס... היא אמרה שהכל שטויות! [אולי היא סתם לא מאמינה]
ריפלוקס- זה חוסר בשלות של הסוגר של הוושת ככה שבלחצים של העיכול הוא נפתח, ככה שלא יודעת מה עוזר הרפסלוגויה וכו' [איך אפשר לזרז ולהבשיל את המערכת???]

אז למה לא מטרנה AR באמת?
אז למה לא מטרנה AR באמת?
היא רק בת חודשיים מתוקן, אז יש עוד זמן....
אני אקנה מטרנה AR אבל היא בעיקר יונקת
השאלה אם באמת אוסטאופתיה יכולה לעזור? או שזה סתם כסף לפח?

לא ממש מקורי

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
אני אקנה מטרנה AR אבל היא בעיקר יונקת
פגית והנקה? כל הכבוד! אולי תשלבי לה רק נגיד פעם ביום מטרנה ויכול להיות שההפסקה הזו תעזור לה, [תתיעצי עם תזונאית פגים יש לה מה לומר בדרך כלל]
השאלה אם באמת אוסטאופתיה יכולה לעזור? או שזה סתם כסף לפח?
אישית אוסטופאת עזר לנו במקרה שונה לגמרי, לא יודעת מה לגבי ריפלוקס כי לדעתי:
[איך אפשר לזרז ולהבשיל את המערכת???]

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
תודה!

את יודעת להמליץ לי על אוסטאופת שיכול לעזור לזה? (עדיף באזור ירושלים)

בפעם קודמת הלכנו לאיתמר ברים, בשביל בעיה קצת שונה. עזר מאוד.

הפעם הלכנו לסופר, מגבעת המבתר. היה שיפור קל אחרי מפגש אחד, ואז הידרדרות ומפגש שני (אמר מראש שייתכן וכך יהיה), ואחר כך שקט.

אז למה לא מטרנה AR באמת?

רפלקסולוגיה ואוסתאופטיה יכולים לעזור ולחזק את השוער החלש.

התמ"לים AR עוזרים בכך שהם סמיכים מאוד, ופחות עולים בוושט.

במצבים יותר קשים אפשר לקבל תרופה שמסמיכה עוד יותר את תכולת הקיבה, כך שלא תעלה למעלה.

וחובה חובה להשאיר את התינוק במצב מאונך אחרי כל ארוחה, עד שבטוחים שהאוכל מצא את מקומו הנכון. (אפשר על כתף של מבוגר תורן. שבו ותקראו בפרוג בינתיים.)

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בפעם קודמת הלכנו לאיתמר ברים, בשביל בעיה קצת שונה. עזר מאוד.

הפעם הלכנו לסופר, מגבעת המבתר. היה שיפור קל אחרי מפגש אחד, ואז הידרדרות ומפגש שני (אמר מראש שייתכן וכך יהיה), ואחר כך שקט.

רפלקסולוגיה ואוסתאופטיה יכולים לעזור ולחזק את השוער החלש.

התמ"לים AR עוזרים בכך שהם סמיכים מאוד, ופחות עולים בוושט.

במצבים יותר קשים אפשר לקבל תרופה שמסמיכה עוד יותר את תכולת הקיבה, כך שלא תעלה למעלה.

וחובה חובה להשאיר את התינוק במצב מאונך אחרי כל ארוחה, עד שבטוחים שהאוכל מצא את מקומו הנכון. (אפשר על כתף של מבוגר תורן. שבו ותקראו בפרוג בינתיים.)
אפשר לשאול אותך שאלה בפרטי/ מייל?

לא ממש מקורי

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
@Ruty Kepler המטרנה עוזרת מיד?
כבר 3 ארוחות עם המטרנה והפליטות כרגיל,
זה נורמלי?
מישהי התנסתה עם סימילאק רגיל למניעת פליטות? מישהי המליצה לי כי זה קל יותר לעיכול,

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@Ruty Kepler המטרנה עוזרת מיד?
כבר 3 ארוחות עם המטרנה והפליטות כרגיל,
זה נורמלי?
מישהי התנסתה עם סימילאק רגיל למניעת פליטות? מישהי המליצה לי כי זה קל יותר לעיכול,

הסימילאק AR הוא לא בכשרות מהדרין, נכון להיום. לכן לא ניסינו אותו.

המטרנה עזרה אצלנו די מהר, אבל זה היה יחד עם אוסתאופטיה (2 מפגשים אצל סופר), רפלקסולוגיה, והקפדה על הכללים (כללים=להחזיק את התינוק במאונך ולא לטלטל אותו אחרי האוכל).
והבעיה אצלנו לא הייתה פליטות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה