בקשה מחפש סופר מוכשר שירצה לכתוב סיפור מרתק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יוני כחלון

משתמש חדש
שלום
הסיפור הוא בעצם סיפור של עובד אשר מבין לאחר שלוש שנות סבל אצל המעסיק שלו כי הבוס הוא סך הכול פסיכופת.......

כל הסבל מתנקז אל תוך הידיעה הזו.

אני מחפש סופר (גבר) שמעוניין לקדם את הסיפור.
אשמח לתגובות בעניין

יוני כחלון

משתמש חדש
האינטרס הוא להוציא ספר אשר ינחיל לציבור החרדי איך לזהות סימנים של פסיכופט, אמצעי זהירות ואמצעי פעולה במקרה וגילית שהבוס שלך הוא כזה.

תכלס זה יהיה בס"ד ספר מקצועי/מרתק שנותן מקום של כבוד לתחומים: טיפול, פסיכולוגיה, עבודה עם בוס, קרמינולוגיה, מניפולציה ופשע, סחיטה ועמידה מול כל זה

יוני כחלון

משתמש חדש
האינטרס הוא להוציא ספר אשר ינחיל לציבור החרדי איך לזהות סימנים של פסיכופט, אמצעי זהירות ואמצעי פעולה במקרה וגילית שהבוס שלך הוא כזה.

תכלס זה יהיה בס"ד ספר מקצועי/מרתק שנותן מקום של כבוד לתחומים: טיפול, פסיכולוגיה, עבודה עם בוס, קרמינולוגיה, מניפולציה ופשע, סחיטה ועמידה מול כל זה
@הווה פשוט גם סופר רב אמן וגם מתעסק בתחומים האלה
אז איך אני יוצר קשר אתו?

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש ספר כזה על התעמרות בעבודה
אמנם מדובר באשה אבל מאמינה שזה אותם תסמינים.
לספר קוראים "אם תשכחי את עצמך" של אורית חזן

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לצערי אני לא פנוי לזה כעת, עכשיו סיימתי לכתוב ספר ואני צריך לנוח קצת :)
מבחינה כלכלית תברר טוב, כי הסופר ירצה את הזכויות לעצמו מן הסתם, על הרעיון בלבד לא נראה לי שתקבל משהו.
אם תכתוב את העלילה בעצמך ואחר כך תתן את זה לעריכה ספרותית טובה, זה יותר הגיוני אבל זה יעלה לך הון תועפות.
אני חושב שאם אתה רוצה רק להעלות את המודעות לענין תכתוב מאמר ותפיץ אותו ברשתות השונות.
אני מניח שקרה לך או למכר שלך ספור כזה, ולכן הזעם, אבל פסיכופטים אמיתיים הם אחוז קטנטן באוכלוסיה, והסיכוי שהסיפור יישנה הוא נמות מכדי להשקיע בו מאמץ כה רב.
יש הרבה אנשים לא מתחשבים, גם בלי התיוג הקליני המפחיד הזה, לעבודת המידות תמיד יש מקום.
יש ספר ישן של מרים אדהן "מילים כקוצים וברקנים" שמדבר על הנושא, היא מקצוענית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה