כללי מחשב נייד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Naomi123

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעוניינת לקנות מחשב נייד חזק ומהיר לצורך גרפיקה
איזה מחשב הייתם ממליצים חברה מעבד כרטיס זיכרון
זה דחוף לי לשבוע
תודה לכל העוזרים

רחלי ר

משתמש מקצוען
תחשבי עשרים פעמים לפני שאת הולכת על נייד לגרפיקה!!!
את תשלמי כפול ותקבלי חצי.

Naomi123

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רחלי ר;1741601:
תחשבי עשרים פעמים לפני שאת הולכת על נייד לגרפיקה!!!
את תשלמי כפול ותקבלי חצי.
תודה יש לי גם מחשב נייח למה לא שווה להשקיע במחשב נייד

רחלי ר

משתמש מקצוען
כללית, מחשב נייד לא מתאים לגרפיקה בכלל. אין לו (לרגילים) את המעבד הדרוש לתוכנות הגרפיקה, אין לו בד"כ את נפח הזכרון הזמין הדרוש לעבודה עם קבצים כבדים.
אך, כמובן, נעשו נסיונות לשפר את ביצועי המחשב הנייד ולהתאימו לגרפיקה.
אבל העלות של אותם מחשבים מרחיקי לכת ניידים, עצומה. ועדיין, הביצועים שלהם לא שווים למחשב איכותי נייח של גרפיקה.
דבר נוסף, עבודת גרפיקה היא דבר שכמעט לא שייך לבצע בתנאי שטח (נסיעות וכדו') נדרשת השליטה והיציבות שמחשב נייח מעניק.
אם את רוצה גיבוי להקלדות, גלישות וכדו', אז מספיק לך מחשב נייד סביר, פשוט.

Naomi123

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רחלי ר;1741704:
כללית, מחשב נייד לא מתאים לגרפיקה בכלל. אין לו (לרגילים) את המעבד הדרוש לתוכנות הגרפיקה, אין לו בד"כ את נפח הזכרון הזמין הדרוש לעבודה עם קבצים כבדים.
אך, כמובן, נעשו נסיונות לשפר את ביצועי המחשב הנייד ולהתאימו לגרפיקה.
אבל העלות של אותם מחשבים מרחיקי לכת ניידים, עצומה. ועדיין, הביצועים שלהם לא שווים למחשב איכותי נייח של גרפיקה.
דבר נוסף, עבודת גרפיקה היא דבר שכמעט לא שייך לבצע בתנאי שטח (נסיעות וכדו') נדרשת השליטה והיציבות שמחשב נייח מעניק.
אם את רוצה גיבוי להקלדות, גלישות וכדו', אז מספיק לך מחשב נייד סביר, פשוט.
אני מתעניינת במחשב עם מעבד חזק כדוגמת i5 או 7 כרטיס 4 או 8
המחשב שלי נהיה איתי בתקופה האחרונה ואני מתלבטת על מחשב נייד גם לעבודה בבית וגם שאני יוצאת

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
חבל על הכסף שלך

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הנייד יותר מפי 2 מחיר, אבל אם צריך אפשר.
לי יש DELL אינספירון I7
מעבד NVIDIA
והוספתי כמה תוספות
המחשב חזק להפתיע ואני מרוצה מאד, המסך 17.5- הכי גדול שיש בניידים
עובד מעולה עם תכנות גרפיות כבדות מאד, ועם תוכנות של אדריכלות והדמיות (!!!!) מהיר, לא נתקע, מרנדר מצויין, טוב יותר מהנייחים הממוצעים!
אני משתמשת בדיסק קשיח כדי לא להכביד עליו כמה שניתן אבל הוא חזק מאד!
(עלה בהתאם והיה צריך להוסיף תוספות משמעותיות למפרט הסטנדרטי)

Naomi123

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה המחירים יש הבדל משמעותי במחיר בין הארץ לחו"ל (ארה"ב)?

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני חייב נייד אז הלכתי על "המפלצת"... יש כאן סיקור שלו בקצרה, רק שקניתי אותו בחצי מחיר בקנדה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה