דרוש מידע מטריקס - מודיעין עילית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
קודם כל טוב שאת מציינת את הפרט החשוב הזה (למרות שבהודעות הקודמות לא שמתי לב) וכאן זה הנקודה
משנה לשנה כמות המחפשות עבודה בהייטק רק גדל וצמח(בפרט ב 4 השנים האחרונות( וכמובן על תשכחי את הקורנה שזה ביכלל נושא בפני עצמו שהכל הישתנה!!
יכול להיות שבתקופה שלך הייתי עושה את זה....
כיום(ולא לפני שמונה שנים) מי ששולח קורות חיים ואין לה נסיון אפילו לא מיסתכלים על הקורות חיים שלה.....
זה קורה אחת ל... שמיתקשרים לראיון למי שאין נסיון(עד לפני שנה היה את התרה שכל מי שלא היה לה נסיון הלכה לשם)
כיום שמעתי על מלא בנות שעבדו בהתרא כביכול שהקנה להם נסיון שאין להם עבודה !!
קשה היום למצוא....
כמו שציינת בהודעה שהם יכולות מקסימום אחרי חצי שנה להיתפשר לא חבל על החצי שנה הזאת??(היו מלא בנות שלי נסיון שהיו קופצות הל ההצעה הזאת)
יש כאילו שלא מקבלות טלפונים חצי שנה ביכלל!1
אני לא רוצה להלחיץ בנות אבל כן זה נקודה למחשבה!!
את עובדת בתכנות?
את מציינת מקום עבודה שכביכול היה אמור לתת ניסיון בפועל לבוגרות שלו אין עבודה כי הניסיון בו לא היה מוצלח
ובאותה נשימה את מייעצת לאחרות לעשות את אותו דבר?
מה את מתכוונת בזה?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כיום(ולא לפני שמונה שנים) מי ששולח קורות חיים ואין לה נסיון אפילו לא מיסתכלים על הקורות חיים שלה.....
זה קורה אחת ל... שמיתקשרים לראיון למי שאין נסיון(עד לפני שנה היה את התרה שכל מי שלא היה לה נסיון הלכה לשם)
נו, נו
כבר תקופה שאני רואה מסביבי כל כמה ימים מרואינות נרגשות
והמשרות ג'וניור מתאכלסות בשמחה ובהתרגשות
לא להכליל אף פעם

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
קודם כל טוב שאת מציינת את הפרט החשוב הזה (למרות שבהודעות הקודמות לא שמתי לב) וכאן זה הנקודה
משנה לשנה כמות המחפשות עבודה בהייטק רק גדל וצמח(בפרט ב 4 השנים האחרונות( וכמובן על תשכחי את הקורנה שזה ביכלל נושא בפני עצמו שהכל הישתנה!!
יכול להיות שבתקופה שלך הייתי עושה את זה....
כיום שמעתי על מלא בנות שעבדו בהתרא כביכול שהקנה להם נסיון שאין להם עבודה !!
קשה היום למצוא....
כמו שציינת בהודעה שהם יכולות מקסימום אחרי חצי שנה להיתפשר לא חבל על החצי שנה הזאת??(היו מלא בנות שלי נסיון שהיו קופצות הל ההצעה הזאת)
יש כאילו שלא מקבלות טלפונים חצי שנה ביכלל!1
אני לא רוצה להלחיץ בנות אבל כן זה נקודה למחשבה!!

אפשר לקבל גילוי נאות מהו?

בוגרת מה"ט בחצי שנה הראשונה יכולה להשתדל לקבל משרה עם ניסיון שווה.
אחרי חצי שנה של ניסיונות - שווה להתפשר גם על ניסיון שונה
שוב, לא מדברת על להתעקש על תנאים שווים ולא על שכר
רק לגבי מה הניסיון אותו מקבלים - שיהיה ניסיון שווה.
ובדיוק בגלל שהיום לא מסתכלים על מי שאין לה ניסיון - צריך להשתדל לקבל ניסיון ששווה אח"כ במקומות נוספים.

גילוי נאות שלי, למרות שכבר כתבתי את זה אלף פעמים פה בפורום
מתכנתת, עובדת הייטק כבר מעל 8 שנים.
בתחומי WEB כולל server
כרגע עובדת בסטארטאפ כמפתחת אחראית

בכל תקופה יש קשיים, גם לפני 20 ששנה כשסיימתי ללמוד היתה בועה שהתפוצצה ובודדות מצאו עבודה.
רק שנתיים אח"כ התחלתי לעבוד (תודות למטריקס שפתחו אז את המיזם הראשוני בציבור החרדי)
אבל חשוב מאוד מאוד שהנסיון שרוכשים יהיה רלונטי ולא משהו שכבר לא קיים בשוק. מנסיון!!
הנסיון שרכשתי בהתחלה היה מצויין וקיבלתי העלאה שלא חלמתי לקבל, אבל אחרי מעט שנים זה כבר לא היה רלוונטי (VB6 משהו מכיר???) אז היה שווה לי להתפשר במשכורת כדי ליצבור נסיון בJAVA (שבו אני עובדת על היום)
לכן אני אומרת להתפשר במשכורת זה בסדר, אבל לא להתפשר בנסיון, ובפרט במטריקס לבדוק היטב באיזה פרויקט מדובר שהנסיון שלו שווה ויש הצע בשוק
בהצלחה!

פ.נ

משתמש מקצוען
את עובדת בתכנות?
את מציינת מקום עבודה שכביכול היה אמור לתת ניסיון בפועל לבוגרות שלו אין עבודה כי הניסיון בו לא היה מוצלח
ובאותה נשימה את מייעצת לאחרות לעשות את אותו דבר?
מה את מתכוונת בזה?
כנראה לא שמת לב לכותרת האשכול
היתה שאלה עם ללכת למטריקס וזה שווה לעבוד(תרפרפי מעט באשכול אין לי כוח להתחיל לצטט את כל ה 6 עמודים)
ואני רשמתי שווה ללכת על כל עבודה שמקנה נסיון והוספתי שלא הכוונה שלי ללכת לעבוד בזבל........
באמת אני רוצה לחדד את הדברים(יכול להיות שלא הייתי מובנת)
הכוונה שלי הייתה ללכת לעבוד על כל עבודה שהמקום מבוסס,חברה אמינה ויציבה(כמובן צריך לברר לפני מה שאת הולכת אבל עם ההיתלבטות הוא שכר אז בהתחלה מיתפשרים העיקר שיהיה נסיון
ובאמת התרא זה חברה שלא מבינה איך כולם הלכו לשם..חברה שרק ניפתחה לא יציבה על בסיס פרמידה לא רק זה היו צריכים לשלם על זה עשרות אלפים ......(לא רוצה לפתוח יותר מידי שלא יתבעו אותי)
ותאמיני לי מי שהלכה לשם שלא תחשוב שיש לה נסיון כי המעסיק בדיוק רק ביגלל מה שקרה איתה אז הם לא מיסתכלים על כל העובדות שלהם
ומטריקס זה אחלה חברה......

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
כנראה לא שמת לב לכותרת האשכול
היתה שאלה עם ללכת למטריקס וזה שווה לעבוד(תרפרפי מעט באשכול אין לי כוח להתחיל לצטט את כל ה 6 עמודים)
ואני רשמתי שווה ללכת על כל עבודה שמקנה נסיון והוספתי שלא הכוונה שלי ללכת לעבוד בזבל........
באמת אני רוצה לחדד את הדברים(יכול להיות שלא הייתי מובנת)
הכוונה שלי הייתה ללכת לעבוד על כל עבודה שהמקום מבוסס,חברה אמינה ויציבה(כמובן צריך לברר לפני מה שאת הולכת אבל עם ההיתלבטות הוא שכר אז בהתחלה מיתפשרים העיקר שיהיה נסיון
ובאמת התרא זה חברה שלא מבינה איך כולם הלכו לשם..חברה שרק ניפתחה לא יציבה על בסיס פרמידה לא רק זה היו צריכים לשלם על זה עשרות אלפים ......(לא רוצה לפתוח יותר מידי שלא יתבעו אותי)
ותאמיני לי מי שהלכה לשם שלא תחשוב שיש לה נסיון כי המעסיק בדיוק רק ביגלל מה שקרה איתה אז הם לא מיסתכלים על כל העובדות שלהם
ומטריקס זה אחלה חברה......
אז לא הבנתי אותך נכון
גם אני ממליצה לא לפסול מקומות בגלל משכורת נמוכה או תנאים לא משהו

מרנדרת

משתמש מקצוען
האשכול הזה מעניין ממש, דווקא בגלל העיתוי שלו.
אתן מדברות על המצב הנואש שמסיימות משוועות לכל בדל משרה.
אבל אני ממקומי דווקא רואה בחודשים האחרונים ששוק המשרות בהייטק במצב של פריחה חסרת תקדים.
בעיקר לבעלות נסיון. אבל כן בהחלט גם לגוניוריות.

(מכירה מקרוב מסלול תכנות רגיל של מה"ט שסיים בשנה האחרונה באחד הסמינרים, כשההשמה שלו אוחזת ב85%, השמה הכי גבוהה ביחס לשנים קודמות. והבנתי שבכל המחזור האחרון מהשנה שעברה , בסמינרים השונים ההשמה עלתה).

וכן יודעת מקרוב על כמה גוניוריות שחיפשו במשך למעלה משנתיים (!!) ולאחרונה התקבלו למשרות מעולות.
בכלל שומעת הרבה על תקנים שנפתחים הרבה מהם גם לגוניורים בחברות השונות.
(מחממות חרדיות שמוצפות בתקנים למתחילים
ועד לחברות סטארטאפ חילוניות שמשוועות לעובדים נוספים (אצלם כבר נדרש תואר או ידע אקדמאי))

הייתי בטוחה שהמצב היום טוב בהרבה מבעבר.
איך זה מתכתב עם מה שאתן מתארות?

פ.נ

משתמש מקצוען
הפרופו חיפוש עבודה
אני חושבת שאולי שווה לפתוח אשכול מישרות פנויות לתועלת אותם אילה שמחפשות

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני גם חושבת שהשנה המצב בהייטק ממש טוב.

שמעתי על הרבה גוניוריות שהתקבלו למשרות טובות מאד.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני גם חושבת שהשנה המצב בהייטק ממש טוב.

שמעתי על הרבה גוניוריות שהתקבלו למשרות טובות מאד.

האשכול הזה מעניין ממש, דווקא בגלל העיתוי שלו.
אתן מדברות על המצב הנואש שמסיימות משוועות לכל בדל משרה.
אבל אני ממקומי דווקא רואה בחודשים האחרונים ששוק המשרות בהייטק במצב של פריחה חסרת תקדים.
בעיקר לבעלות נסיון. אבל כן בהחלט גם לגוניוריות.

(מכירה מקרוב מסלול תכנות רגיל של מה"ט שסיים בשנה האחרונה באחד הסמינרים, כשההשמה שלו אוחזת ב85%, השמה הכי גבוהה ביחס לשנים קודמות. והבנתי שבכל המחזור האחרון מהשנה שעברה , בסמינרים השונים ההשמה עלתה).

וכן יודעת מקרוב על כמה גוניוריות שחיפשו במשך למעלה משנתיים (!!) ולאחרונה התקבלו למשרות מעולות.
בכלל שומעת הרבה על תקנים שנפתחים הרבה מהם גם לגוניורים בחברות השונות.
(מחממות חרדיות שמוצפות בתקנים למתחילים
ועד לחברות סטארטאפ חילוניות שמשוועות לעובדים נוספים (אצלם כבר נדרש תואר או ידע אקדמאי))

הייתי בטוחה שהמצב היום טוב בהרבה מבעבר.
איך זה מתכתב עם מה שאתן מתארות?

חבר הכנסת אורי מקלב לפני שנה אמר שהוא רוצה שישלבו יותר נשים חרדיות במישרות ממשלתיות בדגש על הייטק
יכול להיות שזה רק התחלה של הצלחה של האמירה שלו..........(כמובן אני מאמינה שהוא זה שפעל על זה)

cherry c

משתמש סופר מקצוען
חבר הכנסת אורי מקלב לפני שנה אמר שהוא רוצה שישלבו יותר נשים חרדיות במישרות ממשלתיות בדגש על הייטק
יכול להיות שזה רק התחלה של הצלחה של האמירה שלו..........(כמובן אני מאמינה שהוא זה שפעל על זה)
מי שפעל את זה היתה הקורונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה