למסירה מטרנה A.R פג תוקף עוד שבוע וחצי

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נפתחה לפני כשבועיים וחצי, קופסה ממש מלאה
לא התאים לנו..
נשמח למסור אותה למי שזקוק (זה יקר וחבל לזרוק..)
אני מבית שמש
יש לנו עוד קופסה חדשה שלא נפתחה
נשמח למכור במחיר מוזל
img_1486889302639-0.png

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה לא היה טוב בה?
אני משתמשת בAR של נוטרילון ושבוע שעבר נתקלתי בשל מטרנה והתלבטתי אם לנסות אשמח לשמוע מנסיונך...

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
התינוקת סובלת מריפלוקס
ועם הנוטרילון היא באמת לא פולטת אבל יש לה תקופות עם עצירות לכן ניסיתי את של מטרנה
אבל היא פולטת בלי סוף ורעבה כל הזמן
אז חזרנו לנוטרילון..

• תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התינוקת סובלת מריפלוקס
ועם הנוטרילון היא באמת לא פולטת אבל יש לה תקופות עם עצירות לכן ניסיתי את של מטרנה
אבל היא פולטת בלי סוף ורעבה כל הזמן
אז חזרנו לנוטרילון..

סתם מעניין, עם הנוטרילון היא לא פולטת בכלל או פולטת פחות?
אני השתמשתי בהתחלה באינפמיל, עד שלא היה להשיג, עברתי לנוטרילון ובאמצע ניסיתי את הAR של סימילאק והיתה לו עצירות נוראית, שהעפתי את זה מיד וחזרתי לנוטרילון, אבל זה לא לגמרי מונע לו את הפליטות, הוא פולט רק פחות ופליטות יותר סמיכות ולא קשתות כמו לפני כן...

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בדיוק באתי לתקן את עצמי...
היא פולטת הרבה פחות
אפשר לומר שברוב הפעמים שאני מאכילה אותה היא כלל לא פולטת או ממש טיפונת (רק מנגבת לה את הפה מסביב- לא משו שנשפך..)
פעמים בודדות היא פולטת כמות אבל שוב- לא כמו המטרנות האחרות וגם יותר סמיך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה