מחפש המלצה למחשב נייד

א. פלוני

משתמש רשום
שלום וברכה,
אני מחפש המלצה למחשב נייד.
הפרטים הם:
אני משתמש במחשב בעיקר לוורד וpdf, (בדרך כלל פתוחים כמה מסמכים ביחד), לגלישה באינטרנט, (בדרך כלל עם המון כרטיסיות פתוחות), ולתוכנות תורניות (אני לא יודע אם הם כבדות, אבל בדרך כלל אני משתמש גם באוצר חכמה וגם בפרויקט השו"ת).
[מה שאומר שבדרך כלל פתוח על המסך ביחד 5 מסמכי וורד ו5 מסמכי pdf, דפדפן עם כ12 כרטיסיות, וגם אוצר החכמה ופרויקט השו"ת, וגם איזשהו נגן מדיה].
אני גם זקוק לזיכרון די גדול (לפחות 300 ג"ב).
הגודל של המסך והמקלדת פחות משנה.
מישהו יודע להמלץ על דגם, או איזה מעבד אני צריך וכמה זיכרון RAM כדי שהכל יעבוד די בסדר גם אם אני מבצע עוד איזושהי פעולה ברקע, וכמה בערך העלות של כזה דבר (עדיף עד 1700 ש"ח)?

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם לא הסתדרת תוכל ליצור קשר
tod5585 בגימייל

bris

משתמש סופר מקצוען
במחיר הזה תוכלו לקבל איי3 דור 10 (המעבד מספיק) עם 8GB זיכרון (גם מספיק) ודיסק SSD256 (שזה קצת גבולי מבחינת מה שכתבתם, אבל יש פתרונות)

אם תרצו עוד פרטים

c0544578946 בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה