מטבח מחפש פיתרון איך להרחיב את המטבח, יש לכם עצה?

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אנחנו זקוקים לעזרה,
רכשנו דירה על הנייר מקבלן , דירה גדולה, 5 חדרים פלוס מחסן ומרפסת ענקית ממש, שטח כולל של 160 מטר...
והעוקץ טמון כמו תמיד בשטח הקטן (בשבילנו) של המטבח, שברנו את הראש איך מצד אחד נוכל להרחיב את המטבח, ומצד שני לא להקטין את החלל המרובע יחסית שמוקצה עבור הסלון/פינת אוכל, חשבנו אפילו לקחת את המטבח אחורה עוד 90 סמ על חשבון החדר מעבר לקיר, חשבנו להעביר את הפינת אוכל לכניסה למרפסת ולעשות סגירה יפה עם חלונות מעוצבים, פתוחים לכל הצעה ממש...
ועדיין לא הגענו לעמק השווה- כיצד מרוויחים גם משטחי עבודה במטבח (זה חשוב לנו), גם להשאיר מספיק מקום איחסון, גם להשאיר מקום למקרר, גם לא להתנגש עם כל החלונות והדלת בשירטוט, גם לא לפגוע במרחב של הסלון, וגם להוסיף אי עם כיסאות (כמו שיש לנו בבית היום...) כי להוסיף אי בשירטוט הנוכחי, יוצר לנו קצת מחנק..
מקצוענים מוכשרים מאד מאד, אודה ואשמח מאד לכל פיתרון יצירתי שיעזור לנו, תודה רבה!!
קומה א 5 חדרים ומחסן.png

-יעלה-

משתמש פעיל
אין לי נסיון באדריכלות, כך שיתכן וההצעה לא מוצלחת מבחינה מקצועית-(אבל באופן אישי בניתי כבר פעמים...)
מה לגבי להחליף את המטבח עם הסלון?-ז"א מטבח בפינה שבה משורטטת מערכת ישיבה ואז אולי אפשר להזיז את דלת הכניסה או להוסיף קיר שיסתיר את המטבח מכל מי שעומד בדלת...
אני לא יודעת עד כמה שנויים כאלו אפשריים מבחינת הקבלן וכמה הם עולים...........
בהצלחה!!!

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בלי קשר לשאלה ששאלתם (נראלי לגנוב מהחדר הסמוך הכי פשוט וטוב)

השרותי אורחים ממש גדול יחסית
יש מצב שאפשר להקטין אותו להזיז את הכיור לחזית ולקחת את הכיור הנוכחי לטובת הסלון, שיחסית לבית לא ענק.
1702363631471.png

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
דירה יפה !
בהחלט יש חוסר התאמה בין החלל הפרטי שנראה משמש למשפחה ברוכה לבין החלל הציבורי שלא משרת את המתגוררים בו..
השאלה המרכזית - באיזה שלב אתם בבניה, האם עדין ניתן לבצע שינויים משמעותים ?
לא מכירה אתכם ואת הצרכים שלכם - אבל לרובם מאד מפריע חלונות בחדר הורים שפונים למרפסת, זה פוגע בפרטיות ובשקט. הייתי חושבת על אופציה של החלפת החדר הורים עם החדר שינה הצמוד למחסן וכך מרוויחה 2 חדרי שינה נחמדים שמשאירים עוד כמה מטרים למטבח או לסלון
משהו בסגנון הזה :
1702367573245.png

נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני הכל
השאלה מה וכמה ניתן לשנות בדירה
דירה יפה !
בהחלט יש חוסר התאמה בין החלל הפרטי שנראה משמש למשפחה ברוכה לבין החלל הציבורי שלא משרת את המתגוררים בו..
השאלה המרכזית - באיזה שלב אתם בבניה, האם עדין ניתן לבצע שינויים משמעותים ?
לא מכירה אתכם ואת הצרכים שלכם - אבל לרובם מאד מפריע חלונות בחדר הורים שפונים למרפסת, זה פוגע בפרטיות ובשקט. הייתי חושבת על אופציה של החלפת החדר הורים עם החדר שינה הצמוד למחסן וכך מרוויחה 2 חדרי שינה נחמדים שמשאירים עוד כמה מטרים למטבח או לסלון
משהו בסגנון הזה :
צפה בקובץ המצורף 1521742
בין החדר הורים לחדר שלידו יש קיר עבה, נראה שלא יכולים להזיז

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כל ההצעות שהציעו לכם פה טובות, ואני חושבת שבאמת הכי טוב ההצעה של @-יעלה-
להחליף בין המטבח והסלון, וככה גם המרפסת תצא מהסלון שזה מעלה בפני עצמה.
1702376133223.png

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל ההצעות שהציעו לכם פה טובות, ואני חושבת שבאמת הכי טוב ההצעה של @-יעלה-
להחליף בין המטבח והסלון, וככה גם המרפסת תצא מהסלון שזה מעלה בפני עצמה.
צפה בקובץ המצורף 1521885
נראה לי שזה באמת התכנית הכי טובה
אבל הייתי מנסה להכניס את שרותי האורחים במלבן שנוצר וכך גם היחידת הורים לא מתוך הסלון,
(וכמובן לעשות ויטרינה גדולה מהסלון למרפסת)
1702377461894.png

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואוו כמה תגובות, תודה רבה לכולם!
אבל--
יש תוכנית עם מידות יותר מפורטות?
שהרעיונות יהיו יותר מעשיים
אין לי כרגע גרמושקה, אני עובד על זה..
מה לגבי להחליף את המטבח עם הסלון?
אני חושבת שבאמת הכי טוב ההצעה של @-יעלה-
להחליף בין המטבח והסלון,
ליד הספה יש חלון ויטרינה המגיע כמעט עד הריצפה (שימו לב לסימן על הקיר), איך זה מסתדר עם המטבח?
חשוב לך המרפסת הענקית הזו?
כולה פתוחה או חצי מקורה?
אולי תקחו קצת ממנה...
אני הייתי מקטינה את המרפסת לטובת המטבח
המרפסת הענקית בהחלט יכולה להיות תוספת משמעותית לסלון/מטבח, אבל בעוד פינת אוכל יכולה להסתפק בוילונות מסביב במידה והיא תשב במרפסת, המטבח לעומת זאת צריך קירות ממש, איך זה יתבצע?
לפני הכל

בין החדר הורים לחדר שלידו יש קיר עבה, נראה שלא יכולים להזיז
בדיוק!

הדס ט

משתמש מקצוען
אני לא אדריכלית
אבל אם אפשרי להזיז את הדלת הכניסה לבית, שתהיה מול הדלת של המחסן
אפשר להגדיל את המטבח על חשבון המסדרון הצמוד לו.

פינת האוכל תעמוד איפה שדלת הכניסה המקורית היתה
(וכמובן לשנות את כיוון הדלת בשירותים ולהוריד לחלוטין את פינת נטילת ידיים)

עריכה: כאן בשרטוט לגמרי שיניתי את מיקום השירותים וגם סימנתי מקום לארון מעילים, הכיוון שלי הוא למטבח המסומן

קומה א 5 חדרים ומחסן.png

נערך לאחרונה ב:

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
קירות עבים לא ניתנים לשינוי, וכן מיקום החלונות,
צנרות ניתן להזיז לא יותר מדיי,
חוץ מזה החלוקה הפנימית ניתנת לשינוי מלא.

נב, יש קיר עבה בחדר שמאחורי המטבח שבמידה ואני גורר את קיר המטבח לאחורה על חשבון החדר, הקבלן מאשר לי לעשות פתח לדלת ביציקה..

תחיה מלמד

עיצוב פנים והום סטיילינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וואוו כמה תגובות, תודה רבה לכולם!
אבל--

אין לי כרגע גרמושקה, אני עובד על זה..

ליד הספה יש חלון ויטרינה המגיע כמעט עד הריצפה (שימו לב לסימן על הקיר), איך זה מסתדר עם המטבח?

המרפסת הענקית בהחלט יכולה להיות תוספת משמעותית לסלון/מטבח, אבל בעוד פינת אוכל יכולה להסתפק בוילונות מסביב במידה והיא תשב במרפסת, המטבח לעומת זאת צריך קירות ממש, איך זה יתבצע?

בדיוק!
בטוח שהחלון ליד הספות מגיע כמעט לרצפה?
זה נראה חלון רגיל,
כי אסור לעשות חלון נמוך
(אלא אם זה יציאה או שיש בחלון קבוע שמגיע לגובה 105 לפחות)

את גודל החלון אפשר לדעת אותו רק עם תוכנית שיש בה מידות.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, המחסן הוא שלך?
אם כן בקלות אפשר לספח (אחרי טופס 4 כמובן) את השטח ביניים ולהוסיף שטח משמעותי לדירה.
תכל'ס, ממליצה לך מאוד להעזר עכשו (בשלב הזה) באדריכלית/מעצבת, ואפשר למקסם הרבה את השטח.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
נראיה פוטנציאל אדיר
עם תכנון מינימלי.
אם הייתי מעבירה את המטבח לסלון, אז הייתי מצמידה את זה לדלת.
מאד פרקטי שכל הקניות ישירות לארונות ולמקרר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה