דרוש מידע מחפש מסעדה חלבית בירושלים מה מומלץ ? וטעים ?

• פותח הנושא 90635
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לטעמי ריקוטה לוקחת בגדול
אבל פעם אחרונה שהייתי שם זה היה לפני הקורונה או בפעם הראשונה שפתחו אחרי הקורונה.

9

90635

אורח
זהו חחח..
אם מדובר על דגים וכאלה - המחירים יותר יקרים (100-120 למנה ) אבל עדיין זה לא מסעדה נחשבת יקרה לדעתי
חוץ מדגים יש גם במסעדה קרפ וופל בלגי ודברי חלבי ?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ריקוטה- כיף מכל הבחינות.
מוסקט- האמת חזרתי כמה פעמים לשם ואם יזדמן לי אחזור שוב.
וופל בר אני אוהבת וחוזרת למרות שהתקטנו המנות- הלכתי בעיקר לרוממה ולרמות
קפה תמרה- בזיכרון שלי זה סגנון וופל בר, הייתי שם אבל רק פעם אחת.
אם לא חייב דווקא חלבי אז אצה ברוממה זה

סוג של דיס המלצה-
יש מסעדה אחת בסנטר 1 אבל אחרי כמה דק' שחיכינו שם והרגשתי במקום מוזנח מבחינה עיצובית ולא היה לי נח שם,
הלכנו משם. אז אולי כדאי לבדוק אם שיפצו שם.
,

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ריקוטה...

9

90635

אורח
בסוף הלכנו "לבובי בורגר", ליד "קצפת"
בובי בורגר אומנם בשרי אבל טעים מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה