עזרה מחפש בדחיפות מישהו שנוסע לארה"ב השבוע

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מחפש בדחיפות מישהו שטס לארה"ב (עדיפות גבוהה לניו יורק / ניו ג'רזי והסביבה) בשבוע הקרוב ויכול להביא עבורי מזוודה קטנה (טרולי).
אשלם כמובן את עלות שליחת המזוודה לבטן המטוס.
יתכן שגם אוכל לאסוף את הנוסע משדה התעופה ולהביא אותו למחוז חפצו (תלוי במיקום).

צור ציור צורה

משתמש פעיל
ממליצה לחפש קרוב משפחה או משהו שמכיר אתכם, כי לא כל אחד מסכים לקחת מזוודה ממשהו שלא מכירים...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני יבדוק לך

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
חכמים, הזהרו!!!
אכן היזהרו.
אין לי דרך להוכיח את אמינותי, מלבד שתוכלו לבדוק את היסטוריית ההודעות שלי ויתן לכם אולי טיפה כיוון, אבל בכנות - אין דרך.
מי שחושש, לגמרי מבין אותו.
ממליצה לחפש קרוב משפחה או משהו שמכיר אתכם, כי לא כל אחד מסכים לקחת מזוודה ממשהו שלא מכירים...
אני אכן מחפש, אבל חשבתי לבדוק גם פה.
אני יבדוק לך
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה