פונט מחפש את הפונט של "שוטנשטיין"

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

am1980

משתמש חדש
מחפש את הפונט של המילים "תלמוד בבלי" בגמרות שוטנשטיין
אשמח אם מישהו ינדב לי מידע בקשר לזה
%D7%A9%D7%95%D7%98%D7%A0%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F.gif

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יצחק, אני מניח דהוא התכוון לכריכה, לא לטקסט בספר.

דומה מאוד למנטובה המקושט, של גוטמן. מגיע עם האופיס.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דומה, אבל זה לא זה. נראה לי שזה אחד הפונטים של פונטסטאר.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גרפינקער
גם אני חושב כמוך

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בדקתי את הקטלוג של פונטסטאר, ולא מצאתי משהו דומה חוץ מזה, אבל אני לא חושב שזה זה.
צפה בקובץ המצורף 17914

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 87.4 · צפיות: 16

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי זאת עבודה קליגרפית של מעצב.
זה מזכיר לי את העבודות של איתמר דוד http://wally.rit.edu/cary/CCimages/IsmarDavid.pdf

Harbs

משתמש רשום
כמדומני, כל הפונטים של Artscroll הם פונטים פנימיים שאין להשיג אותם בשום מקום. בגלל זה כתבתי שלא נראה לי שהוא למכירה... אם זה ממש חשוב לך לדעת, אני יכול לשאול אותם בפירוש.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנא, שאל אותם.

כמו שאתה אומר, מדובר כנראה בפונטים פנימיים. מסגנון הכתב נראה שזה עבודה של קליגרפיה ידנית (שעשו לה דיגיטציה, כמובן, והפכו אותה לפונט). לי עצמי יש סוגי כתב שונים שאני כותב בעט קליגרפי, ואין להשיג אותם בשום מקום.

Harbs

משתמש רשום
דברתי איתם עכשיו ואכן הוא עיצוב פנימי, ואינו למכירה.

בנוגע לצורת עבודה, אתה צודק.

am1980

משתמש חדש
חבל שהוא אינו למכירה,
יש להם פונטים ברמה שהייתי שמח להשתמש בהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה