חוו"ד מחשב נייח שלא נהיה איטי אחרי זמן מה של שימוש.. חזק ומתקדם.. יש המלצות על משהו?

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה להשקיע בנייח טוב,
כזה שלא נשחק אחרי שנה של שימוש,
עף, ולא נבהל מעומס.
יש לכם ניסיון עם משהו טוב??
אשמח לכל מידע
בתודה

Click-less

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה להשקיע בנייח טוב,
כזה שלא נשחק אחרי שנה של שימוש,
עף, ולא נבהל מעומס.
יש לכם ניסיון עם משהו טוב??
אשמח לכל מידע
בתודה
אני עובדת עם נייד
חיפשתי הרבה משהו חזק ומהיר שיחזיק להרבה זמן וקיבלתי המלצות על מקבוק של אפל (בנייח מקינטוש)
קצת חששתי מהמעבר מווינדוס למק אבל אני כבר אני כבר כמה שבועות עם זה ולא נורא בכלל
מחשב חזק ומהיר, בנתיים מאוד ממליצה.

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני עובדת עם נייד
חיפשתי הרבה משהו חזק ומהיר שיחזיק להרבה זמן וקיבלתי המלצות על מקבוק של אפל (בנייח מקינטוש)
קצת חששתי מהמעבר מווינדוס למק אבל אני כבר אני כבר כמה שבועות עם זה ולא נורא בכלל
מחשב חזק ומהיר, בנתיים מאוד ממליצה.
תודה על התשובה המפורטת.
אני צורכת המון תוכנות של מייקרוסופט, לחלקן צריך ווינדוס פרו..
השאלה איך יעבוד עם מק..

Click-less

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה