מטפלות במעון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י סתם;2395497:
גם אם משלמים להם מחיר שפוי?
למה זה צריך לבוא ע"ח הילדים

לך זה לא מפריע
אם היו עושים לילד שלך ככה?
מתוקה שלי.ילדתי שלי גם במעון...פעם הבאה תקווי שהמטפלת של הבת שלך לא תלד/תצא לפנסיה/תתקדם בחיים...

סופרסמארט

משתמש חדש
מעונות זה סוג של ״בית יתומים״...
אמא שרוצה שהילד שלה יגדל בבריאות נפשית , לא תכניס למעון!!!
לפני כמה שנים אנשים הזדעזעו לשמוע על הרעיון הזה והיום זה הכי טבעי ונורמלי..
אח״כ לא מבינים למה ילדים כל היום חולים ואח״כ רודפים אחרי כל סוגי המטפלים למלא את החלל של החום והאהבה שחסר לילדים שלא מכירים את אמא שלהם ופוגשים כל יום אישה זרה אחרת.
נכון שאין פתרונות אחרים לאמהות שעובדות עד מאוחר, אבל לפחות שהמעונות ישקיעו במטפלות שיהיה להם חשק להשקיע בילדים ולעבוד בכיף.
(מעניין שבעלי המעונות יושבים על משכורות שמנות וכל טוב, ומי שעובדות בשטח נחנקות עם שכר מינימום או קצת יותר)
ההשקעה היחידה במעונות היום זה להרשים את ההורים עם ילד עם קוקו מטופח ( דקה לפני שהאמא הגיעה) ותחפושות כל יום בחודש אדר, אבל חום ואהבה והרגשת יציבות לילד -אין!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י סופרסמארט;2395513:
אח״כ לא מבינים למה ילדים כל היום חולים ואח״כ רודפים אחרי כל סוגי המטפלים למלא את החלל של החום והאהבה שחסר לילדים שלא מכירים את אמא שלהם ופוגשים כל יום אישה זרה אחרת.
נכון שאין פתרונות אחרים לאמהות שעובדות עד מאוחר, אבל לפחות שהמעונות ישקיעו במטפלות שיהיה להם חשק להשקיע בילדים ולעבוד בכיף.
(מעניין שבעלי המעונות יושבים על משכורות שמנות וכל טוב, ומי שעובדות בשטח נחנקות עם שכר מינימום או קצת יותר)

נסחפת.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י בפוטנציאל;2395502:
אל תכלילי.
רוב המטפלות מקסימות למרות העבודה הקשה

הכללתי??

אני דיברתי על נושא מסוים בפתיחת האשכול
ואני מאד מרוצה מהמטפלת של הבוקר מאד!

נחמדה את :)
היא תגיד לי מראש את סדר היום
ומי הולך להיות המטפלת של הבת שלי
בתחילת שנה אני לא יודעת אז אני מאמינה שיהיה טוב
פתאום התחלתי להתבלבל מהבחורות נהיה לי רע .. ויש לי הרגשה חזקה שהילדה שלי גם מבולבלת ...
(כמה שזה נשמע הן עדיין חמודות ומתוקות ..כל אחת בפני עצמה)

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י סופרסמארט;2395513:
ההשקעה היחידה במעונות היום זה להרשים את ההורים עם ילד עם קוקו מטופח ( דקה לפני שהאמא הגיעה) ותחפושות כל יום בחודש אדר, אבל חום ואהבה והרגשת יציבות לילד -אין!

רואים שאין לך ילדים במעונות... הבן שלי במעון מקסים!! עם מטפלות חמות ומשקיעניות ! הוא פורח ונהנה ומקבל את החום האמהי ב4 בצהריים ולא ב1.. כולה 3 שעות הבדל זה לא מה שהופך את המעונות לבית יתומים... ממש תגובה מעליבה..
יש לו מטפלת אחת קבועה מתחילת השנה ואחת מחליפה יום אחד בשבוע שזה גם בגן רגיל , כשאני לוקחת אותו הוא עם לחיים סמוקות מפעילות והנאה ונפרד בחיבוק מהמטפלת שהוא אוהב..

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י סתם;2395541:
הכללתי??

אני דיברתי על נושא מסוים בפתיחת האשכול
ואני מאד מרוצה מהמטפלת של הבוקר מאד!

נחמדה את :)
היא תגיד לי מראש את סדר היום
ומי הולך להיות המטפלת של הבת שלי
בתחילת שנה אני לא יודעת אז אני מאמינה שיהיה טוב
פתאום התחלתי להתבלבל מהבחורות נהיה לי רע .. ויש לי הרגשה חזקה שהילדה שלי גם מבולבלת ...
(כמה שזה נשמע הן עדיין חמודות ומתוקות ..כל אחת בפני עצמה)
זה היה כמין בקשה...
ומסכימה איתך בהחלט שזה מאד קשה ליראות את הילדים כך.
קשה להם.

אבל מה את מציעה?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י סופרסמארט;2395539:
הכחשה זה הרגעת המצפון הטובה ביותר
לא, לא נסחפתי!!

כן נסחפת.
בתור לא-חובבת-מעונות מוצהרת, לקרוא לזה בית יתומים זאת הגזמה בוטה.

נ.ב. יש פתרון למי שעובדת הרבה שעות, לענ"ד טוב יותר מכמה בחינות.
קוראים לו משפחתון.
גם מפוקח, גם מסובסד, וגם במסגרת ביתית (לטעמי זאת מעלה. מוכנה לקבל את הדעות ההפוכות.)
ועוד נקודה שבשבילי היא משמעותית -
המטפלת של הילד שלי מקבלת כ- 8,000 ש"ח לחודש (אמנם היא מורידה מזה אוכל ועזרה, אבל זה לפי שיקול דעתה.)
לא רואה סיבה לשלם לאנשים שבדרך.
המטפלת עובדת, שהמטפלת תקבל :)

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י סתם;2392425:
גם במעון אצלכם יש מטפלת קבוע יחסית
ואחרי שהילדים קמים (באזור שתיים) יש בחורות בכל יום משהי אחרת??

אני כבר לא אוחזת ראש. במעון טוענים שיש סדר קבוע
כלומר... בכל יום בשבוע בחורה אחרת וקבועה ...

האם ילד בגיל הרך (גיל שנתים) לא צריך מטפלת מסורה אחת לאורך כל היום?
נו מילא יש יום חופשי > מגיע להן בצדק ובכבוד

בשנים קודמות זה לא קרה פתאום עכשיו זה ממש מציק לי
כאילו אין להשיג משהי קבוע? אם אני מתבלבלת אז מה הילד שלי חושב?? שהוא גם מהשינה ויש משהי חדשה...

אל תתלהמו..מהנושא ששמו 'מעון' בתכלס אני די מרוצה.
לי חשוב לשמוע מה הולך בקטע הזה
כדי לקבל מה שמגיע לילד שלי.

חשבתי על זה המון כשהיתי בחורה ועבדתי במעונות קצת, אבל בסוף הבנתי שעדיף לילד רענן שקם מהשינה גננת נמרצת ורעננה ולא אחת שמותשת מהיום הארוך

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י מוריהלי;2395625:
חשבתי על זה המון כשהיתי בחורה ועבדתי במעונות קצת, אבל בסוף הבנתי שעדיף לילד רענן שקם מהשינה גננת נמרצת ורעננה ולא אחת שמותשת מהיום הארוך
ממש לא!
עדיף לו מישהי שהוא מכיר גם אם היא עייפה.
לקום משינה חצי מטושטש ולמצוא מישהי שהוא צריך להתרגל אליה. זה ממש לא קל.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י בפוטנציאל;2395655:
ממש לא!
עדיף לו מישהי שהוא מכיר גם אם היא עייפה.
לקום משינה חצי מטושטש ולמצוא מישהי שהוא צריך להתרגל אליה. זה ממש לא קל.

נו על זה אני מדברת!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם המטפלות ינוחו קצת ויתרעננו בזמן שהילדים ישנים, הן תהיינה רגועות, הבעיה שיש מעונות שבהפסקה שהילדים ישנים הן צריכות לנקות ולסדר ולהמשיך לעבוד.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תילי5565;2395668:
אם המטפלות ינוחו קצת ויתרעננו בזמן שהילדים ישנים, הן תהיינה רגועות, הבעיה שיש מעונות שבהפסקה שהילדים ישנים הן צריכות לנקות ולסדר ולהמשיך לעבוד.

כל המטפלות צריכות לנקות,
יש תורנויות.
ויש ימים ככה ויש ימים ככה. מאד תלוי איזה גיל הקבוצה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תשמעו
הסטיגמה שאתן מדביקות על הנהלות המעונות ממש לא הוגנת!
כמי שמכירה את הדברים מקרוב יש הרבה מעונות שמשלמים יותר משכר מינימום
או שכר מינימום עם תוספות של ותק, תוספת מעונות ועוד כהנה וכהנה
המטפלות אינן מנקות כלל.
יש להן שעה וחצי של שקט שהילדים ישנים
יש מעונות גם שנותנים ארוחות כיד המלך למטפלות
פינוקים, טיולים, מתנות ועוד
והמטפלות ממשיכות בקיטורים, ואתן- האמהות מצטרפות לסימפוניה.

תגידו, חסרות עובדות במשק שעובדות 8 שעות ביום שכר נמוך?
ומה עושות הסייעות בגנים? לא מקבלות שכר מינימום ועושות עבודה לא פחות קשה רק בלי קיטורים "כי זה נחשב"
ומוכרות ומסדרות מדפים בחנויות.
ועובדות בעוד עבודות מתישות ביותר ופחות מרויחות (גם בחול המועד)
ואף אחד לא נותן להן במה לקיטורים.
חבל שלפעמים מטפלות גורמות לעצמן עגמת נפש מיותרת בכך שהן משכנעות את עצמן שזו עבודה גרועה וקשה וכו'.
הנזק הוא רב צדדי.

אה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
.ממש שעה וחצי של שקט, אני לא מכירה מעונות שהמטפלות לא שוטפות רצפה בזמן שהם ישנים
וגם אם יש להן הפסקה זה מגיע להן
זה בכלל לא דומה לעבודה כמוכרת וכמסדרת מדפים
תחשבי על עצמך לאחר השכבת הילדים?
ופה זה קבוצה של 13 ילדים אחרי טיפול של 5 שעות + השכבה לא מגיעה להן הפסקה
ובמקום זאת עכשיו תשטפו רצפה , תנקו שולחנות ,וכלים וסינורים ותכניסו מכונה
וזאת ההפסקה!!!!!!!!!!!!!!
ואח"כ למה הם מקטרות בכלל?
זאת עבודה פיזית לא מתוגמלת ,ולא מוערכת
אז פלא שחסרות מטפלות???????????????????????

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא כל יום כולן מנקות ומסדרות יש תורנות
אכב יש מעונות שיש סייעת לזמן החלפת הטיטולים

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשמעו סיפור טרי טרי,
היום הגעתי לקחת את הילד שלי מהמעון באמצע היום.
סיכמתי על כך מראש עם המטפלת וגם הזכרתי לה היום בבוקר.
בכל מקרה אני מגיעה למעון בזמן שסיכמנו,
שקט דממה,
כל הקבוצה ישנה כולל המטפלת.
ריח של נקיון ומטפלת מקבוצה אחרת ערה,
והיא זו ששלפה לי את הילד מהמזרן.

אני עדין לא יודעת מה לחשוב על זה.
טוב שהן נחות בין לבין,
אבל יחד עם הילדים על המזרנים?:rolleyes:
לא היה נראה לי הכי...

ואני מאד מאד מאד מרוצה מהמטפלות, מהיחס
והן לא נראות לי ממורמרות בכלל.

profession

משתמש פעיל
נכתב ע"י כוכב103;2395712:
תשמעו
הסטיגמה שאתן מדביקות על הנהלות המעונות ממש לא הוגנת!
כמי שמכירה את הדברים מקרוב יש הרבה מעונות שמשלמים יותר משכר מינימום
או שכר מינימום עם תוספות של ותק, תוספת מעונות ועוד כהנה וכהנה
המטפלות אינן מנקות כלל.
יש להן שעה וחצי של שקט שהילדים ישנים
יש מעונות גם שנותנים ארוחות כיד המלך למטפלות
פינוקים, טיולים, מתנות ועוד
והמטפלות ממשיכות בקיטורים, ואתן- האמהות מצטרפות לסימפוניה.

תגידו, חסרות עובדות במשק שעובדות 8 שעות ביום שכר נמוך?
ומה עושות הסייעות בגנים? לא מקבלות שכר מינימום ועושות עבודה לא פחות קשה רק בלי קיטורים "כי זה נחשב"
ומוכרות ומסדרות מדפים בחנויות.
ועובדות בעוד עבודות מתישות ביותר ופחות מרויחות (גם בחול המועד)
ואף אחד לא נותן להן במה לקיטורים.
חבל שלפעמים מטפלות גורמות לעצמן עגמת נפש מיותרת בכך שהן משכנעות את עצמן שזו עבודה גרועה וקשה וכו'.
הנזק הוא רב צדדי.

ספרי לי איפה, במקומות שאני עבדתי ושאר המקומות שבררתי אין שום דבר מן המוזכר!
שעה וחצי של שקט? הלוואי את החצי שעה החוקית שאמורה להיות, ואם ילד התעורר? וחייבות להישאר 2 מטפלות על 3 קבוצות מינימום גם כשכולם ישנים אז צריך להתחשב שכל אחת תספיק לנשום...

במקום אחד בלבד שמעתי על בונוסים על עמידה בזמנים

פינוקים? מתנות? שי לחג זה מינימום בכל מקום עבודה שמכבד את עצמו,

יותר משכר מינימום בלי עבודות נקיון??? ספרי איפה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה